USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Ківерцях посадовець РДА вимагав хабар за розміщення МАФу. Уточнено

15 Лютого 2019 16:43
У Ківерцях затримали посадовця РДА під час отримання хабара.

Про це "Під прицілом" стало відомо з власних джерел у міськраді.

На хабарі зловили головного спеціаліста відділу праці управління соцзахисту Ківерцівської РДА Олександра П.

Посадовець вимагав у підприємця хабар за сприяння у розміщенні МАФу на території автостанції та відсутності перевірок.

Наразі деталі не розголошуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
SRAKONIS Показати IP 15 Лютого 2019 22:16
Браво операм, немає значення з якої служби!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Жабчанин Показати IP 15 Лютого 2019 22:16
там в соцзабесі усі такі-від начальника до найменшого спеціаліста. Давно судили начальника за авто? і нічого на державній службі плюс пенсія-всі знають і несуть а вони беруть все підряд від простих людей
Олена Миколаївна,пен до Жабчанин Показати IP 16 Лютого 2019 21:23
Повний брєд! Знаю начальника соцзабезу,такої порядної людини ще не зустрічала. Завжди підтримає,допоможе добрим словом і порекомендує, як робити згідно чинного законодавства.
Валентин Показати IP 16 Лютого 2019 07:49
А чому без прізвища?
Пропер Показати IP 16 Лютого 2019 15:43
Тю.а шо ж такий малий хабар то(
Ківерчук Показати IP 16 Лютого 2019 16:57
От ніяк не можу зрозуміти - чому на хабарях не беруть тих людей, які отримують їх сотнями тисяч і не завжди гривень?! От знайшли Величеееезного хабарника...5 тис.грн...Ви серйозно?! І ще не відомо, може, то ще була ініціатива того самого підприємця щодо давання хабаря, а не ніяке не вимагання. Бідний чолов'яга...
ківерчучка Показати IP 16 Лютого 2019 20:07
А хто вам винуватий....самі хабарі сунете...в собез реально нема за що давати...все можна здати по почті та по інтернету а вони вже нехай шуршать на місці. от лікареві нормальному можна й подякувати але таких у нас мало.
Ківерчанка , підприє Показати IP 16 Лютого 2019 21:35
Пан Олександр П. нічого не вирішує. Це смішно,щоб до головного спеціаліста зверталися у вирішенні такого питання. Це підстава !
підприємець з ківере Показати IP 16 Лютого 2019 22:50
та нормальні вони люди приходять періодично на перевірки в принципі можна миритися
Підприємець Показати IP 17 Лютого 2019 07:27
За,що давати 1000,0грн,я б краще оформила працівника і сплатила ЄСВ. так дешевше і спокійніше. 3723грн*22%(ЄСВ)=819,06 грн. Сплачуй і працюй собі підприємцю.
Роман Показати IP 17 Лютого 2019 09:46
Для чого давати хабар,а потім здавати????? Якщо ви даєте хабар,значить у вас проблеми , просто так штуками гривен не розкидаються підприємці... Якщо той підприємець такий "справедливий патріот",то треба було починати грати справедливо,а не зараз робити "сенсації" і з себе жертву.
Аналітик Показати IP 17 Лютого 2019 13:50
Та тут все геть цікаво...Спочатку затримали за щось там (рощміщення) пов'язане з МАФом, до якого Олександр П. не може мати відношення, потім щоб перевірок не було...А з яких пір головний спеціаліст вирішує до кого іти з перевіркою?! Куди відправили- туди і пішов. Одним словом- в когось будуть пагони...))
Лучанка до Аналітик Показати IP 17 Лютого 2019 19:06
....пагони будуть....план по взяттю "а-ля великих корупціонерів "виконується....а те, що цирк штучно влаштований то й дурному ясно...єдине,що обплювали людину...