USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Княгининку будували «ланцюг єднання» між храмами ПЦУ та УПЦ МП

7 Січня 2019 15:04
У селі Княгининок мешканці будували ланцюг між Свято-Покровським храмок ПЦУ і Храмом Різдва Богородиці (УПЦ Московського патріархату). Втім, участь в акції взяли тільки прихожани Покровської церкви, пише Перший.

Нагадаємо, про акцію оголосив настоятель храму ПЦУ у Княгининку, протоієрей Михайло Бучак. У день проведення акції священик іншого храму – протоієрей Петро Приступа заявив, що вважає акцію назвав провокацією і додав що ні він, ні його громада на неї не прийдуть.

Церква ПЦУ заходиться на краю Княгининка, поблизу повороту на Жидичин. Церква УПЦ Московського патріархату – на іншому кінці села, на в’їзді у Княигинтинок з боку Луцька.

Люди, які були на Богослужінні, разом зі священиком – протоієреєм Михайлом Бучаком - вийшли з храму і з колядками рушили в бік іншої церкви.

Втім, дійшли до центру села – і стало зрозуміло, що з іншого боку нікого нема.

Спочатку люди збудували ланцюг від центру села і до Свято-Покровського храму.

Згодом вирішили йти до храму УПЦ МП, але дорогою розійшлися.

Як запевнив пізніше протоієрей Михайло Бучак, серед учасників акції таки були прихожани церкви УПЦ МП.Фото - Sergiy Romanyk і видання "Перший"

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Євробидло Показати IP 7 Січня 2019 15:10
Та ну блін, ви так пишете. То ж напишіть хто не прийшов? МП чи УП?
Анонім Показати IP 7 Січня 2019 16:03
Накрутили сами не розуміють чого а тепер єднають...
Жидичин до Анонім Показати IP 7 Січня 2019 17:22
коментар було видалено
Я Показати IP 7 Січня 2019 17:15
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Січня 2019 18:06
Є держава! Є Незалежність! Є Православна Церква України! Хто не визнає цих постулатів - несіть гроші московським попам! А вони уже визначаться куди пересилати - на зарплату пині чи закупити снарядів для вбивства наших синів!!!!!.....
Анатоль_ до Анонім Показати IP 7 Січня 2019 18:50
А зараз грошi куди? В Стамбул, до той Турцii?
Украинка до Анонім Показати IP 7 Січня 2019 19:31
У нас вообще то церковь отделена от государства. И с какой стати президент и государство лезут куда им не положено. И если есть демократия , о которой так любят кричать, то дайте людям самим выбирать куда ходить....а снаряды не надо сюда лепить....наш президент как никто обогатился на войне, и ему наплевать на ниших солдат....
Лучанин до Украинка Показати IP 8 Січня 2019 07:31
Не українка ти, а мешканка України і то випадково
Луцьк Показати IP 7 Січня 2019 21:03
Ви вірите в московську церкву чи в українську.? Наприклад я в Бога
Активіст до Луцьк Показати IP 8 Січня 2019 08:23
для попів головне, в яку церкву ви гроші понесете.
Луцьк до Активіст Показати IP 8 Січня 2019 12:02
А що обовязково гроші давати?
Андрій Показати IP 7 Січня 2019 22:14
Отак скоро й битись будуть, церква на церкву. в кого віра правильніша та патріотичніша.
Пр Показати IP 8 Січня 2019 00:54
Раскольники рихнулись окончательно :)))
Петя Показати IP 8 Січня 2019 09:20
Порошенко через три месяца уйдёт в небытие. А вот последствия его иудиного славолюбия будут аукаться ещё очень долго всем верующим Украины…
Просто Показати IP 8 Січня 2019 12:00
дуракам шанс дають об'єднати країну, а ви навіть і цей момент просерете. то якого піднесення хто хоче???????
Житель Показати IP 8 Січня 2019 12:19
Вже раз об'єднали в 14 році. Ініціатори РОЗХЛЬОБУЙТЕСЬ!!!
Волинянин Показати IP 9 Січня 2019 09:55
Не розумію іронії з цього приводу ! Держава мусила втрутитись у цю ситуацію рано чи пізно оскільки московити геть знахабніли -- відкрито ображали та принижували віруюючих КП та УАПЦ своєю неканонічністю та ін. (на що на жаль раніше просто закривались очі). Річ не в тому створення ПЦУ вирішить всі проблеми (всюди є попи і є пописька), але однозначно це поклало край дурнуватої дискусії щодо канонічності тих чи інших. Так фінансова складова має місце, але у нас світська держава і остання має встановити правила і для всіх церковників також (з питань майна, землі, фінансів та ін).