USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Ковелі горів дах багатоповерхівки. Доповнено

27 Серпня 2019 15:56
У Ковелі в районі Сільмашу сталося загоряння на даху багатоповерхового будинку.

Відео пожежі розмістили у Фейсбуці на сторінці «Ковель Онлайн».

Як зазначаться, загоряння сталося на даху будинку ЖК «Варшавський».

У коментарях до відео зазначили, що через аномальну спеку на даху будинку відбулося самозапалювання фасадного пінопласту. Пожежу, завдяки оперативній роботі місцевих пожежників, вдалося швидко погасити.

На щастя, ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Мчс Показати IP 27 Серпня 2019 16:38
Пінопластом утеплилися (((
Адміністратор Показати IP 27 Серпня 2019 16:53
Через аномальну спеку відбулося самозапалювання поскладованого на даху фасадного пінопласту. Пожежу, завдяки оперативній роботі місцевих пожежників, вдалося швидко погасити. Ніхто не постраждав!
Сісадмін до Адміністратор Показати IP 27 Серпня 2019 17:17
пінопласт сам по собі не загоряється, це навіть діти знають!
Сіноптік до Адміністратор Показати IP 27 Серпня 2019 17:43
Де ти бачило аномальну спеку?!
Ковель Показати IP 27 Серпня 2019 17:19
За попередніми даними, причиною займання є вибух газового балону.
Анонім Показати IP 27 Серпня 2019 17:53
Піноплас легкозаймистий матеріал. Температура займання 310 °C; температура самозаймання 440 °C. Займається від полум'я сірника (650—835 °C). Горить в розплавленому стані з виділенням значної кількості тепла....Ви хоч думайте,перед тим як писати,що він "самозапалився"..)))
Валєра Показати IP 27 Серпня 2019 20:48
Як після такого "самозаймання " туди людям вселятися???
Sasha Показати IP 28 Серпня 2019 17:43
Страховку получать Дом знесуть