У Ковелі попрощалися одразу з трьома загиблими воїнами. Фото
![](/resize/450x347/r/files/news/2023/12-04/373213/407841773_687828943455121_6126699592004332953_n.jpg)
Чорний день у Ковельській громаді. Сьогодні тут прощалися одразу трьома Героями, полеглими на війні: Андрієм Лукашуком, Максимом Хатіним та Олександром Коцюбчиком.
Три домовини, вкриті синьо-жовтими прапорами. Ніхто не стримує сліз. Люди підходять, стають на коліна, схиляють голови та мовчки прощаються з Героями, повідомляють у Ковельській міськраді.
«Інколи нам здається, що ця війна далеко. А в такі хвилини, як сьогодні, розумієш – вона зовсім поруч. Вона продовжує забирати життя найкращих, руйнувати родини, людські долі і мрії.
Андрій Лукашук. У нього була складна доля. Рано залишився без батьків. Але, ті хто його знав, запам’ятають, що він любив життя, людей, які були поруч, був спокійним, добрим і надійним.
Андрія мобілізували у вересні минулого року. А 29 листопада, виконуючи бойове завдання поблизу села Синьківка Куп’янського району на Харківщині, ковельчанин загинув. Йому було 45.
Син Андрія Лукашука, Микола, який служить у війську, дуже тепло говорив про батька:
– Про свого татуся хочу сказати лише одне: це був справжній батько, який показав мені приклад мужності. Тату, ти гідно і стійко бився до останнього. А зараз вічність прийняла тебе в свої обійми. Тепер ти – мій ангел-охоронець, який мене оберігатиме. Я тебе дуже люблю.
Максим Хатін і Олександр Коцюбчик пішли добровольцями у перші дні повномасштабної війни. Вони пройшли горнило АТО, мали чітку патріотичну позицію, тому одразу стали на захист своїх родин, свого міста, України.
Полягли вони 1 грудня у одному бою на Донеччині. Разом із хлопцями загинув і ковельчанин Валентин Заяць, який жив у Сошичненській громаді на Камінь-Каширщині, де тепер і похований.
Максиму Хатіну весною виповнилось 35. У нього було багато планів. Перший шлюб не склався, але він мріяв про нову сім’ю, дітей. Мав дуже багато друзів і золоті руки. Як кажуть його батьки, він без перебільшення – найкращий у світі син.
У вересні Максим, тримаючи таємницю до останнього, зробив подарунок мамі на день народження і приїхав із фронту на її ювілей. Рідні тоді помітили, як війна позначилася на Максимові. Втрати побратимів, жорстокість, несправедливість – не минули для нього безслідно.
Максим був життєрадісною людиною, усміхненою – таким його запам’ятають колеги, працівники підприємства ПТМ «Ковельтепло», де він довгий час працював. Про це розповів головний інженер Василь Заікін.
Олександр Коцюбчик був великим оптимістом. Найкращий тато для доньки Діани та сина Івана. Йому назавжди 46.
Однокласник Саші, Михайло Кобиш, пригадав, що в 2024 році друзі планували зустрітись всім класом, адже це було б 30 років після їх випуску. Проте, не судилось.
– Дякую рідним за те, що ці чоловіки були саме такими – відважними, відданими країні. Дякую і нашим воїнам – Андрієві, Максимові та Олександрові за їхній подвиг. Хотів би сказати їм про це, потиснувши руки, а не біля їхніх домовин.
Висловлюю щирі співчуття родинам, хоч і розумію, що жодні слова не втішать вас у цьому страшному горі. Прошу усіх усвідомити зараз і пам’ятати після нашої перемоги, якою ціною нам далася вільна від московського окупанта країна, – сказав під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка.
Ковельчани вперше з початку повномасштабної війни прощалися одразу із трьома загиблими воїнами. Це – трагедія для усіх нас і неймовірне горе для їхніх родин.
Їх так чекали вдома, так вірили, що вони повернуться живими, але клята війна обірвала життя цих хлопців на пів дорозі.
Низький уклін вам, наші Герої. Ми завжди будемо вас пам’ятати, шанувати ваш подвиг.
Поховали воїнів на Алеї Героїв міського кладовища», – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родинам загиблих. Вічна пам’ять та незгасна слава Героям!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Три домовини, вкриті синьо-жовтими прапорами. Ніхто не стримує сліз. Люди підходять, стають на коліна, схиляють голови та мовчки прощаються з Героями, повідомляють у Ковельській міськраді.
«Інколи нам здається, що ця війна далеко. А в такі хвилини, як сьогодні, розумієш – вона зовсім поруч. Вона продовжує забирати життя найкращих, руйнувати родини, людські долі і мрії.
Андрій Лукашук. У нього була складна доля. Рано залишився без батьків. Але, ті хто його знав, запам’ятають, що він любив життя, людей, які були поруч, був спокійним, добрим і надійним.
Андрія мобілізували у вересні минулого року. А 29 листопада, виконуючи бойове завдання поблизу села Синьківка Куп’янського району на Харківщині, ковельчанин загинув. Йому було 45.
Син Андрія Лукашука, Микола, який служить у війську, дуже тепло говорив про батька:
– Про свого татуся хочу сказати лише одне: це був справжній батько, який показав мені приклад мужності. Тату, ти гідно і стійко бився до останнього. А зараз вічність прийняла тебе в свої обійми. Тепер ти – мій ангел-охоронець, який мене оберігатиме. Я тебе дуже люблю.
Максим Хатін і Олександр Коцюбчик пішли добровольцями у перші дні повномасштабної війни. Вони пройшли горнило АТО, мали чітку патріотичну позицію, тому одразу стали на захист своїх родин, свого міста, України.
Полягли вони 1 грудня у одному бою на Донеччині. Разом із хлопцями загинув і ковельчанин Валентин Заяць, який жив у Сошичненській громаді на Камінь-Каширщині, де тепер і похований.
Максиму Хатіну весною виповнилось 35. У нього було багато планів. Перший шлюб не склався, але він мріяв про нову сім’ю, дітей. Мав дуже багато друзів і золоті руки. Як кажуть його батьки, він без перебільшення – найкращий у світі син.
У вересні Максим, тримаючи таємницю до останнього, зробив подарунок мамі на день народження і приїхав із фронту на її ювілей. Рідні тоді помітили, як війна позначилася на Максимові. Втрати побратимів, жорстокість, несправедливість – не минули для нього безслідно.
Максим був життєрадісною людиною, усміхненою – таким його запам’ятають колеги, працівники підприємства ПТМ «Ковельтепло», де він довгий час працював. Про це розповів головний інженер Василь Заікін.
Олександр Коцюбчик був великим оптимістом. Найкращий тато для доньки Діани та сина Івана. Йому назавжди 46.
Однокласник Саші, Михайло Кобиш, пригадав, що в 2024 році друзі планували зустрітись всім класом, адже це було б 30 років після їх випуску. Проте, не судилось.
– Дякую рідним за те, що ці чоловіки були саме такими – відважними, відданими країні. Дякую і нашим воїнам – Андрієві, Максимові та Олександрові за їхній подвиг. Хотів би сказати їм про це, потиснувши руки, а не біля їхніх домовин.
Висловлюю щирі співчуття родинам, хоч і розумію, що жодні слова не втішать вас у цьому страшному горі. Прошу усіх усвідомити зараз і пам’ятати після нашої перемоги, якою ціною нам далася вільна від московського окупанта країна, – сказав під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка.
Ковельчани вперше з початку повномасштабної війни прощалися одразу із трьома загиблими воїнами. Це – трагедія для усіх нас і неймовірне горе для їхніх родин.
Їх так чекали вдома, так вірили, що вони повернуться живими, але клята війна обірвала життя цих хлопців на пів дорозі.
Низький уклін вам, наші Герої. Ми завжди будемо вас пам’ятати, шанувати ваш подвиг.
Поховали воїнів на Алеї Героїв міського кладовища», – йдеться у повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родинам загиблих. Вічна пам’ять та незгасна слава Героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.