USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Красноярському краї вибухає склад боєприпасів

5 Серпня 2019 17:57
У Красноярському краї (Росія), де вже понад тиждень вирують лісові пожежі, під Ачінськом, у селищі Камʼянка у військовій частині 74008 вибухає склад боєприпасів, повідомляє «Радіо Свобода».

З 20-кілометрової зони евакуюють населення. Сили Міністерства надзвичайних ситуацій поки не залучають, оскільки військова частина розташована в закритому містечку. На місце направлені два пожежні потяги.

За даними російських ЗМІ, загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів, на складі зберігається понад 40 тис. снарядів калібру 125 і 152 мм. Telegram-канал Baza пише, що на складі зберігалися міни та зенітні патрони.

Наразі відомо про чотирьох постраждалих, серед яких є одна дитина.

УВАГА! НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Olga Показати IP 5 Серпня 2019 18:36
Дрібниця, але приємно
121 Показати IP 5 Серпня 2019 19:49
У радянському фільмі була така фраза: Від ревізії може врятувати тільки крадіжка! В даному випадку пожежа. Тепер спишуть все те, що на Донбас відправили!
Xxл без лички Показати IP 5 Серпня 2019 20:40
І якої національності був завскладом?
Віктор Показати IP 5 Серпня 2019 21:24
Не скажу,що ця новина мене тішить,тому-що там може постраждати мирне населення,але маю надію,що чим-більше там вибухне снарядів,тим менше їх привезуть на донбас ,на війну..і менше загине наших воїнів і простих жителів!Слава Україні!!!
Ага! до Віктор Показати IP 5 Серпня 2019 22:04
Ага, І те "мирне населення" що може постраждати, трішки займеться тушінням своїх пожарів, а не "камандіровкамі на дамбас"...
Анонім Показати IP 6 Серпня 2019 07:14
Краще свої склади пильнуйте
СБУ Показати IP 6 Серпня 2019 08:38
ТО ВАМ ЗА КРИМ АУКНУЛОСЬ.ВКРАВ РУБЕЛЬ-ЗГУБИ СТО!