У луцькій лікарні встановили новітнє ангіографічне обладнання
У медичному об'єднанні Луцької міської територіальної громади встановили новітнє ангіографічне обладнання.
Закупівлю медобладнання здійснено у межах спільного проєкту Міністерство охорони здоров'я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», повідомили у Волинській ОДА.
Зокрема, завдяки ангіографічному обладнанню можна оперативно обстежувати та лікувати пацієнтів із патологією судин різних органів і систем, а також визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається. Тож нове обладнання розширить перелік послуг та дозволить надавати допомогу пацієнтам із судинними та іншими захворюваннями.
Читати ще: Волинська екстренка отримала шість нових реанімобілів
Ангіограф вже введено в експлуатацію, а команда лікарів пройшла навчання з експлуатації апарату, проведення досліджень та операцій.
Загалом у 2024 році в українські заклади охорони здоров’я у різних регіонах поставлено 12 новітніх комп’ютерних томографів та 11 ангіографів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Закупівлю медобладнання здійснено у межах спільного проєкту Міністерство охорони здоров'я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», повідомили у Волинській ОДА.
Зокрема, завдяки ангіографічному обладнанню можна оперативно обстежувати та лікувати пацієнтів із патологією судин різних органів і систем, а також визначати місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається. Тож нове обладнання розширить перелік послуг та дозволить надавати допомогу пацієнтам із судинними та іншими захворюваннями.
Читати ще: Волинська екстренка отримала шість нових реанімобілів
Ангіограф вже введено в експлуатацію, а команда лікарів пройшла навчання з експлуатації апарату, проведення досліджень та операцій.
Загалом у 2024 році в українські заклади охорони здоров’я у різних регіонах поставлено 12 новітніх комп’ютерних томографів та 11 ангіографів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучани
Показати IP
19 Грудня 2024 20:23
Тобто обстеження буде для містян безкоштовне, раз встановили коштом якоїсь програми, правильно?
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.