USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькій піцерії отруїлися 10 осіб

15 Липня 2019 09:13
У одному із закладів Луцька масово потруїлись люди, повідомили у прес-службі У ДСНС.

14 липня до рятувальників надійшла інформація про те, що протягом 11-12 липня до обласної інфекційної лікарні з діагнозом гострий гастроентероколіт госпіталізували 10 осіб, які відвідували піцерію «Фелічіта» у Луцьку.

Станом на 7 годину 15 липня у лікувальному закладі перебуває 10 осіб.

«Проводиться комплекс протиепідемічних заходів», – зазначили рятувальники.

У компанії «Гранд Персона» підтвердили факт отруєння і додали, що інцидент стався у закладі, який розміщений на вулиці Винниченка. Наразі він не працює, пише Конкурент.

«Справді сталася така прикра пригода. На сьогодні «Фелічіта» закрита. Проводиться службове розслідування. Насправді для нас це теж дуже великий шок», – зазначили в компанії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олег Показати IP 15 Липня 2019 10:14
І це одна з найдорожчих піцерій Луцька?! Позорище
шок Показати IP 15 Липня 2019 10:37
Звезда в шоке! а лікування за чий рахунок???
777 Показати IP 15 Липня 2019 10:53
После того как Олег отошел от дел. там сплошной бардак...
КЕТ Показати IP 15 Липня 2019 11:53
В якій саме, їх є кілька.
Лучанка до КЕТ Показати IP 15 Липня 2019 18:16
То ж пише,на Винниченка
Анонім Показати IP 15 Липня 2019 13:00
Я була в Фелічіті, що біля Гостинця, тиждень чи два тому. Піца змінилась за смаком - на жаль, стала гірше. Тоді ще спало на думку, що змінився кухар. А тепер з коментів зрозуміло, що все набагато серйозніше... :(
anon до Анонім Показати IP 15 Липня 2019 13:47
приєднуюсь, мені взагалі якось принесли піцу з кислим сиром і підгорівші польпете, це жах, як для закладу такого рівня. головне, що вони не забували піднімати ціни з початку минулої осені 2 чи 3 рази) Пане Олег, якщо випадково це прочитаєте і Вам не байдужа доля Фелічіти, то заберіть бізнес у дружини і найміть кваліфікованого менеджера, бо Ваш бренд скоро втратить свій авторитет
Просто Показати IP 15 Липня 2019 14:20
Засралась фелічіта. Але всерівно в луцьку вона найкраща, бо інші просто значно гірші.
Лучанка Показати IP 15 Липня 2019 18:19
Дуже сумно за Фелічіту. Сама колись там працювала офіціантом і знаю на скільки власники викладались задля навчання і високого професіоналізму своїх працівників, сомільє з Києва, купа тренінгів з людьми, що знають своє діло. Після року роботи офіціантом в ГрандПерсоні можна було сміливо йти працювати адміністратором в інші заклади і самій навчати офіціантів.А скільки людей пройшли школу Бровіна і відкрили свої власні заклади. Сумно,що вона падає в очах гостей((
Кальок Показати IP 15 Липня 2019 21:24
Олег отошел от дел( смішно читати)...людина зробила систему, яка працює і без нього на дуже серйозному рівні. Такий випадок може бути в любому закладі харчування. Фелічіта - це приклад, який має бути персонал, який має бути рівень ставлення до відвідувачів. При тому людський прайс.Скільки дівчат з села навчилися етикету, працюючи офіціантами. Це не лише бізнес, це соціальний проект!!!
Юля до Кальок Показати IP 15 Липня 2019 23:57
В серйозному бізнесі 10 людей не може отруїтись. Значить, щось не серйозно,не якісно,другими словами -бізнес, який просто розрахований на збагачення любою ціною.План не спрацював.
777 до Кальок Показати IP 16 Липня 2019 13:31
По ходу только вам смешно читать. А вот людям в больнице наверное не очень.да и хозяевам гранд персоны не думаю.что особенно весело.
Кальок Показати IP 16 Липня 2019 22:04
Шановні ‚ експерти‘ серйозність бізнесу перевіряється реакцією на проблему, а Фелічіта свою позицію про лікування задекларувала. Це прикра ситуація, розумію постраждалих, але не варто ганьбити серйозний заклад.
Роман до Кальок Показати IP 17 Липня 2019 10:17
Прикра ситуація? Те що вони просто признали що проблема існує це не реакція. Що за бред? Тобто вже і за масове отруєння не варно ганьбити? Треба ганьбити інакше все і далі буде ось так робитись спустивши рукава