USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцькому районі водійка Audi на смерть збила чоловіка

4 Листопада 2021 09:10
Смертельна ДТП сталася ввечері 3 жовтня в селі Княгининок Луцького району.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Близько 18 години легковик збив чоловіка, який переходив дорогу. Від отриманих травм він помер на місці аварії.

На місці події працювала слідчо-оперативна група та швидка допомога.

Як розповіли в оперативно-диспетчерській службі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», до швидкої виклик надійшов о 17:44. Повідомлялося, що автомобіль здійснив наїзд на пішохода. На місці події медики констатували смерть постраждалого. Загиблому було 62 роки.

У пресслужбі ГУНП у Волинській області розповіли, що водійка автомобіля Audi A7 здійснила наїзд на 62-річного місцевого мешканця, який переходив проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переході. Від отриманих травм чоловік загинув на місці події.

Відомості зареєстровано в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 4 Листопада 2021 09:44
на пішохідному переході... посвідчення давно придбане?
77 до Анонім Показати IP 4 Листопада 2021 10:47
Не умничай. с каждым случиться может такая беда...
Анонім до 77 Показати IP 4 Листопада 2021 12:50
хворієш? на пішоходному переході збили людину. хто винен, здогадуєшся?
777 до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 17:44
А ты видел.что на переходе?
Ос Показати IP 4 Листопада 2021 10:57
Хочаб одну "водійку" хтось бачив без телефону біля вуха коли вони їдуть за кермом?
Оксана до Ос Показати IP 4 Листопада 2021 11:33
Я водійка. І коли я за кермом і мені телефонують я вибиваю!!! А потім просто перезвонюю. Але живу на Карпенка-карого і в білий день не можу нормально перейти дорогу. Тому в першу чергу пішоходам також потрібно оцінювати ситуацію на дорозі! Куди легше зупинити 60кг ніж машину, яка женеться 1500км в місті(((
Анонім до Ос Показати IP 4 Листопада 2021 12:51
ну що ти... вони дівчатка... або тп...
Іван Показати IP 4 Листопада 2021 13:40
Посадити
Правило Показати IP 4 Листопада 2021 14:00
За кермом Ви не повинні брати телефон в руки і відхиляти дзвінок. Хто так навчав?
Оля Показати IP 4 Листопада 2021 17:39
А нічого що чоловік був п’яним ? Винна не тільки водійки!
Анонім до Оля Показати IP 4 Листопада 2021 18:30
на пішохідному переході
Іван Показати IP 7 Листопада 2021 09:18
Ніхто не виправдовує водія, котра не розрахувала безпечну швидкість руху, однак часто пішоходи переходять проїжджу частину не дивлячись по сторонам, самі кидаються під колеса автомобіля. Водій просто не може помітити пішохода в темну пору доби в темному одязі. Пішохід окрім прав має також обов'язок дотримуватись ПДР. ПІШОХОДУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід! Тому шановні "знавці", переходячи дорогу передбачайте, чи має водій можливість вчасно помітити вас, думайте в першу чергу про своє здоров'я, ваша правота не поверне вам життя і здоров'я.