USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку до Дня Незалежності відбудеться велопробіг у вишиванках

22 Серпня 2020 20:19
У Луцьку 24 серпня відбудеться велопробіг.

Про це повідомляє «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді», який організовує захід.

Стартуватимуть об 11:00 годині на Театральному майдані Луцька.

Маршрут велопробігу: Театральний м-н – пр.Волі – вул. Рівненська – пр. Відродження – пр. Молоді – вул. Соборності – пр. Перемоги – вул. Винниченка – Театральний м-н.

Учасникам потрібно одягнути вишиванку, взяти державну символіку і приїхати на велосипеді.

Захід проведуть із дотриманням усіх карантинних вимог. Тож учасників закликають також не забути про індивідуальні засоби захисту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
777 Показати IP 18 Серпня 2020 16:45
А можно еще в кастрюлях.стильно и модно.и сразу через ягодин.поднимать еуропейское народное хозяйство.
лучанка до 777 Показати IP 23 Серпня 2020 14:05
тобі і кастрюлі не треба одягати,вона в тебе замість голови.
поРадник Показати IP 18 Серпня 2020 16:51
Перед тим не забудьте місця у лікарні забронювати якщо ще лишаться вільні!
Лучанин Показати IP 18 Серпня 2020 18:55
Не думайте намішати вкупу діток дошкільного віку, школярів, молодь, професійних спортсменів, дорослих дядь і тьоть, пенсіонерів, тобто мухи і макарони. Бо помимо карантинних заходів є ще заходи з елементарної безпеки на дорозі. Дошкільнятам організуйте заїзди, наприклад, в парку, дорослим - так як пропонуєте по вулицях. І то сім разів добре подумайте ! А медики нехай потім озвучать статистику по захворюваності - до велопробігу і після ! Відповідалькість - на міській раді і організатору !
Я Показати IP 19 Серпня 2020 06:46
чим би дурням не тішитись
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2020 13:19
А ще треба чуб, шаровари і трипільський глечик на голову! Боже, який маразм...
ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Серпня 2020 21:42
Молодець
Патріот, який має ро Показати IP 23 Серпня 2020 14:44
Я планував взяти участь, але задумався, почитав коменти, ше раз подумав і зробив висновок - не буду !