USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку два мікрорайони лишились без тепла через порив на теплотрасі. Оновлено

25 Грудня 2021 08:56
У Луцьку 33-й та 40-й мікрорайони залишились без тепла через порив на теплотрасі.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили мешканці.

У районах здійснюють спуск води з будинків, відключені бойлерні, а також котельня на Карбишева, – поінформувала голова одного з місцевих ОСББ.

Час відновлення послуги з теплопостачання наразі невідомий.

Читати ще: Частина будинків – вже з теплом: у Луцьку до обіду обіцяють відновити опалення у районах, де стався порив

Станом на 10:00 у будинках почали відновлювати теплопостачання. Гарячу воду обіцяють подати найпізніше до обідньої пори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дякую Показати IP 25 Грудня 2021 09:19
Гроші на ремонт передбачили на наступний рік, чи тільки на сквери?
Попандопуло до дякую Показати IP 25 Грудня 2021 09:36
Луцьктепло сквери не робить. Луцьктепло купує собі все для комфорту. Луцьктеплу труби нах-нах ...
123 до Попандопуло Показати IP 25 Грудня 2021 09:52
Це ДЕРЖАВНЕ комунальне підприємство, на яке виділяють кошти з того самого бюджету, що й на сквери. Або сквери або труби
Попандопуло до 123 Показати IP 25 Грудня 2021 10:47
Я знаю. Або непотрібна дорогуща ІР-телефонія. І т. п.
ВОВК до Попандопуло Показати IP 25 Грудня 2021 09:56
Що ти знаэш про Луцьктепло "нещастя" ?
Попандопуло до ВОВК Показати IP 25 Грудня 2021 10:43
Спочатку вивчи букви і розділові знаки. А тоді - пиши ...
123 до ВОВК Показати IP 25 Грудня 2021 12:42
Не лізь, опудало, коли поважні люди спілкуються
дідо Показати IP 25 Грудня 2021 09:26
томущо не святкують Різдво...
Андрій Показати IP 25 Грудня 2021 09:45
Не будьте такими скрягами вийдіть на вулицю пройдіться по відновленому проспекту Волі сходіть в туалет в парку, потіштесь фонтанами а то тепло тепло...
Ору до Андрій Показати IP 25 Грудня 2021 10:16
А я піду в Урбан парк ну той, що за 10 мільйонів або в Дубки до Ткачука.. там тепло в сніжки пограємо круть!
олександр Показати IP 25 Грудня 2021 10:11
а куди поділись гроші за тепло , що платили ціле літо та осінь аааааа зарплати керівництву по 60 тис грн. в місяць разом з надбавками преміями та доплатами, а премію за успішне закінчення року вже видали
ЛТепло до олександр Показати IP 25 Грудня 2021 12:44
Так рік ще не закінчився! От через днів так 5 якраз премії по 200к. на картки і впадуть. Ахахахаха.
До олександри до олександр Показати IP 25 Грудня 2021 12:53
Ти спочатку борги заплати а потім рот відкривай. Активіст гребаний. Як ти хочеш не платити і щоб тепло було? Такого не буває
Олексій Показати IP 25 Грудня 2021 11:18
Так ще вчора обіцяли відновити порив на Чорновола 4 і збрехали люди 2 день без води...
ЛУчанка Показати IP 25 Грудня 2021 11:32
На Соборності ще досі батареї холодні! Не брешіть про відновлення теплопостачання!