USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Частина будинків – вже з теплом: у Луцьку до обіду обіцяють відновити опалення в районах, де стався порив

25 Грудня 2021 10:51
Через витік, що стався на теплових мережах котельні на вул. Карбишева, 2 без опалення залишається низка будинків. Проте значній частині споживачів теплопостачання вже відновили.

Комунальники виконують роботи з ліквідації витоку, інформує ДКП «Луцьктепло».

«Близько 01:30 25 грудня через різке падіння тиску на теплових мережах котельня на вул. Карбишева, 2 припинила свою роботу. Близько 06:30 котельня відновила роботу, визначившись, що напрямок витоку на 40-му кварталі. На 07:30 опалення було відновлено на 33-й квартал, а з 08:00, визначившись з орієнтовним місцем витоку поблизу житлових будинків на вул. Конякіна, 12, 14а, 14б, почали відновлювати тепло для споживачів 40-го кварталу.

Нині аварійна бригада підприємства приступила до виконання робіт з ліквідації витоку. Орієнтовний термін відновлення послуг – 13:00-14:00», – інформують на фейсбук-сторінці підприємства.

Зазначимо, що в районі 33-го кварталу теплопостачання відновили повністю, на вулицях Кравчука та Конякіна – також. Решті будинків обіцяють відновити орієнтовно в обідню пору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лінивець Показати IP 25 Грудня 2021 11:14
мене завжди цікавило одне запитання-прорив теплотраси призупиняє плату за тепло? чи будинки будуть мерзнути а плату за ті дні все-одно виставлять?
Луцьктепло до лінивець Показати IP 25 Грудня 2021 13:43
У всіх будинках вже встановлені теплові пункти з лічильниками, тому лічильник рахує лише коли є теплопостачання, а коли нема постачання то нема і нарахування.
Петро до лінивець Показати IP 25 Грудня 2021 13:51
Мають бути штрафні санкції, неналежне теплопостачання згідно договору. Літня "профілактика" як профанація розвод лохів. Час відпусток
Укрпошта Показати IP 25 Грудня 2021 11:27
Так само вчора обіцяли відновити водопостачання в багатоповерхівок по Іващенка 1 та дяких по Чорновола досить обманювати води так і нема до служби не додзвонитися... як там фонтан добре працює хочемо брати відра хто за водою до нього! :(
Луцькводоканал до Укрпошта Показати IP 25 Грудня 2021 13:46
Вибачайте за незручності але виникли додаткові складнощі при ремонті. Нажаль у фонтанах зараз теж немає води, але Ви можете набрати води у річці Сапалаївка яка поруч із Вами.
Остап до Луцькводоканал Показати IP 25 Грудня 2021 16:32
Останнім часом аналізуючи кількість відкладення в чайнику після кип'ятіння розумію, що ваше посилання набрати води в Сапалаївці є досить об'єктивним оскільки по "якості" Ваша вода на поступається воді з Сапалаївки а по вартості вода з Сапалаївки ще й виграє... тільки ось питання а на який я плачу в бютжет міста та утримую вас?
Лучанин Показати IP 25 Грудня 2021 11:35
Не брешіть, на соборності холодні батареї! Нічого не відновлено!
Лучанин Показати IP 25 Грудня 2021 13:44
Інтернаціоналістів все холодне В квартирі дубар***
Дід Показати IP 25 Грудня 2021 16:16
Станом на 16 годину на 40 му ні тепла ні гарячої води обіцяли полагодять до 14 00
Луцьктепло до Дід Показати IP 25 Грудня 2021 19:38
Так, обіцяли до 14:00, але ж не обіцяли що це має бути сьогодні.
Петро Показати IP 25 Грудня 2021 20:31
Тепла у будинках Конякіна, 14а та 14б досі немає... Чекаємо наступного обіду.... або обіцянок...