USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.62 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку горить електропідстанція. Фото

4 Липня 2017 14:08
Пожежа спалахнула у приміщення електропідстанції, що знаходиться поблизу Центрального ринку на вулиці Глушець в Луцьку.

Як розповів Інформаційному агентству Волинські Новини керівник прес-служби управління ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров, повідомлення про пожежу надійшло близько 13 години.

Наразі на місці події працюють декілька команд рятувальників. З їх слів, «диму більше, ніж вогню» - відтак, саме приміщення не постраждало. З будівлі йде їдкий дим. За станом на 13:55 пожежу майже локалізували.

Через відключення електростанції від мережі частина Луцька залишилась без світла.

Окрім вогнеборців на місці події працювала патрульна поліція, яка регулюючи рух автівок. Людей з ринку не евакуйовували, адже небезпеки їх здоров’ю та життю не виникало.

«Наразі на підстанції №101, що біля Центрального ринку працює кілька бригад електриків», - повідомили журналістам у прес-службі «Волиньобленерго».

Як згодом повідомили у прес-службі рятувальників, пожежу на підстанції вдалося ліквідувати о 14:07. Вогнем пошкоджено 4 комплектно-розподільчої установки потужністю 10 кВт. Всього до боротьби з вогнем було залучено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки та близько 20 рятувальників.

Причина пожежі встановлюється, на місці події створена спеціальна комісія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 4 Липня 2017 14:32
Кілька бригад кого працюють, пожежних? Бо судячи з того що місто без світла сидить, все Волиньобленерго ще при попередній негоді деревами придавило. Що далі чекати?
Лучанин до Лучанин Показати IP 4 Липня 2017 15:10
Електриків . Уважно читайте текст.
Настя Показати IP 4 Липня 2017 15:20
В цій країні все через *опу
Е до Настя Показати IP 4 Липня 2017 18:02
І ти теж
ВНВ-10/630-16 Показати IP 4 Липня 2017 19:06
Чотири КРУ10 кВт, в статті описка, не кВт а кВ. З такою аварією електрикам є до чого поприсідати, хто не в темі, можете верещати.
Лучанка до ВНВ-10/630-16 Показати IP 5 Липня 2017 00:10
кВ це кіловольт а кВт це кіловат. 10 кВ це лінія, а 10 кВт це одиниця спожитої потужності. Розберіться в словах, а потім розкидайтеся "знаннями".
Півень до Лучанка Показати IP 5 Липня 2017 10:52
Курка, пиши дисертацію про Одиницю Спожитої Потужності!
Лучанин до Лучанка Показати IP 5 Липня 2017 22:12
Шановна, загалом Ви написали все правильно, але в контексті будови даної підстанції, більш актуально все-таки кВ, оскільки підстанція зі 110 кВ робить 10 кВ. І комірки які горіли саме саме 10 кВ. Погано що автор статті цьому не надав значення
ВНВ-10/630-16 до ВНВ-10/630-16 Показати IP 5 Липня 2017 01:30
т забрали а потужність залишили? "обалденные установки с мощностью 4-х пылесосов или цензор затупил ?" "и как всегда тьма ошибок, ЦЕНЗОР какие такие 10кВт??? что за бред, консультируйся со спецами" ... і "прославились" на всю Укпаїну! (див. коменти https://censor.net.ua/news/446533/polovina_lutska_ostalas_bez_elektrichestva_izza_pojara)
Лучанин до ВНВ-10/630-16 Показати IP 5 Липня 2017 22:19
Так-то воно так, але як так вийшло з вакуумними вимикачами?...