USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку ініціюватимуть призупинення роботи громадського транспорту

16 Березня 2020 14:04
На сесії Луцької міської ради 16 березня ініціюють обговорення питання щодо призупинення роботи громадського транспорту в місті на час дії карантину.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Громадський транспорт, незважаючи на дезінфекцію та інші заходи, є осередком серйозним поширення коронавірусу», – додав він.
Нагадаємо, сьогодні відбудеться позачергова сесія Луцькради, де мають прийняти рішення щодо припинення масових богослужінь в храмах, закриття закладів громадського харчування, ринків, ТРЦ, окрім аптек, заправок та продуктових магазинів.

Зрештою рішення про припинення руху громадського транспорту в обласному центрі Волині сьогодні не прийняли, але воно може бути прийняте з дня на день рішенням виконкому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Питання Показати IP 16 Березня 2020 14:14
А яким чином будуть медсестри діставтися лікарень та поліклінік, інший персонал (санітарки, електрики, сантехніки тощо)? Деякі лікарі мають авто - їм легше. Про це хтось думає взагалі?
Луч... до Питання Показати IP 16 Березня 2020 14:40
Так, деякі лікарі які мають авто, до того ж мають не мінімальну зарплату , та ще й можливо хабарі, то можуть собі дозволити їздити кожен день на роботу, на авто... А як бути іншим людям ? Чим добиратись на роботу.. Хоча все це правильно, береженого Бог береже. В місті ще можна щось придумати, а як бути людям з сіл які працюють в Луцьку...
Петро до Луч... Показати IP 16 Березня 2020 16:44
Карантин - це коли не шастать з сіл і в села. Більшість міст залишає аптеки і продовольчі магазини працювати.., І ВСЕ ! То про яку "роботу" йде мова? (медсестер в лікарню привезуть не турбуйся, і це будеш не ти.)
Диб_ли до Петро Показати IP 16 Березня 2020 18:51
Як гарно і красиво відволікають людей від провалів економіки, від здачі інтересів України в політиці, від майбутнього дефолту.
Ай ай ай до Луч... Показати IP 16 Березня 2020 18:56
Які вумні слуги, як хочуть перехитрити всіх. Як їм треба паніка і хаос.
Лучанка Показати IP 16 Березня 2020 14:15
Цікаво,а той хто працює як має добратися на роботу,все для людей,нема слів
А до Лучанка Показати IP 16 Березня 2020 18:53
А їм похй. Їм по пріколу от так дуркувати. В них млн. грн. А на тих хто на копійки виживає, їм покакати.
Лучанин_z Показати IP 16 Березня 2020 14:20
А на роботу пішачком, чи як?
Анонім до Лучанин_z Показати IP 16 Березня 2020 14:41
Можливо, всіх, кого можна, перевести на віддалену?
Кхе кхе до Лучанин_z Показати IP 16 Березня 2020 18:54
Може всім звільнитись, чи як? Щось я наших ідіотів не розумію.
Рацуха Показати IP 16 Березня 2020 14:27
На період карантину в усіх чиновників забрати авто, щоб вони не поширювали ними вірус!!! Швидко рухаються - швидко розноситься вірус. Якщо чиновники почнуть ходити пішки, то вірус не буде розноситись великою площею їхніх транспортних засобів і в голові їхній трохі стане ясніше!!!
ОКСАНА Показати IP 16 Березня 2020 14:31
В цій ситуації навпаки має бути багато транспорту,щоб менше було скупчення людей
Да до ОКСАНА Показати IP 16 Березня 2020 18:58
АЛЕ ЦЕ там, де керують розумні люди, а не ідіоди-слуги.
Луч Показати IP 16 Березня 2020 14:33
Лоба не розбийте народні старальщики . Один поперед одним врятувати стараються...
лучанка Показати IP 16 Березня 2020 14:36
А вчителі, як на роботу мають добратися.
кар до лучанка Показати IP 16 Березня 2020 14:51
карантин. сиди дома
ДеСидіти? до кар Показати IP 16 Березня 2020 16:23
А вчителям виходить або сидіти вдома без збереження зарплати, або їздити на роботу, окрім того що вони й так дистанційно займаються з дітьми. Невже в школі вчитель краще зможе обдумати завдання яке він задасть дитині, ніж вдома? Це ж якийсь неадекват придумав?
Петро до лучанка Показати IP 16 Березня 2020 16:46
ППЦ! А хтось на карантині в школу ходить?
Miss Показати IP 16 Березня 2020 14:46
Повний нонсенс, м'яко кажучи.
лучанин Показати IP 16 Березня 2020 14:53
це нерозумна ініціатива, яка може добити економіку міста і повністю розбалансувати ситуацію. якщо у казні буде пусто і якщо в людей не буде можливості заробити на життя, то як вони будуть боротися з хворобами? тут краще обмежувати хворих людей. чи тих, хто належить до групи ризику (усі люди старшого віку).
Месник до лучанин Показати IP 16 Березня 2020 15:18
А хто за економіку буде згадувати коли пів міста хворих буде? Тоді вже всі будуть бігати і кричати, спасіте, поможіте, тільки тоді вже буде пізно.
123 до Месник Показати IP 16 Березня 2020 18:59
З такими довбанутими депутатами люди скоріше з голоду дожнути почнуть.
Петро до лучанин Показати IP 16 Березня 2020 16:52
Не всі старшого віку, зафіксовано в дітей, а в Великобританії навіть в новонародженого. Так хто в групі ризику?
777 Показати IP 16 Березня 2020 15:02
Зачем развивать медицину.вкладывать деньги в предупреждение локализацию и устранение таких ситуаций. Закрыть все. всех по домам.отключить свет. газ. воду. Через две недели проблема решится сама собой.
Бруннен джи Показати IP 16 Березня 2020 15:48
Дуже спрмятливий час для влади зробити харю "цеглиною" і валити економічний коллапс на вірус начебто світову кризу) Ще й долар відпустити вчасно, А ви ходіть пішки, сидіть без зарплат і затарюйте масочки гречкою)
Анонім Показати IP 16 Березня 2020 16:52
Під шумок спиздять паро мільйонів,а ми живи як хочеш,яка вже різниця від чого здихати,чи від голоду,чи від вірусу.
лучани Показати IP 16 Березня 2020 17:08
Новини з Іспанії та Італії по ТБ у прямому ефірі: людей обмаль но громадський транспорт ЇЗДИТЬ скрізь!!! Ви що у Луцьку надумали? Чи то не громадський транспорт, а транспорт бариг?! Ганьба!!!
У Показати IP 16 Березня 2020 17:19
сусідній Польщі громадський транспорт працює в звичайному режимі і рухається за графіком, для водія передбачені додаткові заходи безпеки, їздить від сили до 10 пасажирів(це в їхніх величезних автобусах) АЛЕ, мова про відміну руху гр. транспорту нейдеться,від слова зовсім!!!
Марія Показати IP 16 Березня 2020 19:01
таке вже проходипи в 2008 році.
Марія Показати IP 16 Березня 2020 19:06
Епідемія коронавірусу триватиме до 2021 року, до 80% британців будуть інфіковані - прогноз уряду.Як ми будемо лікуватися,що їсти без роботи.Ці заходи нічого не дадуть.
Т Показати IP 16 Березня 2020 19:13
Як добиратися на роботу працівникам аптек та супермаркетів?
Т Показати IP 16 Березня 2020 19:15
Як добиратися на роботу працівникам аптек та супермаркетів?
Марія Показати IP 16 Березня 2020 19:23
Епідемія коронавірусу триватиме до 2021 року, до 80% британців будуть інфіковані - прогноз уряду.
петя Показати IP 18 Березня 2020 07:06
депутатам пора на карантин.більше толку буде. муніципали хай працюють на базарі