USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку маршрутка «втекла» від пасажирів

20 Квітня 2018 10:23
Ранкової пори 20 квітня напівпорожня маршрутка не зупинилась зупинці «Аверс» на вимогу пасажирів. Водій відвернув голову в інший бік та проїхав мимо, не звертаючи уваги на людей.

Про це написав у Фейсбуці на сторінці спільноти «Автоандони Луцька» Юра Коновалець.

З його слів, водій маршрутного таксі №3 проігнорував людей на зупинці, які його спиняли. Наступна маршрутка приїхала їхала через 25 хвилин, при тому що це час, коли люди поспішають на роботу.

«Сьогодні, о 8.25 на зупинці: "Аверс", водій маршрутного таксі №3 не зупинився, на цю маршрутку на зупинці чекало понад 5 людей, а цей ...андон відвернув морду в інший бік, люди махали руками, як могли!

Якби вона була переповнена - це одне діло, але вона їхала напівпуста Так от, чому ми всі мали запізнитись на роботу із за цього муд...ка? Про які 5 грн. за проїзд може бути мова, якщо не виконуються елементарні речі! Наступна маршрутка прибула в 8.50», - написав користувач.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 10:56
Так це не поодинокі випадки. Окрім 3 це дуже часто трапляється з маршрутками 9 та 9а. А! Я здогадався, це було приведення пасажиропотоку до зазначеного в розрахунку для підняття вартості проїзду щоб показати що маршрутки порожні їздять і це не ретабельно. В якості доказів що маршрутки переповнені і завжди порушують як правила перевезень, так і ПДР знімати все на відео і викладати десь на окремому ресурсі чи каналі на ютубі. Буде гарним доказом для підняття вартості проїзду до 1000 грн ... кожному.
123 Показати IP 20 Квітня 2018 11:09
Самий оптимальний варіант, коли в місті перевезення здійснює комунальний транспорт. І для Луцька треба це питання вирішувати вже!
aaa Показати IP 20 Квітня 2018 11:46
Данний автобус був арендований та знятий з маршруту. Зняти табличку не було можливості(не відкручується) закрити її також не можна. Тому автобус не зупинявся
Таня Строцюк до aaa Показати IP 20 Квітня 2018 12:27
В час пік можна зняти автобус з маршруту?
Юра Коновалець до aaa Показати IP 20 Квітня 2018 12:56
На цю маршрутку сіла моя колега по роботі, яка й зробила це фото, не прикривайте горе-водіїв!
Юра Коновалець до Юра Коновалець Показати IP 20 Квітня 2018 12:57
Також в цій маршрутці їхала ще одна моя колега, та благополучно добралась до роботи!
лучанин до aaa Показати IP 20 Квітня 2018 14:11
"Зняти табличку не було можливості(не відкручується) закрити її також не можна" - вона на заводі була намертво приварена?
Вд Показати IP 20 Квітня 2018 12:31
Більшість водіїв маршруток та автобусів радикальні члени "лгбт"
Олег Показати IP 20 Квітня 2018 13:15
Їздюкам буде завжди мало , того вони будуть янчати щоб підняти ціну проїзду, але вони завжди проти електронного квитка тобто валідатора бо це припиниться чорну касу. Але дивитись треба глибше. Саме міська влада повинна думати та працювати на покращення життя містян. вводити електронний квиток,збільшувати кількість електротранспорту, розривати договори з поганими перевізниками і т д, але в нас все навпаки перевізники скинулись, занесли на лапу, і влада приймає рішення збільшити вартість проїзду.
Анонім Показати IP 20 Квітня 2018 13:43
Деякі самі спиняються,або хоча б пригальмовують біля зупинок,а деякі летять,пуста маршрутка,три пасажири,тримаєшся щоб не вилетіти і думаєш чому я спинив цього ід*ота,жити ще хочеться
777 Показати IP 20 Квітня 2018 13:53
Сумніваюсь, Соборності, ранок, і 20 хв. немає маршрутки........
Юра Коновалець до 777 Показати IP 20 Квітня 2018 14:03
Я маю на увазі наступна маршрутка 3-йка, тому, що інша мені непідходить!
Наталя Показати IP 20 Квітня 2018 23:06
На зупинці 26 школа маршрутки #10 регулярно не зупиняються. Я вже пробувала і на дорогу вибігати, щоб зупинити, так - ні - займають третю полосу і на швидкості проїжджають. І нема кому пожалітись