USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Монтажною піною залили двері Сбербанку у Луцьку

15 Березня 2017 10:57
Чорною фарбою розмалювали двері та вікна приміщення, яке займає відділення "Сбербанку Росії" у Луцьку, інформує ВолиньPost.

Це сталося в ніч на 15 березня.

Невідомі написали фрази "RusBank", "Bank Over", "Game Over" тощо.

Крім того, монтажною піною залили двері банку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АКЦІЯ ПРОТИ «СБЕРБАНКУ»: У ЛУЦЬКУ ХОТІЛИ ОФОРМИТИ ДЕПОЗИТ НА ПЕРСОНАЖА МУЛЬТСЕРІАЛУ

Як повідомили у прес-службі поліції області, на місце інциденту виїхали керівництво відділу поліції, слідчо-оперативна група.

Із банку нічого не викрали, установа працює у звичному режимі.

Відомості поліцейські внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Всезнайко Показати IP 15 Березня 2017 11:02
Деб*ли...
Анонім до Всезнайко Показати IP 15 Березня 2017 12:48
правду кажеш. не треба було сбєрбанку сюди сунутись
олег Показати IP 15 Березня 2017 11:44
коктель молотова краще
Луцьк до олег Показати IP 15 Березня 2017 12:09
І що далі?
Анонім до Луцьк Показати IP 15 Березня 2017 13:38
пофарбують, наведуть порядок і буде якийсь пристойний заклад
Луцьк до Анонім Показати IP 16 Березня 2017 08:48
Карабас? Пив база? Чи може спорт лото? Не смішіть! Якийсь обичний банк, абсолютно не замітний. Якщо він є- комусь для людей він потрібен.
viktor Показати IP 15 Березня 2017 11:44
молодцi!!!
АК 47 Показати IP 15 Березня 2017 11:48
А коли вже "Капітал" Маркса палить на майданах будуть???
Анонім до АК 47 Показати IP 15 Березня 2017 12:45
запитай у своїх шефів в бєлокамєнной
корінний лучанин Показати IP 15 Березня 2017 11:53
Оце країну б@дло засрало.
777 до корінний лучанин Показати IP 15 Березня 2017 12:32
Якщо влада не вміє керувати державою, то люди самі намагаються це робити. Ну а тут вже хто як вміє...
Анонім до корінний лучанин Показати IP 15 Березня 2017 12:45
і не кажи, панаєхалі тут з кацапляндії
За правду Показати IP 15 Березня 2017 11:54
І це бид...до хоче в Європу
Анонім до За правду Показати IP 15 Березня 2017 12:47
та не хочуть кацапи в європу. їм в парашії тепло. правда, смердить трохи
Активіст Показати IP 15 Березня 2017 12:13
Яка тут на**й Європа!!!! Дикуни і мавпи одні перед одним показують, які вони розумні і сміливі. Тільки чомусь вночі. Бо вдень можна і по фейсу заробити. Коли той дурдом закінчиться, і головне чим?
New Показати IP 15 Березня 2017 12:19
Та ну...але ж в цих банках працюють УКРАЇНЦІ...
корінний лучанин до New Показати IP 15 Березня 2017 13:22
цього не зрозумітиДеб*лам,не втрачайте час їм пояснювати.
Анонім до корінний лучанин Показати IP 15 Березня 2017 13:37
та й не тужся. твоя хвілософія нікому не потрібна
украї до корінний лучанин Показати IP 16 Березня 2017 14:45
Справді - не тужся і сам забирайся в кацапляндію, там так добре, як у ляльковому мультику ( в столиці) і як у фільмі жахів - на окраїні. Чого тобі тут сидіти. Там і російські банки булеш відвідувати, і нехай там росіяни працюють. Теж мені 10 робочих мість пропаде. А хто клієнти такого банку. Вже в центрі одні кацапи лазять і хизуються
Анонім до New Показати IP 15 Березня 2017 13:35
сумніваюсь, що там працюють українці.
Робітник до New Показати IP 15 Березня 2017 15:29
Може ти там працюєш? А на території АТО гинуть люди. Вистачить вже ставити барижницькі інтереси вище життя наших солдат і немає чого слухати нісенітницю що шахти на території ДНР це українські підприємства і там працюють наші люди. Це фактично окуповані території і відповідальність за них несе окупант. Ще був такий цирк з донецький аеропортом, коли сєпари перевіряли, що везуть наші військові і пропускали їх через свої блокпости. Якщо влада вважає, що це наші території, то нехай кожен високопосадовець і депутат запросить до себе жити одну сім'ю з Донбасу і матеріально їх підтримає. Щось не видно черги з бажаючих долучитись до цієї гуманітарних акції. Значить н.хуй п.здіти о всемирном равенстве и человеколюбии.
Перехожий Показати IP 15 Березня 2017 13:41
За цими "невідомими" каталашка плаче і стогне. Хлопці, а ви не думаєте на перспективу? Зміниться влада, прийдуть лоялісти, що тоді будете робити? Куди тікатемите? Вас по одному або відловлять, або "загублять" в Гаразджі. Залежить від того, хто з вас найбільше понас*рав! Андрійко Отченаш, можеш не ховатись... про тебе вже всім все давно відомо. Рахуй дні, бо ти вже в списку.
Анонім до Перехожий Показати IP 15 Березня 2017 16:48
і тебе вилікують ...
олег до Анонім Показати IP 15 Березня 2017 20:01
На вряд ! В 40 у Німетчині з таких або мило варили або грубки топили !
Анонім до олег Показати IP 15 Березня 2017 22:05
то, по-твоєму у 40-х у Німеччині були лоялісти ?
22 Показати IP 15 Березня 2017 14:13
ну вже всьо одного ногою в европі
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 15:05
Давайте ми так і будемо культурно вмирати: українські банки нехай закривають, а залишать російські, наше виробництво зупинимо, поїдемо в росію, щоб там заробити грошей, і в Україні купуватимемо російські з товари і так далі в усіх сферах. Крим, частину Донеччини, Луганщини вже вічливо проср.ли. Бо ми ж добрі, толерантні... Нехай нас і далі так красиво душать? В країні війна... Тут не має бути ворога. Інакше він скоро непомітно проникне до кожного додому... Турки пальльнули - збили російський літак і живуть собі мирно і щасливо!!! А ми дуже виховані, порядні, культурні, грамотні, самі-самі-самі і ніколи такого не зробили б ... Краще тихо культурно вмирати сотнями, тисячами і мовчати???
ВОВК Показати IP 15 Березня 2017 21:49
холопи себе панами почуяли. БЛАЗНІ ЦУКЕРКИ РОШЕН ЗАРОБИЛИ
ти до ВОВК Показати IP 16 Березня 2017 14:49
ти туп*й!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 15:17
в цих банках лежать гроші українців