USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку на балконі підстрелили 16-річну дівчину

9 Квітня 2020 11:12
На вулиці Кравчука у Луцьку від пострілу з пневматичної зброї постражадала неповнолітня дівчина.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини в поліції Волині, 8 квітня до правоохоронних органів надійшло повідомлення про отримання тілесних ушкоджень неповнолітньою жителькою Луцька на вул. Кравчука, відповідно на місці проводилися слідчі дії.

16-річна дівчина стояла на балконі і отримала тілесні ушкодження, попередньо від пострілу з пневматичної зброї. Дівчину було госпіталізовано до лікарні.

Читайте також: Стріляли не вперше: 16-річна лучанка, яку підстрелили на балконі – у лікарні

Наразі правоохоронні органи з'ясовують обставини.

Відомості внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом хуліганство за ст. 296.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Йван Показати IP 9 Квітня 2020 12:03
І що з такими виродками робити в нашій гуманно-кримінальній державі (якщо ще їх знайде поліція)? Можна, не виходячи з дому, стати інвалідом на все життя, - попаде в око, і життя поділиться на "до" і "після".
121 Показати IP 9 Квітня 2020 19:25
А ще хочуть прийняти закон і вогнепальну зброю роздавати на ліво і на право. Перестріляєм один одного...
Володимир до 121 Показати IP 9 Квітня 2020 20:16
Та невже? Скажіть а у країнах Балтії, або ж у Молдові, що вже нікого немає і всі застрелені? Що Молдовани більш врівноважені і набагато розумніші ніж Українці, бо у них вже давно дозволена короткоствольною зброя.
Ivan до Володимир Показати IP 10 Квітня 2020 17:52
Можливо здивую вас, але саме так - і у Молдові, і в інших станах, де дозволена вогнепальна зброя, зовсім інший менталітет та інший рівень розумового розвитку значної частини населення. А ще нормальна судова система, нормальне законодавство та нормальна поліція. Тут необхідний цілий комплекс дій, якщо вже так свербить прийняти зброю - починаючи з реформи судової системи і закінчуючи глибокою працею з населенням. А якщо просто взяти і прийняти закон про зброю якийсь, як в США наприклад, то те що працює нормально в США, в перекладі на наші реалії призведе до повної анархії, буде, вибачаюся, країна мавп із кулеметами...
Анічка до 121 Показати IP 9 Квітня 2020 22:05
коли такий "стрілок" буде знати, що прилетить відповідь, то 100 разів подумає, чи варто такими дурницями займатись. А поки страждають миролюбці
Християнин Показати IP 9 Квітня 2020 21:38
На все воля божа!
Атеїст до Християнин Показати IP 9 Квітня 2020 23:41
Я так не думаю, хлопчику )
рома Показати IP 10 Квітня 2020 01:06
нашо цей чос.на балконі в пличе.з пнемата долбанути шоб добре треба 2-3 метра стояти рядом.вінтовка 20 метрів.вона шо сліпа хто рядом був.ше скору визвала на свинячок
Сергій до рома Показати IP 10 Квітня 2020 07:47
Ти далекий від сучасної пневматичної зброї. Погодься
Шерлок Холмс до рома Показати IP 10 Квітня 2020 12:18
А от і знайшовся той, хто стріляв.
Громадянин України. Показати IP 10 Квітня 2020 09:54
Ну а як же, просто стояла , просто стрельнули, все просто так. В нас взагалі просто так ходять і стріляють по людям постійно... Шо за галіме кіно тут розвели, а такий варіант шо вона десь накосячила, або вела себе не правльно , може насміхалась над кимось або хамила ?... такого то ніхто не подумав ? Свята святою, а кругом одні виродки. Диму без вогню не буває, так що борцуни пригасіть свій пил.
One Man до Громадянин України. Показати IP 10 Квітня 2020 12:21
Якщо і так, то це причина в когось стріляти? І що за віктімблеймінг? Як ми побудуємо громадянське суспільство з такими "громадянами"?!
Українка до Громадянин України. Показати IP 10 Квітня 2020 14:17
Так давайте будемо стріляти за любе слово, яке вам, шановний українець, не сподобалося. Так-по-вашому? Чи, можливо, для цього є більш цивілізовані методи. Одні неурівноважені навкруги, які готові вбити людину, тому що вона їм не сподобалася. Схаменіться, ЛЮДИ!!!
Громадянин України. до Українка Показати IP 13 Квітня 2020 08:09
Так давайте будемо сліпо захищати лише одну сторону. Я не кажу шо треба гладити по голові того хто стреляв. А потрібно розібратись для початку чого так сталося, а у вас же такого конструктиву я не помітив. То про шо можна з вами говорити тоді....
Олександр Показати IP 10 Квітня 2020 17:47
А можливий варіант "не діставайся ти нікому?"
Іван Показати IP 10 Квітня 2020 18:29
Гівно понакупляло зброї а в голові то-пусто!Бо в срані "стрілялки"інтернетні награються і потім корчать з себе"крутого пацика"...репан дати так воно і впаде!!! Років 15 давати таким щоб подумав коли і як використовувати свою"пукалку"...зброю ще дозволити нашим недолугим...то буде пі....
SilentHill Показати IP 10 Квітня 2020 20:14
Потому что нарожали дебилов тупорылых. Которым похрен на человека. ходят с колонками на всю громкость. И ездят на машине на красный. Ищите между сыночков депутатов или других мажоров.
Василь Алібабаєвич Показати IP 10 Квітня 2020 21:31
Казнити дауна,уявіть шановні,що у такого в голові,там не то щоби пусто,там темно,от як з такими,йому похер срок,бо він даун,не просто так в середньовіччі казнили,відрубували руки,виколювали очі,відрізали вуха.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2020 00:24
На Донбассе в дома прелетаю снаряды и всем смешно.
Игорь Показати IP 11 Квітня 2020 00:28
На Донбассе снаряды в дома летают и не-кто не разбирается.