USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на ДПЗ освятили церкву московського патріархату

15 Грудня 2022 15:24
У Луцьку в районі ДПЗ освятили храм на честь преподобного Серафима Саровського, одного із найшанованіших у росії подвижників.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, літургію та чин освячення очолив вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій, повідомили у Волинській єпархії Української православної церкви.

Владиці співслужили настоятель храму Владислав Галайчук та клірик Свято-Покровського храму міста Луцька Павло Боровик.

Богослужіння прикрашав хор під керівництвом матушки Юлії Галайчук та хор семінаристів Волинської духовної семінарії, відзначили у єпархії.

"Наприкніці богослужіння настоятель храму подякував Архіпастиру та всім, хто трудився во Славу Господню, за те, що Милістю Божою було зведено ще один Корабель Спасіння", – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Як так? Показати IP 15 Грудня 2022 16:00
Чорти…
Леонід Показати IP 15 Грудня 2022 16:20
Це реклама московського патріархату на сторінках ВН ?
Ярік Показати IP 15 Грудня 2022 16:26
Скільки ще ті отці амфетамінії будуть дурити голови українцям? Заборонити ту наволоч московську.
дідо Показати IP 15 Грудня 2022 17:21
завтра треба робити обшук...
Лучанка Показати IP 15 Грудня 2022 17:42
А які щасливі прихожани: їх бомблять, сидять без світла і все одно ідуть молитися на москву? ......
Олег до Лучанка Показати IP 15 Грудня 2022 18:17
Так, там відразу стоїть термінал і можна перечислити кошти в Кремль.
Олег Показати IP 15 Грудня 2022 18:13
Транзит російського газу через Україну - дозволено. УПЦ, рос.мова - заборонено!
дідо до Олег Показати IP 15 Грудня 2022 19:49
це газ ЄС, а ЄС дає нам зброю та допомогу....
Радувець Ларіса Показати IP 15 Грудня 2022 19:54
Чому владці мовчать? Де вмер?
Васька Показати IP 15 Грудня 2022 20:06
СБУ не дрімайте!
Просто Показати IP 15 Грудня 2022 20:17
Що відрізняє цю церкву від ПЦУ?
Астаміра до Просто Показати IP 17 Грудня 2022 08:39
Якщо до цього часу ти не зрозумів, що відрізняє, то це вже величезна проблема у твоїй голові!
Микола Показати IP 15 Грудня 2022 20:39
Що різнить? ВІДНОШЕННЯ невдячні дурні!!!!
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2022 20:59
Це реально ідіотизм ще одна церква гундяєва
Українка Показати IP 15 Грудня 2022 21:08
До просто. Те, що УПЦМП - Російська церква в Україні! А ПЦУ єдина канонічна Українська церква в нашій державі. Вам незавадилоб трішки почитати історію України, бо те що ваш батюшкам вам втирає, з московської методички. Вселенський патріархат, з ласки Божої вернув нам нашу церкву, яку чотириста років тому анексували московити. Вернули церкву (ПЦУ) повернемо й Крим. А цим зомбованим хитрими московськими попами тупим халуям можна лише поспівчувати. Вже стільки страждань і горя принесли кацапи на нашу землю, а вони й далі сунуться в московську церкву.
Тарас до Українка Показати IP 15 Грудня 2022 21:23
Ви нічим не відрізняєтесь від російських зомбі. Вам марно щось пояснювати.
Михайло до Тарас Показати IP 15 Грудня 2022 22:39
Тарасику перш як оце ляпати, газуй на фронт і хай тобі прилетить від кацапского попа, якщо виживеш тоді побачимо, шо ти тоді вякати будеш.
Баба Яга до Українка Показати IP 16 Грудня 2022 23:06
Там вище по коментарях, якщо погодять, я тобі докладно двічи написала, що є "канонічна". Щоб використовувати слово "канонічна", потрібно бути письменною та розумною. А в тебе клепки немає, відкрити навіть Томос в оригіналі й уважно його прочитати - там й про "незалежність" написано, й про "канонічність". Й доказ наявний математичний через 5 років після того - тільки три з 15-ти (!!!) помісних церков східного православ'я визнали цю чупакабру. Інші ж висловились конкретно - це не Церква, це - секта. Й я це не видумую, тільки констатую відоми в світі факт. Варто хоча б гугл іноді відкривати.
Луцьк Показати IP 15 Грудня 2022 21:20
Ось це має горіти та палати, а не торговий павельйон старого ринку!!!!
луцький Показати IP 15 Грудня 2022 21:37
давайте забороним упц, і чим ми будемо кращі за рашку?
Aston до луцький Показати IP 17 Грудня 2022 08:36
Не плети плота! Тим, хто розумний, ваші виперди ні до чого!
Ого Показати IP 15 Грудня 2022 21:50
Мир всім. Це ж треба, щоб стільки неадекватних коментаторів зібралися на одній сторінці. Жовчю не вдавіться.
Михайло Показати IP 15 Грудня 2022 22:34
Яка нахрен УПЦФСБ в Україні тим більше в Луцьку? Ті упиздні першими підуть на поклон до кацапскої паторочі на поклон, яка ступить на українську землю. Заборонити однозначно, а ще краще по максимуму використати на користь держави.
232 Показати IP 15 Грудня 2022 23:00
Чого в нас народ такий дурний?
Иоанн Показати IP 15 Грудня 2022 23:16
Спаси вас Господи
Валентина до Иоанн Показати IP 17 Грудня 2022 08:33
Казав, що тебе "спасе"!
Просто Показати IP 16 Грудня 2022 08:18
Чого ж до штунд так не дойоб&%тесь? На фото прекрасно видно контингент даної церкви. Агєнти мля. І для мене різниця лише в тому, що правлять на старославянській мові. І називається вона просто Українська Православна Церква. До якого тут приплетено Московський патріархат? Якщо даже ці церквушки, більше допомогають ніж ніж "культурна столиця України". Ляпнув Потрошенко піар компанію і клюнули всі як свині в корито.
Філарет? до Просто Показати IP 16 Грудня 2022 11:34
Шо тобі штунди зробили , …удак? Мпц це осередок фсб, якшо ти не вкусі! І який смсл правити на старослов‘янскій мові , якшо її ніхто не розуміє????
Здоровий глузд до Просто Показати IP 17 Грудня 2022 13:00
Для чого ви, товарісч, ображаєте віруючих-протестантів? Бажаєте попасти під статтю про розпалювання міжрелігійної ворожнечі? СБУ вже про вас знає...І це не жарт..
Олександр Показати IP 16 Грудня 2022 10:31
Це пріхожанє донецької єпархії упц фсб. https://www.youtube.com/watch?v=ltM8FeD7bUI Думайте волинські пріхожанє!
Анатолій Показати IP 16 Грудня 2022 12:42
Більшість прихожан УПЦ звикли до молитов старослов'янською, тому й не хочуть переходити до ПЦУ. Можливо ПЦУ треба спробувати організувати службу старослов'янською, проанонсувавши це серед вірян УПЦ та в змі. Так як це робиться в католицьких храмах в Україні.
Баба Яга до Анатолій Показати IP 16 Грудня 2022 22:59
ПЦУ це допоможе як мертвому - кадило. Бо це штучне мертвонароджене створіння політиків України (конкретно - бандуристів часів царя Петра Шоколадного) та фарисея константинопольського Варфаломія, який забув, що формулювання "перший серед рівних" - це СЕРЕД 15-ТИ РІВНИХ, а хотілось також "царювати" ще й в Церкві Христовій. От тому у чортів "мами та папи" ПЦУ нічого з цим "проектом" путнього не вийшло, тільки вже розкололо нещасну багатостраждальну православну Україну остаточно, бо люди канонічно обізнані та розумні на це "об'єднання" тоді не погодились (а Філарет, на жаль, збагнув, як його "зробили" тільки вже постфактум), а інші розумні та канонічно обізнані люди по усьому православному світу тепер цю чупакабру не визнають. Й що далі? А нічого. Бо тепер й правильний шлях не через зад для справжнього обєднання православної України Константинополем остаточно закрито. Бо такі так хотіли стати "незалежними", що віід одної залежності поперлись в іншу - ще більш кабальну. Й вже остаточно. константинополь вже з своїх лап українську церкву ніколи й ніяк не відпустить. Тому тепер Україна сидить під турками - уся різниця від росії. Не багато щастя.
Урфін Джус Показати IP 16 Грудня 2022 19:48
Бачив як той очкарік в рясі шукав закладкі за дубками!
Баба Яга Показати IP 16 Грудня 2022 22:46
https://www.youtube.com/watch?v=OSWm3_a0EH0 0 На цьому ось відео по вказаному вище посиланнячку знайдіть усі "цікаві" в стилі "геть московських попів!" з 14 хвилини як "український митрополит" ПЦУ Михаїл (а простіше вуйко на прізвище Зінкевич) цитує на проповіді "преподобного Серафима Саровського, одного із найшанованіших у росії подвижників". Представляєте собі, яке ганьбище?)) Ряжені СБУ-шні фарисеї навіть не спромоглись створити свій власний церковний Патерик. Якщо вас, волиняни-псевдопатрійоти так "пре" тепер конкретно від "переліку святих в УПЦ", то варто бути послідовними тоді - на батьківську Дмитрієвську суботу вам вже також не треба поминати своїх пращурів, бо цей день святкують тільки три Православні церкви з 15-ти рівних у світі - Румунська, Болгарська та російська, й був він установленим (увага баранам!) КНЯЗЕМ МОСКОВСЬКИМ ДМИТРОМ ДОНСЬКИМ (ДОНСЬКИМ!!!) НА ЧЕСТЬ ПОМИНАННЯ ВОЇНІВ, ЩО ЗАГИНУЛИ НА КУЛИКОВОМУ ПОЛІ (ПОГУГЛІТЬ, ДЕ ЦЕ, ЧИ НЕ В УКРАЇНІ???) ПІД ЧАС ОДНОЇМЕННОЇ КУЛИКОВСЬКОЇ БИТВИ, Й НАЗВАНА ВОНА БУЛА ІМЕНЕМ СВЯТОГО ПОКРОВИТЕЛЯ ЦЬОГО КНЯЗЯ - ДМИТРА СОЛУНСЬКОГО. До речі, в перелік повноправних (ВИЗНАНИХ УСІМА 15-тьма рівними), на жаль, українська церква ЖОДНА НЕ ВХОДИТЬ. Але ж й ви ж в цей день лазите чомусь до церкви. А куди ж тоді ви йдете, цікаво?)) Вірно - до "патріотичної" ПЦУ, "очищеної від усього рашистського", а насправді, якщо не в румунську або болгарську, то тоді куди? Чи не в російську?)) Ну або взагалі в якусь помісь барана з носорогом секту. Фарисеї, аферисти й невігласи. А якщо бути послідовними, то тоді вам вже треба згадувати тільки сатану таким, а не ваших православних предків, бо ви усі - не православні, ви просто режені типові сатаністи-невігласи, що копитами відкривають двері до церкви. Будь-якої, якщо Ви ще й "декомунізувати" світове Православ'я вирішили та "поприбирати з нього усіх колаборантів з часів Христа". Чи не тому СБУ-Константинопольску секту ПЦУ визнали з 15 канонічних РІВНИХ церков за аж пять років ще тільки три, якщо не враховувати самого Константинополя, що також з власних конкретних міркувань в 2018 році пішов по шляху такої афери? Тому не до УПЦ тепер лізьте з претензіями, чому ж в Україні немає й досі єдиної української церкви, а у своїх ПЦУ-шних рейдерів підіть й запитайте правди, яку вони вам не розповідають. Тупе стадо баранів, яке легко змінило КГБ (ФСБ) на СБУ й радіє як дурне, що тепер воно має "нову церкву". Це Церква чи гурток політінформації? Визначтесь з форматом.
Ярославна Показати IP 17 Грудня 2022 08:25
Яке ж тут, все-таки, САТАННЯ проживає!!! Манкурти з дірявими головами! Обмежені і недороблені!
Ярославна Показати IP 17 Грудня 2022 08:30
Мали б давно гнати тих московських смердючих козлів із своєї землі! Скільки ще пекла вам, тупі і обмежені потрібно, щоб ви зрозуміли що таке фсбешникам в рясах?!!!
Степанович Показати IP 17 Грудня 2022 11:31
В росії гундяєв поставив питання канонізації пуйла.На кого молитись будете.
Село Показати IP 17 Грудня 2022 14:08
Волинські новини вже не вперше підіграють московитам. А тут відкрита реклама московських попів.
Лучанин Показати IP 17 Грудня 2022 17:59
Придурки
Яяяяяя Показати IP 18 Грудня 2022 08:25
Люди, ви, що глухі, сліпі? Нашу землю плюндрують орки. Вмирають наші сини і дочки. Знищують українців, мову, культуру. Весь світ став на підтримку нашої країни . А ці жіночки-фанатки що ходять туди, подумайте, Ви пенсію одержуєте з тих коштів, що дає нам весь світ, а підтримуєте окупанта!!!! Відмовтесь від українських благ. Живіть за рахунок церкви. Ганьба вам! УКРАЇНЦІ, ЄДНАЙМОСЯ! В єдності наша сила! Україна бореться і переможе! Все буде Україна!
Злий Показати IP 18 Грудня 2022 08:36
Наволочі,згадайте як ваша кегебешно-красноармійська росія валила церкви в Україні,вони тоді не були рпцешні...А я вам згадую,і ще згадую як ваших рпцешних предків козлів кгб вербувало доносити на ближніх своїх...І ще згадую звірства та беззаконня голодомору,що чинили ваші кацапські фредки...Усе в архівах кгб є...І руку попові цілувати нельзя,такого канону нема.А ці ваші дебвльні бабки що ломляться до церкви щоб побачити як сьогодні батюшка співав божественно,а потім обсуждають людей на лавочках,це ваше спасіння?))))))Та хто ви все ж панове і пані культу рпц?
Оля Показати IP 19 Грудня 2022 11:24
Точну адресу можна?
Віталій Показати IP 19 Грудня 2022 12:16
РОСІЙСЬКИ ПОПИ БЛАГОСЛАВЛЯЮТЬ РОСІЙСКИХ СОЛДАТІВ НА ВБИВСТВО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ГЕТЬ РОСІЙСЬКИХ ПОПІВ З УКРАЇНИ