USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку – навчання силовиків: на в’їздах у місто чергують автоматники

25 Січня 2018 10:10
У Луцьку тривають навчання силовиків. На в’їздах і виїздах з Луцька чергують силовики, озброєні в тому числі автоматами.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, поблизу Вишкова, Зміїнця та Струмівки патрулюють силовики. Вибірково правоохоронці перевіряють документи у водіїв автомобілів, які рухаються цим напрямком. Відповідно до попередньої інформації, оголошено план «Сирена».

У секторі комунікації ГУНП у Волинській області інформацію про проведення навчань підтвердили, проте повідомляти будь-які деталі наразі відмовились, пообіцявши надати її згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
dasdasdas Показати IP 25 Січня 2018 10:21
Перевіряють документи на яких підставах? Знову розгул?
123 до dasdasdas Показати IP 25 Січня 2018 10:55
Менше бухим за руль сідати потрібно, і наркотою обдовбаним, тоді й розгулу не буде. А ТО ВЖЕ ЗОВСІМ НІХТО ДОРОГИ НЕ КОНТРОЛЮЄ!!!
valik Показати IP 25 Січня 2018 10:36
Вибірково правоохоронці перевіряють документи у водіїв автомобілів... реально йде порушення законодавства...навчання не є підставою для перевірки документів,що за бардак розвели,хто що хоче то і робить!!!!
Вася до valik Показати IP 25 Січня 2018 11:13
Людям у яких все впорядку з документами - нічого боятися, чи у Вас Валік щось не так?
asdasdas до Вася Показати IP 25 Січня 2018 12:53
Закон є закон. Правоохоронці його і мають дотримуватися а не порушувати.
ай яй яй Показати IP 25 Січня 2018 10:38
Що не знаєш що робити? Кричиш голосно "прічіна астановкі" і знімаєш на смартфон і вони всі вка?аються від твоїх юридичних премудрощів і високого інтелекту. Головне не забуть на бляхах їхати, так модніше буде)
думка Показати IP 25 Січня 2018 10:53
Може пару бухих би?ляків зловлять, і врятують комусь життя.
Дмитро Показати IP 25 Січня 2018 11:19
В коментарях вище показана вся суть Українців. Коли авто створює ДТП (плюс бонус - п*яний водій на бляхах) - всі кричать: аяй яй, де поліція, нічого не роблять, свавілля, Сталіна на вас немає і т.д.. Ок. Вирішили провести навчання, щоб на два - три дні проконтролювати якісь напрямки руху - знову кричать - аяй яй, порушення прав громадянина і свобод.... ТАК ЯК ПРАВИЛЬНО?? Валік - якщо в тебе все впорядку з документами, в тебе непросрочені бляхи і ти не на двойніку - то чого тобі боятися? Звичайно, якщо ти хитропридуманий полішук на просрочених бляхах чи на двойнику - то ти сам винуватий що хочеш надурити когось і не нести за це ніякої відповідальності.
Водій Показати IP 25 Січня 2018 11:32
Мене зупинили, сказали втік військовик з табельною зброєю.
хехъ до Водій Показати IP 25 Січня 2018 11:52
силовики ловят бухих водил... с автоматами!! Только советский бык мог такое придумать.
хочаб Показати IP 25 Січня 2018 11:58
Один, два массові рейди із звіркою номерів кузова і Україна перевиконає план по заготівлі металобрухту.
Геть до хочаб Показати IP 25 Січня 2018 12:46
Руки геть від болгарської розтаможки !!!
valik Показати IP 25 Січня 2018 11:59
в мене з документами все впорядку,з автомобілем так само...просто можуть підкинути що хочеш і так далі...тоді побачу які ви будете розумні тут коменти писати...таких ситуацій купа що з не винного,зроблять винного!!! І добре що ви у таких ситуаціях не бували...закон має бути законом,для перевірки двійників,блях,і алкашів за кермом є інші органи але ніяк не автоматники в броніках,він що експерт чи оприділить двійник і так далі? І я тут нікого не обзивав полішуком,при?уркі!
ображеному до valik Показати IP 25 Січня 2018 12:28
Що за брєд написаний? По вашій логіці щоб запобігти правопорушенню (наприклад п'яному дтп, на нелегальному авто) потрібно виїздну лабораторію, чи науководослідний існтитут на дорозі виставляти? Ви де таку бредятину бачили? Валік ви напевне ютуб передивились. В реальному житті на дорозі конкретний бардак. А цим користуються дуже погані люди. І нажаль дуже багато смертей дууужже багато, неприпустимо багато. Багатьох від правопорушення зупинить тільки контроль і невідворотне покарання, в тому числі і силовий, і досить цих ванільних шмарклів про підкидання.
234 до valik Показати IP 25 Січня 2018 12:45
Валя не дуркуй.
Василь Показати IP 25 Січня 2018 13:26
Як сказав сьогодні знайомий, шукають тіпа з автоматом, в камуфляжі, який "знявся" з військової частини. Перевіряють все, запаску навіть дивляться. Цим дописувачам що горланять про права людини рекомендую іти в "сад". Коли по вас якась нав?лоч почне стріляти, тоді і будете тут розказувати про права людини. Особисто мені як і більшості не в лом вийти і відкрити багажник....Так що якось так....
кцукцукцу до Василь Показати IP 25 Січня 2018 14:35
В хату до себе ти тоже всіх пускаєш?
демагогу до кцукцукцу Показати IP 25 Січня 2018 15:32
Ще нічия хата дтп на дорозі не зробила, і в хаті можеш собі бухать, а за кемом ні. Контроль на дорогах є всюди. Тому не треба того трьопу пустопорожнього. Поліцейські роблять свою роботу.
dasdsadsa до демагогу Показати IP 25 Січня 2018 17:48
В 35 статті закону про поліцію алкоголь є в причинах зупинки. Безпідставні зупинки не є законними.
демагогу до dasdsadsa Показати IP 25 Січня 2018 19:36
Шукай далі що перше курка чи яйце), приладів які на дистанції вимірюють алкоголь нема. Треба спиняти. Бо бидло думає що все можна головне вивчити слова прічіна астановкі...) але хай краще коп зупине авто ніж стовп, або лоб такого умніка і знавця прічін астановкі.
вфівфівфі до демагогу Показати IP 25 Січня 2018 17:57
Да і причому тут бухло до плану сирени? "в хаті можеш собі бухать, а за кемом ні." в хаті ти можеш дрочити - на вулиці ні. впустиш до себе просто так поліцію в хату? Для зупинки авто під упоротим водієм мають бути підстави.
Євроінтегратор Показати IP 25 Січня 2018 13:39
Та ні, просто є два типи поліцаїв (ментів, гайців) - Чесні і нечесні. Є два типи водіїв - чесні і нечесні (бляхи, двойнік, в салоні контрабанда чи ін. заборонені товари). Можна розіграти такі сценарії: Нечесний поліцай + нечесний водій = корупція. Нечесний поліцай + чесний водій = пост на фейсбук, ютуб шо поліцаї перевищують обов'язки. Чесний поліцай + нечесний водій = пост на фейсбук, ютуб, про те що всі водії неадекватні. Чесний поліцай + чесний водій = штраф 451 Грн., справно сплачений, і ніде не висвітлена подія (ні на фейсбук, ні на ютуб). Самі себе вставляйте в цей шаблон.
Що Показати IP 25 Січня 2018 15:43
за дурні воплі типу "не мають права", якщо вони це роблять, то значить так треба, задля загальної безпеки,не заради ж власного задоволення вони стоять з автоматами і мають справу з де?ільноватими "валіками" , а чи то навчання чи справді злочинця ловлять не зобов"язані доповідати кожному "валіку" особисто.Чи мають перпед цим по телебаченю оголосити "шановні жителі міста, оскільки втікло кілька озброєних і неврівноважених, то оголошується "план-перехват" і всім бажаючим всі подробиці повідомляємо"? У нас на хвилиночку війна взагалі то в країні, тому все можливо. Тільки не треба починати тут п...здіти про воєнний стан, спочатку хоч в гуглі почитайте що то таке, а потім обурюйтесь неоголошенням воєнного стану, так по мінімуму - тоді в машину не тільки "залізти" можуть а й забрати для нужд батьківщини, якщо що. Розбалувала вас демократія до краю.
хехъ до Що Показати IP 25 Січня 2018 16:55
страшніше селюка є селюк совдепівський
О до хехъ Показати IP 26 Січня 2018 10:57
бля, городське обізвалось, і не совдепівське, а яке цікаво?Мами- тати -діди -баби давно з сіл повилазили і не в тій же совдепії жили ще й вам дурням квартири там поотримували, якими ви й досі користуєтесь?Сиди й мовчи, вам до тієї совдепії ще як від Луцька до Парижа рачки.
хехъ до О Показати IP 26 Січня 2018 20:57
ляж і не гавкає, піонер. Свою дотепність на піонерських вечірках показуй.
вфівфівфі до Що Показати IP 25 Січня 2018 17:52
В людей є права і "значить так треба" тут не працює. Існує 9 причин зупинки авто які не підпадають під їхні навчання і бузпідставну зупинку всіх авто з подальшою перевіркої і т.д.
Ну до вфівфівфі Показати IP 26 Січня 2018 10:59
то отриаєш автоматну чергу від неадеквата, а тоді розкажеш про свої права янголам чи чортикам, як заробив, якщо мозку нема, а одна тупість пре.
Порошенко Показати IP 25 Січня 2018 21:48
Далби.Мене зупинили три рази.П....ли втік новобранець з частини.Можна було правду сказати що навчання так і так.Яка може бути довіра .,,Мусара ,,вони і після реформи.,,мусара ,,
Йоп до Порошенко Показати IP 26 Січня 2018 10:19
Ну ти і петросян. Чи то навчання чи справжня спецоперація, - ніхто не розголошує підстав її проведення.
хехъ до Йоп Показати IP 26 Січня 2018 20:59
типа, стратегічна таємниця?
Vlad Показати IP 25 Січня 2018 22:17
Теж спиняли...Вночі втік новобранеці..Брехуни!