USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку патрульні врятували немовля від п`яної матері, дитина - у реанімації

16 Серпня 2017 14:22
Патрульні врятували немовля від нетверезої матері і передали його в лікарню, інформують у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Сьогодні, близько 4 години ранку, екіпаж отримав повідомлення з бульвару Дружби народів про порушення громадського спокою.

Також заявниця повідомила, що голосно плаче мала дитина.

На місці патрульні виявили 2 жінок та 1 чоловіка з явними ознаками алкогольного сп’яніння, очевидно, компанія вживала спиртне у під’їзді.

Одна з жінок тримала на руках кількамісячне немовля, у візочку був розлитий алкоголь.

Мати була настільки п’яною, що ледве трималась на ногах, при цьому висловлювалась нецензурно на адресу інспекторів і проявляла агресію.

Патрульні прийняли рішення негайно доставити дитину в лікарню, а матір – у міськвідділ.

Після кількох хвилин умовлянь жінки інспектори взяли дитину і таки відвезли у медзаклад.

Усі матеріали по справі передали в ювенальну превенцію, а також сповістили соцслужби.

Як повідомили в дитячій лікарні, наразі хлопчик перебуває в реанімаційному відділенні.

Вранці батьки уже з’являлись у медзаклад і провідали немовля.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Я Показати IP 16 Серпня 2017 14:31
Мені почулось,чи поліцейський сказав "пішли на..уй"..?
!"№ до Я Показати IP 16 Серпня 2017 15:52
Навіть якщо так, то ця алкашина ще не на таке заслуговує.
Я до !"№ Показати IP 16 Серпня 2017 21:58
Сьогодні алкашу сказав,а завтра тобі скаже,кожна людина є особистість,конституція одна для всіх і все ж таки він сказав"пішли на..уй в машину..."та чомусь це відео стало не доступне,порушення прав людини,якою гидкою б ця людина не була б,але вона є особистість,а він на службі
Та до Я Показати IP 16 Серпня 2017 15:55
якщо й послав таких уродів, то для них це ще заблизько, треба було набагато далі "в ліс " послати, чи уті-путі-сю-сю треба було? Шкода, що в нашій державі не перевиховують інтенсивною трудотерапією, на поля б їх місяців на два, на с/г роботи від світання до смеркання.
Я до Та Показати IP 16 Серпня 2017 22:01
Тебе скрутять і пошлють,виходить ти теж урод,судячи з твого вислову?
аркадаш Показати IP 16 Серпня 2017 16:28
би.ло з сіл, як таргани заполонило Луцьк і плодять собі подібних
Мешканець Показати IP 16 Серпня 2017 18:16
C.ка ще й ноги на лавочку закинула, би.ло!
дольче готьє Показати IP 16 Серпня 2017 18:37
шкарпетки під босоніжки це індифікація рагулів