USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку п’яний чоловік побив патрульного та відібрав у нього пістолет: злочинця покарали умовно

5 Лютого 2022 16:09
В обласному центрі Волині п’яний чоловік відібрав пістолет та побив патрульного, який приїхав на виклик.

Луцький міськрайонний суд призначив злочинцю умовне покарання.

Злочин трапився 3 листопада. Патрульні прибули на виклик за адресою, де виявили п’яного обвинуваченого на дев’ятому поверсі будинку у загальному коридорі.

Чоловік не відповів поліцейським на запитання, чому він перебуває у цьому будинку, натомість вдарив одного з них ліктем в обличчя. Після цього дебошир наніс ще низку ударів кулаками по голові та обличчі патрульного. На цьому чоловік не заспокоївся – розстебнувши кобуру, він відібрав у поліцейського табельний пістолет «Форт-17» та набої. Однак чоловік не завершив злочин, адже таки був затриманий працівниками поліції.

У суді злочинець не заперечував своєї вини, підтвердивши обставини справи. Оскільки чоловік раніше не притягався до кримінальної відповідальності, суд реальний строк на 4,5 року замінив умовним на два роки.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
я Показати IP 5 Лютого 2022 16:16
жесть-вот это полиция...
Справедливий. Показати IP 5 Лютого 2022 16:23
Що за покарання , за бандитизм умовний термін.
скептик Показати IP 5 Лютого 2022 17:05
а сопельки тому паяціянтові витер ?
Та Показати IP 5 Лютого 2022 17:22
А чого ще й умовне дали? та треба було його взагалі преміювати путівкою в санаторій(((І що в нас за дурна країна - тобто таким покаранням, а вірніше його фактичною вілсутністю, дали зрозуміти, що скотська, асоціальна поведінка -норма, а застосовувати фізичну силу до поліцейських, що у багатьох країнах, як демократичних так і не дуже - суворе табу, за порушення якого буде таке ата-та, що мало не здасться, у нас дрібничка, не варта уваги?!
Вас до Та Показати IP 5 Лютого 2022 20:35
Знову Вєлик???
Кулакочос Показати IP 5 Лютого 2022 17:30
Це що можна копам фізіономію начистити і умовний буде? Прикол))
скептик до Кулакочос Показати IP 5 Лютого 2022 21:26
копи в США і не раджу пробувати їм фізіономію начистити. куля гарантована
! Показати IP 5 Лютого 2022 17:52
В Україні ще є незалежна судова влада ? Це ж в які рамки вкладається ? Бандьор нападає на поліціанта, б'є, привлащує зброю....скільки суддя поклав в кишеню ? Чому поліція мовчить як води в рот набрала ?
Адвокат Показати IP 5 Лютого 2022 18:09
"Да здравствует наш суд - самый гуманный суд в мире!!!" Дегене**ти.
Сєржант Фіть Показати IP 5 Лютого 2022 18:53
Поліція в нас жостка, але ж хто знав, шо бандіти битися будуть ! Застали врасплох ...
Олег Показати IP 5 Лютого 2022 23:50
А за крадіжку бутилки горілки в супермаркеті дають 5 років)))
Людина Показати IP 6 Лютого 2022 00:23
Молодець
Начальник кадра Показати IP 7 Лютого 2022 03:56
Це все із за того що копи наші с Копачивкі, а полісмени з полісся. То так і буде завш.