USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку п’яний водій розтрощив бетонний паркан

22 Квітня 2018 09:08
У Луцьку на вулиці Гнідавській п’яний водій влетів у паркан.

ДТП трапилась у неділю, 22 квітня, близько четвертої години ранку, - повідомляє «В24».

Молодий чоловік їхав на Славуті з центру міста в напрямку підприємства електротранспорту. Раптом він не впорався з кермуванням, автомобіль занесло і він влетів у бетонний паркан, від чого той повалився.

Машина отримала ушкодження – передня частина розтрощена. Сам же водій не постраждав.

У його крові виявили 2,39 проміле алкоголю (допустима норма – 0,2 проміле). Автомобіль забрали на штрафмайданчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Активіст Показати IP 22 Квітня 2018 10:40
добре хоч не на "бляхах")))
ігор луцький Показати IP 22 Квітня 2018 11:06
П'яний бомж на укробляхах.Одним корчом і потенційним вбивцею буде менше на автошляхах.А такий хлам на шрот не візьмуть,хіба на скупці металолома.
ігор луцький до ігор луцький Показати IP 22 Квітня 2018 17:20
Пробачте, я нічого не маю тому й пишу отаку ахінею часом. Я звичайний дурник-пішохід, не звертайте уваги...
К.лучанин Показати IP 22 Квітня 2018 12:17
Гройсман хоче таких водіїв відразу у тюрму та забирати права. Скоро так і буде бо українців ніяк не можна навчити культурі їзди на дорогах!
анон Показати IP 22 Квітня 2018 12:27
12.27 автомобіль стоїть під тим же бетонним парканом
ігор луцький до анон Показати IP 22 Квітня 2018 13:36
Пішов в запій з горя.
ігор луцький до ігор луцький Показати IP 22 Квітня 2018 17:24
Вже вийшов з запою, можете знову до мене звертатись по справам. Нагадаю, я працюю під входом в собор (з протянутою рукою) і наклейкою "бляхолиз" на лобі. Пишу коменти на асфальті про укрбляхи за гроші
Луцьк Показати IP 22 Квітня 2018 13:20
Річ не в тому хто на яких бляхах їздить, а в адекватності в поведінці на дорозі, і що важливо, за кермом автотранспорту. Відповідальність треба тільки збільшувати - і для всіх без винятку. ЗА ЗАГУБЛЕНЕ ЖИТТЯ ПРИЙДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ НЕ В ЗЕМНОМУ СУДІ!!!