USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку побудують нову тролейбусну лінію

22 Грудня 2020 12:11
У Луцьку побудують нову тролейбусну лінію, що «закільцює» район ЛПЗ із вулицею Львівською.

Про це під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 21 грудня.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов, 1 мільйон 500 тисяч гривень з міського бюджету у межах програми підтримки ЛПЕ передбачені на будівництво та реконструкцію нових тролейбусних ліній. Окрім того, 7 мільйонів 200 тисяч гривень передбачені на ці ж потреби за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Зі слів головного транспортника міста, «європейські» кошти передбачені на будівництво лінії з вулиці Львівська, яка йтиме по Окружній. Уже розроблений відповідний проєкт.

«Район ЛПЗ закільцюють із Львівською. Це за кошти Європейського банку. А от інші кошти передбачені на з’їзд з проспекту Перемоги на Карпенка-Карого. Там ми плануємо зробити розв’язку, щоб можна було з Карпенка-Карого повертати на залізничний вокзал, приблизно так, як їздить автобус «двійка». Окрім того, плануємо зробити нову стрілку з проспекту Соборності на проспект Молоді, тоді на Відродження. Наразі, якщо тролейбус їде з Молоді на Відродження, то повертає направо, а ми хочемо зробити так, щоб була змога повертати наліво», – розповів Володимир Степанов.

Водночас, він зазначив, що у планах – і ремонт існуючих тролейбусних ліній та тягових підстанцій, які будували з 1972 по 1986 рік. Зі слів головного транспортника, «наймолодшій» із дев’яти таких луцьких підстанції вже 34 роки. Дві із них вийшли з ладу взагалі.

Натомість, поки що подавати нові тролейбусні лінії до населених пунктів, що приєдналися до Луцька, не планують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сенсаційний заголово Показати IP 22 Грудня 2020 12:24
Там тягнути 300 метрів проводів. Нова лінія - це коли через Рованці протягнуть.
Ото написано Показати IP 22 Грудня 2020 13:04
де Львівська а де Окружна? Так само "з проспекту Перемоги на Карпенка-Карого" Краще розмітили б схему
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2020 14:10
Ні про що! 2 метри лінії, а галасу... А продовжити на Дубнівську, а Рованці покрити, Вишків? До Луцька приєднуються нові громади, де тролейбусне сполучення?
Лучанин до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2020 15:14
Мені цікаво, на Вишків лінію по якій вулиці прокласти?
Лучанин до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2020 20:50
І ви назвалися лучаниниом і не знаєте яка дорого йде на Вишків? До перехрестя з вулицями Ківерцівською/Набережною йде вулиця Стрілецька, далі після перехрестя назва інша.
Олена до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2020 10:34
Роблять тролейбусну лінію до Нового ринку
Лучанка Показати IP 22 Грудня 2020 14:17
А доїзд з пр. Відродження на вул. Конякіна коли планують зробити??????? Крім маршрутки 2 нічого немає!!!!!!!!!!!
Луцьк Показати IP 22 Грудня 2020 16:06
"щоб можна було з Карпенка-Карого повертати на залізничний вокзал, приблизно так, як їздить автобус «двійка»" - Хтось може пояснити, що тут мається на увазі. Хіба "двійка" з Карпенка-Карого на залізничний вокзал їде?
Максим Показати IP 22 Грудня 2020 16:36
Гроші вони вкрасти хочуть...поясню що таке лінія: мідний провід 1см товщини...Від Львівської до ГПЗ сполучення триста метрів а скільки мільйонів???
Довідка до Максим Показати IP 22 Грудня 2020 21:01
Для довідки: провід контактний МФ-100 продається за ціною біля 230 грн за кг. 1км важить 890 кг, відповідно 1км дроту вартує 204700грн, 300 м мережі в обох напрямках буде вартувати 245640грн. В вартість дроту ще не закладена доставка, це десь пару десятків тисяч. Рахуємо далі.
Довідка до Довідка Показати IP 22 Грудня 2020 21:05
Відповідно забули закласти стовпи, вартість їх встановлення, вартість проведення мережі, додаткові матеріали, тримачі, стрілки тощо. А це теж чимала сума.
Юрец Показати IP 22 Грудня 2020 19:15
Краще там розширили дорогу, Окружна Львівська, а то по одній смузі і вантажні їдуть ще й тролейбуси пустять то тягучка буде велика
Микола Показати IP 22 Грудня 2020 21:06
А хто б ще пояснив, чому це два нових тролейбуси одержали ноиери 001 і 002, а не продовжли послідовну нумерацію парку, як це робиться всюди.
автік Показати IP 23 Грудня 2020 01:05
І звідти тяніть на Ківерці по 107 маршруту.
Лучани Показати IP 24 Грудня 2020 08:08
Подовжити тролейбусну лінію треба до сіл, які приєдналися до Луцька! А в Луцьку достатньо транспорту, щоб доїхати будь куда.