USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку подорожчав проїзд у маршрутках

7 Травня 2014 11:37
Члени виконкому Луцької міської ради усе ж підтримали рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконкому, що відбулося 7 травня.

Як повідомив заступник міського голови Тарас Яковлев, проекти рішень щодо підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі міста підготовлені на основі численних звернень перевізників та на основі поданих ними документів та розрахунків.

Будуть встановлені граничні тарифи на послугу з перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах.

Так, проїзд в автобусах, які працюють на маршрутах №15 та 15а становитиме 2 гривні;

2,50 за одну поїздку пасажира братимуть на маршрутах № 1, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 17а, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 47.

У автобусах, які рухаються за маршрутами № 9, 9а, 12, 18, 19, 22 вартість проїзду становитиме 3 гривні.

Вартість проїзду для дітей віком від 6 до 14 років залишиться незмінною – 1 гривня.

Нові тарифи на проїзд у маршрутних таксі будуть введені в дію з 12 травня цього року. Зі слів Тараса Яковлева, у структурі тарифу закладена вартість дизельного палива на рівні 14,7 гривні та мінімальна заробітна плата водія у розмірі 1462 гривні, рентабельність у обсязі 5% та інші витрати. Таким чином, заступник міського голови назвав нові тарифи економічно обґрунтованими. З його слів, 2 гривні – давно неактуальний тариф. Так, у обласних центрах Західної України гранична вартість проїзду становить 3 гривні у Львові та 2,5 гривні у Тернополі та Івано-Франківську, багато міст працюють над підняттям тарифу до 3 гривень.

Частина членів виконкому звернула увагу на те, що наразі не розроблена прозора схема обліку пасажиропотоку. Так, представник Самооборони Богдан Климчук зазначив, що, поки схеми обліку лишаються сірими, він не підтримуватиме рішення про підняття вартості проїзду. Він повідомив, що представники Самооборони Майдану готові допомогти під час точного обрахунку кількості пасажирів,яких перевозять луцькі маршрутки. Тарас Яковлев відповів, що з цією метою створена комісія, у складі якої і зможуть працювати громадські активісти.

Врахувати факт зубожіння населення під час прийняття рішення закликав членів виконкому секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко. Він пропонував встановити граничну вартість проїзду на рівні 2,5 гривні, а нові тарифи ввести в дію з 1 червня. Втім, його пропозицію члени виконкому не підтримали.

Після тривалої дискусії за підняття тарифів проголосувало 11 членів виконкому. Таким чином, вже з 12 травня вартість проїзду у маршрутках Луцька підвищиться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 79
Лучанин Показати IP 7 Травня 2014 11:51
Дуже дякую грьо*аній владі за підвищення цін. Нічого, буду виходити на годину раніше з хати та йти пішки. Хоч би тролейбуси справно пустили, бо це зараз єдине спасіння для людей залишається. А маршрутчики тепер нехай теж вступають в громадянську війну - між собою.
TFA до Лучанин Показати IP 7 Травня 2014 12:20
Тролейбуси теж певно подорожчають до 1,50 грн.
Вовк до TFA Показати IP 7 Травня 2014 12:38
З 1 вересня, не раніше!
самооборона до Лучанин Показати IP 7 Травня 2014 14:57
тут виходу не було. тарифи вірні тільки чому окремі по 3 грн. хрн їх знає. члму немає вечірніх тарифів після 8 години вечора і до 1 ночі щоб їздили. так само і з 5 ранку. чому не їздять.
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 7 Травня 2014 18:03
У БОРОТЬБІ МІЖ ДОБРОМ І БАБЛОМ ПЕРЕМОГЛО БАБЛО
Ікар до Лучанин Показати IP 8 Травня 2014 10:18
Справа навіть не у владі, а в самій системі. От вам конкуренція, на яку ви всі молилися...Тільки бариги конкурують не між собою, а з нами і завжди перемагають, бо їх підтримує влада, яка знову ж таки завжди складається з тих же бариг або їх ставлеників. Ворог - капіталізм! Солідарність замість конкуренції!
Коля Показати IP 7 Травня 2014 12:02
Продажна влада
Микола до Коля Показати IP 7 Травня 2014 12:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Травня 2014 12:05
ДЕСЯТИЙ РАЗ ЗАПИТУЮ ЧОМУ ПРИ ОДИНАКОВІЙ ПРОТЯЖНОСТІ МАРШРУТІВ 23 та 19 в 23 потрібно платити 2.50грн. а в 19 - 3грн. ЧОМУ?????????????????????
Jul до Анонім Показати IP 7 Травня 2014 12:07
Бо 19 належить Шамісу, а Шаміс подав правильні розрахунки.
Лучанин до Анонім Показати IP 7 Травня 2014 12:11
Різні підприємці-перевізники - різні ціни!
Анонім до Лучанин Показати IP 7 Травня 2014 12:15
тобто в різних підприємців одинакові маршрутки по різному споживають соляру??
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Травня 2014 17:48
різні підприємці платять різні відкати
Я так думаю до Анонім Показати IP 7 Травня 2014 12:16
Бо перевізнику Тимощуку маршрут (№ 23 ) вигідно возити пасажирів по 2,50,тому що цей маршрут має багато конкурентів.А яка конкуренція в с.Гірка Полонка???Можна і по 3 гривні,куди діватися селянам???
Анонім до Я так думаю Показати IP 7 Травня 2014 12:23
то що робить антимонопольний???? І міська рада???? Романюк скільки коштує у тебе "вирішити" питання?
лучани Показати IP 7 Травня 2014 12:09
а що влада хорошого зробить для лучан? мости світильники ? позорище коли вже на вас той Донбас піде шановні владці і вам роги обламає хіба це держава? оце таак майдан стояв щоб на все ціни збільшились а на роботі зарплата не збільшилась то це як по-вашому шановні? геть таких з крісел гнати. правий сектор робіть щось!!!!!!!!!!!!!!
Вовк до лучани Показати IP 7 Травня 2014 12:42
Я також останнім часом постійно задаюсь питанням- а що нам дав майдан, за що люди гинули ?
Дід Панас до Вовк Показати IP 7 Травня 2014 14:18
Стадо, вас ще раз кинули, але вони добре знають що поки до вас дійде то вже пізно буде брикатись, будете стояти в стійлі, нікуди не дінетесь
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 7 Травня 2014 14:35
Гоп! Гоп! Сала майдану!
Олексій до Дід Панас Показати IP 7 Травня 2014 16:22
Ще жодна революція не дала стабільності і процвітання. А в теперішньої влади є необхідність набити собі кармани...
олексій до Дід Панас Показати IP 7 Травня 2014 16:24
Що правда, то правда
Анонім Показати IP 7 Травня 2014 12:12
коментар було видалено
Всезнайко до Анонім Показати IP 7 Травня 2014 12:19
Я двома руками за!!!
Олег Показати IP 7 Травня 2014 12:14
Один Григоренко помітив, що не тільки бензин подорожчав, а ще й люди стали біднішими. На жаль, до нього не дослухались. Палиця з Одеського НПЗ буде постачати луцьким маршрутчикам "по блату" дешевше пальне, а Романюк заробить плюсик у Порошенка, бо його підтримають місцеві бізнесмени. І хай народ буде недовольний, головне, щоб "потрібні люди" отримали вигоду.
gfcf;bh до Олег Показати IP 7 Травня 2014 12:46
який маразм
рома Показати IP 7 Травня 2014 12:15
революція через тих же багатіїв що "доять" незахищену верству населення і бідняків . На вас ще прийде і не захистять вас ці хлопці які в цій країні як і усі крім вас чиновники не мають . Вас час не загорами не можна так йти на зустріч бізнесменам а не простим працюючим на мінімальні ваші зарпалти лучанам. романюк яковлев і всі інші велике вам дякую що в такий час людей не підтримали
лучан Показати IP 7 Травня 2014 12:20
коментар було видалено
ASP Показати IP 7 Травня 2014 12:22
Ні , ну хай ... підвищилась ціна на пальне , хочуть підвищити ціни. Ладно , але чому ж коротний 12 маршут коштує 3 грн., а маршут 32 - який знайчно довший 2,5. Я так бачу що обгрунтування перевізників щодо підвищення цін є некоректним, а тому про справидливу та обгрунтовану ціну і мови не може бути !!! Крім того , хто з пас перевізників подає правельні розрахунки пасажирообороту з якого і формується ціна. Тільки приблизні 15 і 15а))) п.с. сам працюю в сфері перевезень.
Ляо Показати IP 7 Травня 2014 12:22
Ціни підняли, а чому тоді не підвищили якість перевезення? Чому за ці 3 гривні я повинен їхати в забитій людьми маршрутці в 30 градусну спеку в розбитому богдані??? Гнати в шию цю так звану "владу"...
петрович до Ляо Показати IP 7 Травня 2014 17:03
порібно просто їх вивести і поставити до стінки(тобто розстріляти)+провести інвентаризацію їхнього нажитого(заробленого) майна починаючи з 1992 року нехай покажуть звідки у них маєтки, машини, нерухомість та ін
Хунту геть Показати IP 7 Травня 2014 12:23
Хунту геть
Дарина студентка Показати IP 7 Травня 2014 12:24
дякую нашому меру і всій його братії . одна влада краще другої швидше б щось помінялось в нашій країні. Вже так надоїло це все. Коли прийдуть такі люди хлопці які будуть не битись з нашими хлопцями а з чиновниками . ,Брати на Армію у них гроші а не знімати з рахунків. Не хочу жити в такій державі в якій ніяких прав і захищеності немає
Справедливий Лучанин Показати IP 7 Травня 2014 12:25
коментар було видалено
Петро Показати IP 7 Травня 2014 12:26
ні такій владі. позорники і далі все продається!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОЗОР ХТО БЕРЕ ГРОШІ ВИ В КРОВІ хлопців хто загинув вони вірили а ви КРАЛИ І БУДЕТЕ КРАСТИ
віктор Показати IP 7 Травня 2014 12:31
слава бандитам які не рахуються з людьми вже могли б почекати після президенських виборів все можливо стабілізувалось і тоді б вже підвищували або навпаки а то роблять що кому хочеться. ПОРЯДКУ в луцьку немає. влада не реагує ні на що. Тільки на багатих там де їм дістанеться щось продажна влада геть геть геть
світлана степанівна Показати IP 7 Травня 2014 12:33
влада людей ніколи не слухала ! як боляче жити в такій країні хлопців на службу. А чиї діти пішли в армію з багатих чиновників ?!
василь Показати IP 7 Травня 2014 12:39
що з тої україни останеться 1 вже б ішли до чиновників і їх запитували за які кошти понастроювали будинків автівок накупили. не треба сидіти треба діяти бо бачемо що зовсім ніхто нічого не боїться і продовжують все робити як і їхні попередники а потім повтікають. Контролювати їх вже треба . !!!!! нічого не міняється і ніяка система як обіцяли 3 "богатирі" їздячи по містах. що людям простим помінялось?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????а багатим як і було так і є!! Боже накарай їх і скоріше !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
настя Показати IP 7 Травня 2014 12:45
влада нічого нормального не зробить вони роблять те що їм вигідно і з ким вигідно . дуже печельно що така у нас міська влада
стас Показати IP 7 Травня 2014 12:47
і далі прості люди на колінах у багатіїв. якщо вже у всіх теорпець зірветься то буде капец усім чиновникам які "зажрались"
ніна Показати IP 7 Травня 2014 12:49
на одній нозі на роботу добиратись за 3 грн? чи платити на половину Яковлев !? хоч би раз проїхався вранці на роботу і побачили як люди добираються на роботу !!! гнати вас з тої міської ради на вулицю хоч простих людей побачите!!
спараведливий Показати IP 7 Травня 2014 12:58
гнати владу далеко щоб дорогу назад шукала Сором за таке що робить наша влада
Родюк Показати IP 7 Травня 2014 13:04
можливо тепер простому люду треба прийти під міську раду і навести там "марафет"? і примусити зжерти цю папіру що вони прийняли своїми дебільними головами!
ідея Показати IP 7 Травня 2014 13:14
пропоную бойкотувати маршрутки і їздити тільки тролейбусами ну і нехай 15. все. а ті хай літають пусті
Неідея до ідея Показати IP 7 Травня 2014 16:56
На всякий товар - свій купець!
хомячок Вася Показати IP 7 Травня 2014 13:23
пропоную не платити коли маршрутка напхана і немає де стати і водій не чує про зупинку про зайнятий радіо
вася Показати IP 7 Травня 2014 13:32
пропади все продадом чтоб так с людьми не считалась власть а где им деньги брать если нету работ с нормальной з\платой ?
Микола Романюк Показати IP 7 Травня 2014 13:38
Все буде добре!
erh Показати IP 7 Травня 2014 14:02
Мудрі волиняни! А чого це ви розпатякались?На майдані стрибали? Стрибали. ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЮ ГРОМИЛИ? гРОМИЛИ.аЗАРОВ ВАМ НЕ ПОДОБАВСЯ ? НЕ ПОДОБАВСЯ. мАЄТЕ ТЕ . ЩО ХОТІЛИ. пЕНСІІ, ЗАРПЛАТИ ВПАЛИ В ДВА РАЗИ ? вПАЛИ . Ще отримаєте рахунки в червні.- ото вам буде щастя. Не хотілося вас обзивати. але ви і самі знаєте хто ви є насправді .
Олексій до erh Показати IP 7 Травня 2014 16:27
Підтримую Вашу думку шановний
тарас до erh Показати IP 7 Травня 2014 16:56
І я підтримую!
Анонім Показати IP 7 Травня 2014 14:04
ШАНОВНА ГРОМАДА НАСКІЛЬКИ ПАМЯТАЮ В ВИКОНКОМ РАДИ ВВЕЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЙДАНУ.... ЗНАЄТЕ КОМУ РИЛО ТОВКТИ......
олег Показати IP 7 Травня 2014 14:05
Ціни підняли, а чому тоді не підвищили якість перевезення?........а чому ви не дивитесь на пальне,і мовчите про якість?
Оксана Показати IP 7 Травня 2014 14:14
Заробітну плату бюджетникам знизили, всі доплати познімали, проїзд в маршрутках підняли, ЯК ЖИТИ, за що платити, по 3грн., на заробітну плату в 1600грн-в місяць (на харчування, проїзд, комунальні - ЦЕ МАРАЗМ, за що КОРМИТИ ДІТЕЙ), їздити місяць на роботу, крім того їздити по роботі за свій рахунок, природний газ подорожав для населення на 40%, ВЛАДА ЗАДУМАЙТЕСЬ, за що тоді гинули на майдані наші діти, до чого ми дійшли, якщо з-та навіть немає 100євро. Крах нашій державі з такими керівниками, ГАРНО "ДБАЄТЕ" ПРО НАСЕЛЕННЯ.
Наталія до Оксана Показати IP 12 Травня 2014 20:12
А якщо заробітна платня 1 400???
Світлана Показати IP 7 Травня 2014 14:16
ПРОДАЖНА ВЛАДА І ЇЇ ЗАКОНИ, ЯК ЖИТИ
Олег Показати IP 7 Травня 2014 14:18
Життя людей стало дешевим, ніхто ні з ким не рахується, ДЯКУЄМО ЗА ПІДЯТТЯ ТАРИФІВ НА МАРШРУТНЕ ТАКСІ, кодло гадуюе
василь Показати IP 7 Травня 2014 14:29
скоро не тільки будуть гинути прості хлопці і дівчата і до чиновників добереться розлючений народ. просто влада завжди ховалася і ховається за простим населенням ! гнати їх ітреба аж до Австрії росії поьщі кого куди вони ж так як і ті грошики заберуть і втікатимуть . А щодо проїзду до дуже неприємне повідомлення!!!!!!!!!!!!!!влада ви НЕЛЮДИ!!! А як їздити ви бачите у тих маршрутках? там же навіть стояти іноді немає де не то що сісти. І які вон брудні. влада робіть щось поки не пізно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
студент Показати IP 7 Травня 2014 14:31
геть ту банду на чолі з яковлевим прикро дуже що така влада і так дбає у нелегкий час за простих лучан і гостів міста. Все вище перечитав то це правда вас скоро буду гнати з тих крісел
лучанка Показати IP 7 Травня 2014 15:16
Лучани! Якщо влада до нас так відноситься, давайте зробимо свій протест, перестанемо платити за комуналку, бо малі зарплати, чого ми маємо віддавати останнє. Більше ходити пішком, хто може, або всім прийти до міської влади і повиносити їх з тих крісел. Керовнікі очнітесь, люди не мають зарплати і 200 доларів.
Волинянка до лучанка Показати IP 7 Травня 2014 16:54
В тролейбус з такою зарплатою!
недобра пані Показати IP 7 Травня 2014 15:35
Йдемо в Європу! І вартість проїзду скоро буде європейською! Давайте європейські зарплати!!!!
Добра пані до недобра пані Показати IP 7 Травня 2014 16:53
В Європі вартість проїзду коштує 1 л пального. Ха-ха-ха! А в нас - 1/7 вартості 1л!
НЕЛУЧАНИН до Добра пані Показати IP 7 Травня 2014 17:57
не бреши. проїзд навіть в німеччині дешевший
zbbas Показати IP 7 Травня 2014 15:37
Всі на владу кивають, вона звичайно не золото. А цікаво чи вистачить сил обуреним громадянам 12 травня встати раніше і пройтись на роботу пішечком. Думаю тиждень перегонів порожніх маршруток приведе до тями зажертих перевізників. Звичайно тим кому далеко добиратись важко відмовитись від маршруток, а переважній більшості лучан до роботи в середньому до 30 хв ходу. Думаю варто пройтись
ПРОТЕСТ до zbbas Показати IP 7 Травня 2014 16:48
ТИ КАВУ БЕРЕШ ПО 16 ГРН., А ЗА ПРОЇЗД 1 ГРН. ДОПЛАТИТИ В ДЕНЬ СЛАБО. нА ПАЛЬНЕ НА азс ГЛЯНЬ!!!!!!
я до zbbas Показати IP 7 Травня 2014 16:51
От давай -давай. Без тебе в салоні буде менше смердіти!
555 Показати IP 7 Травня 2014 15:38
Задовбали, чого вср*на 18 буде коштувати 3 грн.Дочекатись її не можна а 1 - 2,50 грн. В кого довший маршрут з 33 -го до водоканалу в 1-ки чи у 18 -ки? Заставити всіх обілечувати пасажирів, дороги вср*ні, шоферюги придурки через одного. В д*пу той весь виконком, самі бл.. на тачках , а ти за останні бабки ідь на розвалюхах.
666 до 555 Показати IP 7 Травня 2014 16:50
Їдь на власному авто_ новому та чмстому. І дешевше буде! Попісяєш в бак - іпоїдеш!
Леся Показати IP 7 Травня 2014 15:59
Чому 22 коштує 3грн, а 25,30- коштує 2,5, де справедливість, зніміть ціну, а ні люди із Зміїнця і Милуш будуть ходити на 31 та 47, а ви будете собі кататись самі
Олексій Показати IP 7 Травня 2014 16:43
Сьогоднішня вЛАДА приведе просте населення держави до зубожіння та жебрацтва. Пересічний українець на сьогоднішній день має зарплату не вище 200дол. тобто в районі до 2000 грн... А при таких тарифах на проїзд та комунпослуги на життя залишиться шиш(дуля). Рекомендую нашій владі спочатку ніж приймати такі ганебні рішення ставити себе на місце людей, а не закривати очі коли підписуєш папери... А ще кричать чому зростає корупція та криміногенна статистика. (ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ВІДПОВІДНІ ЗАРОБІТНІ ПЛАТИ ВИДПОВІДНО ДО ТАРИФІВ ТА ЦІН!!!!!!!!)
Наталя до Олексій Показати IP 7 Травня 2014 18:18
Так це ж було у їхніх планах з листопада, про це було написано, але вони про це не говорили))), а розповідали гарну казочку про щасливу і багату Україну при їх керівництві і підписанні ассоціації. НІХТО ВАМ ВІДПОВІДНІ ЗАРОБІТНІ ПЛАТИ ДАВАТИ НЕ БУДЕ. Країни ЄС також зараз бастують через загальне зубожіння, так їх також не слухають, хоча вони є членами, а українці хто для них - насправді люди для обслуги, то тільки на Майдані гарно говорили, поки грошики не треба було давати. То їжте самі кашу, яку заварили, якщо не далекоглядні та економічно неосвідчені.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Травня 2014 18:00
РОМАНЮК - ТИ ВЖЕ НЕ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. ШУКАЙ РОБОТУ
пісня Показати IP 7 Травня 2014 18:20
Вам всім довго і не один раз казали, що таке кредити МВФ?! Не вірили, плювались, майданили...? Ну то чого ображатись і щось доводити? Вам грамотні, освідчені люди пояснювали! ну тепер мйте, а далі... взагалі слів немає, що буде...
ластівка Показати IP 7 Травня 2014 18:29
Був долар по 8! Бензин по 8-9! Повільно, але піднімали пенсії, зарплати, соцвиплати, ціни стабільні... мало?! Захотілось екстриму, Майдану і думали заживете... Ну то що? Яника можна було і цивілізовано усунути і змінити устрій, а зараз - Крим втратили, на Сході і Півдні гинуть сотнями люди!!! Ви заради цього Майданили? То хто вас після цього розумними назве? То не жалійтесь тепер якщо Помаранч 2004-го вас нічому не навчив, а до влади дорвались ті ж самі тільки тепер по трупам!!!
Марія до ластівка Показати IP 7 Травня 2014 19:32
Ніяк не нажируться
Франко до ластівка Показати IP 8 Травня 2014 10:10
Скот є скот. Їм лиш би повне корито та теплий хлів. І ці недолюди ще співають, що вони козацького роду.
Простий лучанин Показати IP 7 Травня 2014 20:12
Чому ті, хто й гадки немає - як то добиратися громадським транспортом у час пік, вирішують за народ? Я для себе висновок зробив - нам треба нового міського голову.
лучанка Показати IP 10 Травня 2014 21:42
коментар було видалено
петро Показати IP 13 Травня 2014 15:21
Проїзд став по дві гривні коли дз.паливо коштувало 5.20грн а зараз 14.60,тому по3 гривні прїзд нормально!!!