USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку пограбували кафе: відео інциденту

24 Листопада 2020 22:36
Двоє невідомих пограбували новий заклад «Kvadrat Sushi&Pizza», що на вулиці Коперника, 5 у Луцьку. Із зачиненого кафе вони винесли готівку та електричну плитку.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили власники закладу, які надали відео інциденту.

Крадіжка трапилась близько 5 ранку в неділю, 22 листопада. За лічені хвилини двоє невідомих проникли в заклад через вікно кухні та відразу попрямували в зал. Там дістали касу та втекли, прихопивши з кухні електричну поверхню для готування.

Поліція розшукує злочинців, а власники закладу закликають випадкових свідків інциденту відгукнутись за номером 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Серёга Показати IP 25 Листопада 2020 07:25
Нема відео
Любі свині Показати IP 25 Листопада 2020 07:54
Судячи з відео другий хлопака ( що в кінці прибор поцупив) або бувший працівник цього закладу, або кавалєр когось із дівчаток , які там працюють.... Чітка "наводка". Знав що і де брати.
222 Показати IP 25 Листопада 2020 08:35
Пограбування і крадіжка це дві різні статті. Пограбування здійснюється із застосуванням сили чи погроз над потерпілим. А це звичайна крадіжка. На пишіть що кафе пограбували - це буде відлякувати клієнтів.
Наблюдатель Показати IP 25 Листопада 2020 09:24
Красавцы
Анархист до Наблюдатель Показати IP 26 Листопада 2020 10:29
Такие же как и ты шваль...
111 Показати IP 25 Листопада 2020 10:29
Це карма! Заклад переобладнаний незаконно, ось і результат!
222 до 111 Показати IP 25 Листопада 2020 16:51
Сусід зверху?
Майстер Показати IP 25 Листопада 2020 13:38
Взагалі то це не плитка, а вага для зважування продуктів
Петро до Майстер Показати IP 26 Листопада 2020 10:17
може бути що індукційна плита
лучанин Показати IP 25 Листопада 2020 20:51
я щось сумніваюсь, що ці дві невдахи, вкрали більше ніж на 1000 грн )))))