USD 40.70 41.10
  • USD 40.70 41.10
  • EUR 40.80 41.10
  • PLN 10.15 10.30

У Луцьку обікрали обмінник – винесли тисячі доларів

14 Лютого 2022 11:23
Сьогодні вранці невідомі обікрали обмінник на вулиці Гордіюк у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у поліції Волині.

На місці працює слідчо-оперативна група, яка встановлює усі обставини та зловмисників.

Як повідомив 12 канал, за попередніми даними, зловмисники винесли 5 тисяч доларів та близько 60 тисяч гривень.

Близько 10:30 працівниця обмінника вийшла з приміщення, не замкнувши двері. Туди увійшли двоє людей (одна в чорному одязі, інша – у камуфляжі). Вони забрали гроші і пішли у невідомому напрямку.
Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Уася Показати IP 14 Лютого 2022 12:24
Хто повірить, що - "працівниця обмінника вийшла з приміщення, не замкнувши двері." і зробила це не навмисно?
Працівниця до Уася Показати IP 14 Лютого 2022 12:49
Я так сто разів робила, і нічого. А хто ж мені кави принесе?
Перехожий до Працівниця Показати IP 14 Лютого 2022 13:45
Дорога кава може вийти.. хтось вловив закономірність і графік. Повірять чи не повірять - навряд чи в інструкціях десь є рекомендації залишати касу відкритою і йти.
гігігі до Працівниця Показати IP 14 Лютого 2022 15:06
да й попісяти ти часто виходила. і кавалєри тобі наливали частенько. ти просто красунька.
Лєв до Уася Показати IP 14 Лютого 2022 23:13
Якщо у камуфляжі,то не пограбували ,а підозрюю,що експропріювалиі не для себе,а на потреби фронту!!
Леонід Показати IP 14 Лютого 2022 15:30
Ніяк наші журналісти не можуть зрозуміти різницю між обкраданням і пограбуванням. Для них це синоніми. Заголовок-обікрали. Відео-пограбували. Як діти,чесне слово.
Валік Показати IP 14 Лютого 2022 17:07
Спитайте у шнапса він все знає