USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку поки не починатимуть опалювальний сезон

8 Жовтня 2019 09:12
Попри те, що погода сприяє початку опалювального сезону, в обласному центрі Волині поки не планують його розпочинати.

Про це йшлося 8 жовтня під час оперативної наради у міській раді.

Т.в.о. директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський наголосив, що Луцьк готовий до опалювального сезону.

«На жаль, зараз температур така, що вже дозволяє розпочати опалювальний сезон, адже протягом 5 днів температура була нижче 8 градусів, втім вже за кілька днів прогнозують потепління до 20 градусів, тому починати опалювальний сезон недоцільно.

Запуск джерел опалення енергоємкий та затратний, це не є енергоефективно. Вчора подали теплоносії на лікарні. Готові забезпечити теплом будинок дитини», - зазначив Іван Скорупський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2019 09:18
В які конкретно подали лікарні, ніде не має опалення.
Макар Показати IP 8 Жовтня 2019 09:31
В садочках в групах ходять до 10 дітей і ті практично всі з кашляли або соплями.... дякуємо вам за тепле щасливе дитинство з нурофеном!!!!
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2019 09:51
Треба утеплювати будинкі.
Макар до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2019 09:55
А школи лікарні садки вже утеплені ?
Стасік до Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2019 10:58
дати тобі заробити
Цікаво Показати IP 8 Жовтня 2019 10:00
Певно з панами з міськради ми користуємося різними гео. службами бо крім холоду та незначного потепління буде дощ а відповідно і сирість.... тому да здраствує грип.... Луцьк - Розсадник грипу!
Де логіка? Показати IP 8 Жовтня 2019 10:01
Цікава ситуація. Щоб почати опалювальний сезон необхідним фактором є середньодобова темперетура нижче восьми градусів протягом трьох днів, але щоб його не починати достатньо лише прогнозу.
Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2019 10:39
Цікаво, ці директори в своїх будинках з індивідуальним опаленням також не вмикають опалення для своїх дітей і чекають потепління?
Іван до Лучанка Показати IP 8 Жовтня 2019 11:10
Вам ніхто не заважає: а) стати директором теж б) переїхати у власний будинок і забезпечити індивідуальне опалення Чому всі звикли, що їм хтось щось завжди винен? Виникає проблема - вирішуйте її, а не кожен раз ниття. Нема опалення - вживайте відповідних заходів.
Анонім до Іван Показати IP 8 Жовтня 2019 12:14
Ти пропонуєш всім дружно з дев'ятиповерхівок переїхати до тебе,чи ти оплатиш всім утеплення,чи ти встановиш всім котли,які в багатоповерхівках заборонені,про що ти тільки що написав?Своя д*па в теплі і вчиш всіх як треба жити?Дуже"розумний"!Ниєш тут ти.
Іван до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2019 22:07
Хто на що здатний у цьому житті. Я не заставляв тебе купувати квартиру в 9-поверхівці. І свої проблеми я сам вирішував щодо утеплення, а не нив як ти, щоб тебе забрали до себе чи тобі оплатили отеплення. А нема за що купити інше житло - так зароби на нього, а не розводь демагогію. Маєш руки, маєш ноги, надіюся, маєш голову- так вперед з піснею до праці
ангст Показати IP 8 Жовтня 2019 13:25
Дозвольте тоді автономне опалення у багатоповерхівках. Кожен тоді буде опалювати як йому хочеться. Але ж тоді не можна буде дурити людей.