USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку поліцейські намагались вдертись у квартири муніципалів, аби вручити їм повістки

19 Лютого 2020 08:44
Працівники слідства Луцького відділення поліції намагались вдертись у квартири муніципалів, аби вручити їм повістки.

Про це йдеться на сторінці Департаменту муніципальної варти.

«Шановні працівники слідства луцького ВП ГУНП у Волинській області!

Сьогодні ви, за трьома адресами о 6.30 ранку розбудили десятки сімей, гримаючи у двері кулаками та ногами (порушуючи режим тиші, але мабуть про такий вам не відомо).

Спочатку ви вдерлися до одного з наших співробітників о 6.20, щоб вручити повістку, але як виявилося, що повістка не йому. Злякали дружину нашого працівника. Поплутали?! Чи знову халатність в документах?!» – пишуть муніципали.

І зазначають, що ще за двома адресами працівники поліції гримали у двері людям шукаючи (приблизно за такими адресами) інспекторів департаменту муніципальної варти. Про це повідомили лучани, які зателефонували на лінію ГШР.

«Звертаємося до керівництва поліції! Дотримуйтесь законодавства!

І наголошуємо, якщо вам необхідно залишити будь-які процесуальні документи, це можете зробити в робочий час (понеділок – четвер 8.30-17.30, п’ятниця 8.30- 16.15) за адресою Б.Хмельницького,17 дотримуючись ст 135 КПКУ», – акцентують муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
123 Показати IP 19 Лютого 2020 08:58
"злякали дружину муніципала" ? А уявіть як злякалася доужина Лебеля Миколи якому розтрощили магазин Водафон на старому ринку (відео крутили скрізь) о це був точно переляк сімї.
СвідокВодафона до 123 Показати IP 19 Лютого 2020 10:01
Біблійська історія, Контейнер невинна жертва. Микола, Пожертвував своїм контейнером за для спасіння інших контейнерів. І стали базарники славити МИКОЛУ ВОДАФОНА. А на сьомий тиждень ВОДАФОН вознісся на МЕТАЛОЛОМ. А Микола шкодував що не переїхав на новий ринок
Анонім Показати IP 19 Лютого 2020 09:17
Це відреформована поліція
Свідок Єгор Показати IP 19 Лютого 2020 09:17
Муніципали прикрили алкоточки от мєнт і буянять.
Пруф до Свідок Єгор Показати IP 19 Лютого 2020 09:54
Мєнты беруть відкат у базарників
Анонім Показати IP 19 Лютого 2020 09:24
А чого ж це муніципали бояться прийняти повістки? Значить щось робили незаконно. Я розумію так - відчуваєш, що правий, що нічого протизаконного не зробив, то йди і доказуй свою правоту по закону.Тим більше, що за тобою стоїть Луцька міська влада з нехилим юридичним відділом.
Аноніму до Анонім Показати IP 19 Лютого 2020 09:59
Ти раденький був би, коли б до тебе в 6 ранку прийшли?
Анонім Показати IP 19 Лютого 2020 09:25
Вже в нашому Луцьку якийсь п*здець твориться.
Ринок Показати IP 19 Лютого 2020 10:40
Муніципали добре кришують ті точки сурогату, я знаю людей в яких вони бриють касу майже щомісяця.
777 Показати IP 19 Лютого 2020 10:59
Но ведь кто то же их послал. Уважаемый народный депутат .не пора ли вам вмешаться и разрулить ситуацию?
Єгор Показати IP 19 Лютого 2020 11:08
А чому луцька поліція поводиться як ОЗУ?
Вода фон Показати IP 19 Лютого 2020 12:21
Ментівські війни. Луцьк 2020.
Правдоруб Показати IP 19 Лютого 2020 12:24
Дивно що поліція у муніципалів не знайшла ще заборонених предметів та речовин.
До Правдоруб Показати IP 19 Лютого 2020 13:03
А мєнти ж знають, шо коли будуть у муніціпалів шось шукати і шось знайдуть, - то виявится, шо то їхній же мєнтовський шмурдяк, відібраний муніціпалами у них при контрольних закупках ! Нема дурних ! Але, як добре придивитися - то є !
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2020 13:36
Найшла коса на камінь.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2020 13:58
То хай муніки ще радуються що їх не базарники розбудили, а мєнти. Думали, їм не ікнуться їхні методи демонтажу. Напевно казали, що робіть що хочете, наслідків не буде. Ну і хай звикають, тож їхня начальниця сказала, що хто не буде проявляти активність при демонтажах, отримає повістку в армію. А повістки в армію так і вручають - в 6-30 ранку, з бонусною поїздкою в "бобіку" до воєнкомату.
Куку Показати IP 19 Лютого 2020 14:39
А що це вони згадали про дотримання норм статті 135 кпку? Самі сильно дотримуються? Нічого, доставлять в примусовому порядку в суд.
Наталя Показати IP 19 Лютого 2020 18:10
Я була кращої думки і про нашу поліцію і про її обласного очільника. Жаль, їхні дії не цивілізованіші, ніж дії базарників Старого ринку
Енот до Наталя Показати IP 23 Лютого 2020 17:59
Ну то як буде зашквар, то звертайтесь до муніків, бо ж поліція не цивілізована.