USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку пропонують декомунізувати ще п’ять вулиць

21 Травня 2019 11:23
Питання про перейменування вулиць Боженка, Ярощука, Нікішева, Говорова та Федорова порушили у профільній комісії.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань впорядкування назв вулиць міста 21 травня.

П’ять вулиць у місті, що підпадають під закон про декомунізацію, досі не перейменовані, тож, щоб надалі не порушувати закон, пропонували винести питання про перейменування вулиць на розгляд депутатів під час червневої сесії міськради. Так, раніше пропонували назвати вулицю Боженка Магістральною, Говорова – перейменувати на Павла Чубинського, Нікішева – на Михайла Вербицького, Ярощука – на Святого Миколая, Федорова – на Воїнів-добровольців.

Член комісії Павло Данильчук пропонував перейменувати вулицю Ярощука у центрі міста на честь архітектора Сергія Тимошенка, який проектував цю вулицю. Члени комісії погодилися з цією пропозицією. Отже, на червневе засідання міськради планують винести п’ять окремих проектів рішень щодо перейменування вказаних вулиць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
777 Показати IP 21 Травня 2019 11:28
Еще не надоело? А закончатся улицы. где будете свой патриотизм проявлять?
Лучанка Показати IP 21 Травня 2019 11:50
Перейменуйте Федорова на Івана Федорова , якщо так не йметься!
таксист Показати IP 21 Травня 2019 11:57
а мамсурова
Лучанка Показати IP 21 Травня 2019 12:23
Ремонт доріг чи взагалі ремонт якоїсь частини міста зробіть за ті гроші. Може вже досить красти і відмивати гроші? Спробуйте проживіть на зарплату 3200 чи пенсію 1500 Загнетесь!! А люди якось виживають! Да да, не живуть,а саме виживають ,завдяки вам!!!!!
Анатоль_ Показати IP 21 Травня 2019 12:35
Так вжеш потроха нема, треба вгомонитися хлопчикам
ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Травня 2019 14:18
Створіння на поганяло данильчук за час свого існування показало, що воно лише навчене організовувати розбивання вікон в поліцейському управлінні, особисто знущатися з беркутят на Театральній площі та перейменовувати "мох" на "болото" і навпаки. Конструктиву ніякого. Надіюся, що незабаром мешканці міста забудуть це недорозуміння, як страшний сон. А, можливо, нова влада і відправить його по маршруту Луцьк-Маневичі.
У перейменовувачів Показати IP 21 Травня 2019 14:48
з фантазією явні проблеми.