USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Які вулиці Луцька перейменують. ПЕРЕЛІК

26 Лютого 2016 21:12
Герої АТО, діячі культури та історичні назви: низку вулиць міста рекомендують перейменувати члени комісії з питань впорядкування назв вулиць.

Про це йшлося під час засідання комісії міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста Луцька, сьогодні, 26 лютого.

Як повідомила голова комісії Юлія Вусенко, мешканці провулку Червоноармійського просять перейменувати його на вулицю Вишківську. Члени комісії підтримали це прохання лучан.

Вулицю Воровського спочатку пропонували перейменувати на честь математика Лобачевського (рід якого походить з Волині). Втім, після обговорення, вирішили рекомендувати перейменувати вулицю на честь Олександра Войчука (Героя АТО).

Член комісії Євгеній Ткачук пропонував назвати одну з вулиць міста Волноваською, на честь міста-партнера Луцька Волновахи, де вже одну з вулиць назвали Луцькою. Спочатку йшлося про перейменування на Волноваську вулиці Московської, однак у підсумку Московській вирішили дати назву на честь В’ячеслава Хурсенка.

Окрім цього, лучани просили перейменувати вулиці Жовтневу та Міліційну. Отже, Жовтневу пропонують назвати Волноваською, а Міліційну – на честь Михайла Гаврилка (скульптора, поета, художника та повстанського отамана, представника Січових стрільців), враховуючи ще одне звернення лучан.
Пропозиція перейменування вулиці Станіславського на честь покійного ректора ЛНТУ Віктора Божидарніка не отримала достатньої кількості голосів членів комісії.

Окрім цього, під час засідання вирішили перейменувати вулицю Ванди Василевської на честь Володимира Прокопчука (Героя АТО), вулицю Володарського – на Данила Шумука (члена КПЗУ, а згодом УПА, який діяв на Волині і 41 рік провів у сталінських таборах, де очолював повстання українських в’язнів), Фурманова – на Олекси Алмазова (генерала армії УНР, який жив та похований у Луцьку), Коротченка – на Миколи Куделі (волинського краєзнавця), Макаревича – на Дмитра Йовзика (Героя АТО), Коцько – на Євгена Сверстюка, Вересневу – на Віталія Махновця (Героя АТО).

Нагадаємо, що члени комісії також рекомендували перейменувати вулицю Крилова на честь Юзефа Лободовського, вулицю Даргомижського – на честь Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка), Бойка – на Андрія Снітка (добровольця батальйону «Азов», Героя АТО).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 21:21
Більше нема проблем. Печіть, хай воно горить!
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 21:24
Ото тепер заживем)))
Іван до Лучанин Показати IP 27 Лютого 2016 09:57
Такі да, в нас у Луцьку залишилась лише одна проблема, це не переїменовані вулиці "по феншую". От переіменуємо і все стене суперово.
Слав... до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2016 00:14
Але , щоб добре жити , треба виховувати.
Анжей Показати IP 26 Лютого 2016 21:27
Українці, це правильно. Та на все свій час. Перейменування (напевно всі знають) потребує коштів. Та й клопоти для жителів. Навести лад у державі, а потім перейменовуйте.
А Показати IP 26 Лютого 2016 21:31
А проблем більше немає? Пропоную вул. Винниченка перейменувати на Карабасо-Барабасівську. Більш актуально.
Б до А Показати IP 27 Лютого 2016 09:24
напишіть електронну питицію що . ГРОМАДА просять перейменувати вулицю . Винниченка перейменувати на Карабасо-Барабасівську.
Анонім до Б Показати IP 28 Лютого 2016 03:50
Підтримую!
Герой Показати IP 26 Лютого 2016 21:57
Я бажаю щоб Винниченка перейменували на честь креативного та перспективного і*іота Павла Данильчука, який залишив слід біля управління міліції та прокуратури і в подальшому не покладаючи рук і не приходячи до здорового глузду продовжує і дані показувати свої патріотичні справи!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 22:22
Що, у нас в Луцьку 4 загиблих в АТО ? Я думав, більше.
семен Показати IP 26 Лютого 2016 22:27
А Олександра Музичка-- Героя Чечні-України забули..!!!?????
Таня Показати IP 26 Лютого 2016 22:28
Що, у нас в Луцьку всього 4 загиблих в АТО ? А я думала , що їх більше .
12345 Показати IP 26 Лютого 2016 22:34
Людям додали проблем більше , переоформляти документи за свої кошти прописки і все остальне...
калькулятор Показати IP 26 Лютого 2016 22:43
БАЙДИКІВЩИНА- ЦЕ МОЯ БАТЬКІВЩИНА???
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 23:00
Подуріли зовсім! Купка і**отів вирішує за всіх лучан! А чим їм вже той Крилов не догодив?
Юра Показати IP 26 Лютого 2016 23:35
А які вулиці побудувала ця влада??? Яке право ви маєте перейменовувати те до чого не приклали руки? Не перейменовуйте вул Московська!!!
Жванецький Показати IP 26 Лютого 2016 23:35
Тільки мені здається, чи занадто героїв АТО ? Назвати б одну "героїв АТО" та й все. ібо зараз торги будуть "а він також герой, а вулицю не назвали" і давай перекручувати їх в могилах хто більше героїчніший
Корінний лучанин до Жванецький Показати IP 27 Лютого 2016 10:11
Звучить краще : Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ !!!! Так ліпше! Це бути краще сприйматись і на віки і це не забудеться. А персоналіїї окремі можуть забутись. Ми ж бачимо як це відбувається зі зміною влади. Чесно кажучи, від цих перейменувань ВЖЕ ТОШНИТЬ! Наприклад , байкаря КРИЛОВА я часто читаю бо там є багато повчального і актуального. То чим КРИЛОВ не догодив оцим "сучасникам"? Я так думаю , що вони нічого не читають.
Райкін до Жванецький Показати IP 27 Лютого 2016 21:08
Ви - мудрак чи мудак ?
Галина Показати IP 26 Лютого 2016 23:44
А навіщо перейменовувати макаревича на якусь іншу . нехай буде макаревича але композитора та співака .
луцьк моє місто до Галина Показати IP 27 Лютого 2016 01:10
Галина!ви прикольна,розсмішили,дякую...Макаревича!так Макаревича!
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2016 01:05
Руйнують моє місто все більше і більше. Коли вже його хоча б в спокої залишуть, якщо нічого доброго зробити не можуть? Пропоную поки нормальні люди до влади не прийдуть назвати всі вулиці Маразматиків 1,2,3,4,5,6... Потім хоч легше розібратися буде. Хоча й номера можуть не сподобатися, почнуть літери писати.
Хлоп до Лучанин Показати IP 27 Лютого 2016 09:37
Частково підтримую. Але! Свідомий українець повинен пам'ятати: Шевченко, Франко, Українка, Бандера, Шухевич. Все, достатньо. Йому набагато важливіше пам'ятати цифри, рахувати вбитих жидів, москалів, ляхів та комунистів інших різних. При чому до десяти-це мало! Тому назв вулиць - п'ять, а номерів -до ста. 23я Шухевича. 57а Шевченка. Тільки тоді заживемо!
лучанин Показати IP 27 Лютого 2016 02:05
Підтримую Жванецького.. АТО ще не закінчилось.. і не відь коли закінчиться.. (в яйценюка ще третій ярд не виріс)) Короче.. героїв поіменно краще вулицями не наділяти.. ато прийде час і герой виявиться не зовсім героєм.. а от загалом дати назву "Героїв АТО" куди не йшло.. Да... і перестаньте переіменовувати те що не треба.. всетаки клопоту людям добавляєте.. Думайте головою.. а не сиделищем..) Я розумію що вам там від безділья нема чим зайнятись.. і хочеться показати що хоч щось робите.. займіться краще дорогами.. каналізаціями.. а не х*рньою маєтесь..
Опена Показати IP 27 Лютого 2016 06:21
А можна за ці кошти 27 школу добудувати? Мешканці вже давно волають, а їх не чують, а тут ще не відомо чи просили, чи не просили, а вже бігом біжать вионувати! І гроші є - ось диво!
Сусід Показати IP 27 Лютого 2016 07:42
А як же вулиця Люби Шевцової???
Анонім Показати IP 27 Лютого 2016 07:49
Маразм крепчал.
1010 Показати IP 27 Лютого 2016 08:47
краще .1 .2.3.-20 и буде на завжди
А до 1010 Показати IP 27 Лютого 2016 16:56
А наші дупутати тепер тиждень і дві сесії будуть спорити, з якої сторони починати рахунок: від Київського майдану чи від ЦУМу.
Мдаа Показати IP 27 Лютого 2016 09:44
Підтримую пропозицію, щоб переіменувати одну з вулиць на вул.Героїв Небесної сотні або ж подібно, про те аж ніяк не конкретизувати, бо наших героїв більше, ніж озвучено. Таке враження, що важливіші питання вичерпані у міської ради, що вже такий гаразд, що залишилось лише вулиці переіменовувати....будьте серйозніші!
Юрій до Мдаа Показати IP 27 Лютого 2016 18:56
Є ж вулиця Мойсея. От і треба було тоді ще назвати цю частину вул. Героїв Небесної сотні, це був б кращий варіант.
Крилов Показати IP 27 Лютого 2016 10:14
...Крилова на честь Юзефа Лободовського...ви зійшли з розуму?! Лободовський був у Луцьку один рік, а все життя любив Польшу і присвятив їй свою творчість, бо він поляк і це нормально. Але це не привід паплюжити Крилова, визнаного байкаря і критика царської росії. Створіть нову вулицю і називайте Лободовським, а Крилова не чипайте, реформатори недолугі!
пропозиція Показати IP 27 Лютого 2016 10:42
прийняти закон про заміну всім громадянам з російськими прізвищами на украінські! і залиште в спокоі і вул Крилова і Пушкіна І Московську!
аноним Показати IP 27 Лютого 2016 10:50
То же можно сказать и переименовании ул.Даргомижского,Станиславского,Вересневу
розум Показати IP 27 Лютого 2016 11:10
Ви з цими перейменуваннями вже всі з розуму посходили. Працювати не пробували. Чи трандіти не мішки носити.Залиште ваш революціонізм, будьте будівничими, а не руйнівниками.Інакше - пропав Луцьк.
Цитата з неугодного Показати IP 27 Лютого 2016 11:18
Байка " Волк и волчонок: " ...Хотя при стаде том и множество собак, Да сам пастух дурак; А где пастух дурак, там и собаки дуры".
Цитата з неугодного до Цитата з неугодного Показати IP 27 Лютого 2016 12:47
З неугодного Крилова.
Обуреним від перймен Показати IP 27 Лютого 2016 16:50
А могло цього і не бути, якби совєтська влада колись, нікого не питаючи, самотужки, за рішенням місцевого осередку КПСС, не поназивала ці вулиці. Тому як поназивали, так і переназивають. Люди повинні самі обирати собі назви. А прізвища якраз отакі як ви першими будете міняти, бо більшість з вас вишиванки на свято вдягають, щоб змішатись з іншими і вижити.
Читач Показати IP 27 Лютого 2016 18:47
Селюки допались до влади у місті.
ВОВК Показати IP 27 Лютого 2016 18:54
Поки ці зайди будуть керувати містом-балаган буде завжди. Впевнений що ці горлопани революційні Крилова не читали і взагалі чи щось читали. Цим хлопам личить дерево в лісі валити за плугом ходити а бабі прати шмаття на ставку. Мудреці. А з вигляду плебеї.
Клен Показати IP 27 Лютого 2016 22:39
Московську на Бориса Нємцова, гідна відповідь "рашє" і "кадиркє"
ната Показати IP 27 Лютого 2016 22:58
де в нас такi вулицi
Житель Показати IP 29 Лютого 2016 19:08
Скоро корінні лучани відчуватимуть себе жителями іншого міста)) Аби то ще й у соціально-економічному плані, то - не проти. Чому жодна комісія з міськради не навідається у самісінький центр і не наведе там лад із нелегальними паркуваннями під вікнами житлового будинку по Волі, 3?? І не дасть прочуханки "жеківцям" за те, що там - повний сра... і практично немає смітників... Толку з того, що цей проспект вже давно не вулиця ЛЕНІНА!
Наталія Показати IP 13 Червня 2016 00:55
Пропоную не перейменовувати вулицю Ванди Василевської... За ці гроші краще зробити дорогу по цій вулиці, а то, не проїхати, не пройти...