USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вантажівка притиснула жінку до стіни

7 Березня 2019 22:37
Поблизу РЦ Промінь у Луцьку вантажівка притиснула до стіни жінку.

Зі слів очевидців, це трапилося біля в'їзду на парковку близько 22 години 7 березня.

Вантажівка доставки продуктів паркувалася біля заднього входу, у той же час один з працівників вказував водієві напрямок руху і попереджав пішоходів про небезпеку.

Проте одна з жінок, яка йшла з чоловіком та дітьми, проігнорувала застереження, у результаті її притисла вантажівка до стіни.

Зі слів очевидців, жінка викликала поліцію та швидку, яка забрала її до лікарні. Серйозних ушкоджень вона не отримала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 7 Березня 2019 23:53
Якого х.....ухожніуа її там совало, лише одне питання!?!?!
Хрен собачий до Анонім Показати IP 9 Березня 2019 19:15
Точно, якого???.. Машина не ї..е, а давить. :)
123 Показати IP 8 Березня 2019 00:16
Там потрібно або закрити магазин або закрити стоянку! Це вже не перший випадок!
Spectator до 123 Показати IP 8 Березня 2019 07:14
Потрібно просто відкрити очі. І реагувати на попередження! Вантажівка паркується помалу. А ТП думала шо вона пуп землі і проскочить
Вася до 123 Показати IP 8 Березня 2019 07:51
Якщо замість мізків в баби маргарин - такі випадки будуть постійно. Позакривай хоч все на світі!
Zzzz Показати IP 8 Березня 2019 06:20
Це вас пішоходів *банутих всіх потрібно закрити ,ви нереагу єте ні на які знаки
Анонім до Zzzz Показати IP 8 Березня 2019 10:30
А ти і спиш в машині?Ти пішоходом не буваєш?Мене бісять такі воділи,які всіх рахують за ....пішоходів,а себе царьком в танку.Не забувай,тебе відділяє від реального світу лобове стікло,яке ти можеш пробити своїм лобом,так що поважай всіх людей!!!!
ігор луцький Показати IP 8 Березня 2019 08:25
Напевно з тих,що валить як танк на пролом.Їй треба було саме туда і саме в той час.
БєльскаЯ до ігор луцький Показати IP 8 Березня 2019 17:10
От якби так твоїй мамі або сестрі відповіли глянути б реакцію
Там Показати IP 8 Березня 2019 08:34
Потрібно очі відкрити і дивитись куди йдеш, а не ї...ом щолкати
Антон Показати IP 8 Березня 2019 09:11
Там людям очі треба порозкривати і трішки почекати поки запаркується вантажівка.
Покупець Показати IP 8 Березня 2019 10:04
Доставку продуктів в такі магазини потрібно здійснювати меншим транспортом, наприклад в/п 5 тонн і то в нічний час, а не заганяти в самісінький центр міста фуру, яка щоб задом запаркуватись щей весь рух по проспекту перекриває. Був свідком коли паркувалась для розгрузки в 17.30 - година пік, всі стояли в пробці. Цікаво чи в тому ж Києві ввечері перекриває рух фура наприклад на площі Льва Толстого щоб розвантажитись?
Мусічка Показати IP 8 Березня 2019 11:19
Таке враження ніби всі безсмертні. Жопу легше зупинити ніж фуру. Але ні, пруся бо хочу.ті до чого ті хотєлки доводять? Добре, що жива залишилася.
Олександр Показати IP 8 Березня 2019 11:44
Штраф ще добрий би вліпили... цариці-пішоходці.
Водій Показати IP 8 Березня 2019 15:21
Шановні пішоходи,майте совість,поважайте водіїв,ви своєю тупістю наражаєте себе на не безпеку,,,навушники",,,телефони", Дівчата: крутіння жопою на переході,це признак тупості ,а не краси,ідіоти на велосипедах,в руках треба переводити. А те що ОВЕЧКА влізла між фурою,і стіною ,я б на місці чоловіка ще дав би в лоб,щоб не лізла куди не потрібно,там все для безпекиє. Поважайте водіїв!!!!!!!!!!!!
Луцький Показати IP 8 Березня 2019 16:42
Якщо воно не реагує адекватно на застереження про рух машини, то так їй і треба. Абсолютно не маю на увазі, що водій не може бути винним в цій ситуації. Порядок має бути ДВОСТОРОННІЙ!
123 Показати IP 8 Березня 2019 20:01
До тих що хочуть щоб товар привозили вночі. А Ви піднімете свою дупу в час ночі бо товар привезли?Є графік роботи після якого втомлені працівникі хочуть повернутися до сім*ї і відпочити.Майте терпіння і повагу один до одного.
Аn Показати IP 8 Березня 2019 21:47
Ті хто захищає жінку - пішохода , сядьте хоча б раз за кермо самого простого авто і зрозумієте - водій не має 4 пари очей ...