USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку велосипедист зірвав номери з авто патрульних і розбив голову. Фото

7 Вересня 2020 19:17
У Луцьку велосипедист зірвав номерні знаки з автомобіля патрульних.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила речниця патрульних Валентина Мельник.

Інцидент трапився поблизу залізничного вокзалу.

Як розповіли у пресслужбі патрульних, правоохоронці приїхали на виклик. Велосипедист з невідомих причин зірвав державні номерні знаки зі службового авто.

Читайте також: У Луцьку затримання велосипедиста обернулось розбитою головою і калюжею крові. Відео

Після того, як чоловіка затримали, він вдарився головою об капот автівки патрульних.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка й з'ясує усі обставини інциденту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Пецька Показати IP 7 Вересня 2020 20:03
Як було - Поліцаї підрізали велосипедиста, він зірвав знаки, його при затримані вдарили головою об капот.
Свілок до Пецька Показати IP 7 Вересня 2020 20:38
Сліпак, вдарили об капот, а стікло розбите де???
Локі до Свілок Показати IP 7 Вересня 2020 20:53
Не об вітрове шкло, а об КАПОТ. Він не буває скляним...
Свідок до Локі Показати IP 7 Вересня 2020 22:14
На фото глянь. Де скло розбите на авто...
скептик до Свілок Показати IP 8 Вересня 2020 13:12
пояснюю для особливо обдарованих. паяція підрізала велосипедиста, який вдарився і розбив БОКОВЕ скло. зі злості зірвав номери. ті жоріки його скрутили і влупили головою до капота. ДОЙШЛО ?
репліка Показати IP 7 Вересня 2020 20:42
Наша Луцька поліція їздить містом так, що то просто ужас. Машини державні, тому гарцюють і пітушаться! Дисципліни - нуль!
Анонім Показати IP 7 Вересня 2020 20:48
Як у вас все просто сам себе вдарив сам винен)) це яким треба бути рецидивістом чи можливо він мав зброю чи цей чоловік чинив пряму загрозу для перехожих щоб його так "затримувати"! Цим поліцейськими не тільки номера їм відразу погони потрібно зірвати і нехай ідуть вулиці піднімати! Поліціянти якщо ви забули - ви маєте допомагати людям а не калічити їх!!! ПОЗОР (((
Олександр Показати IP 7 Вересня 2020 20:52
Там поліції було стільки що я тільки на параді бачив
Олександр Показати IP 7 Вересня 2020 20:55
Нехай скажуть чому зірвав ? Напевно догнав на ровері і позривав на ходу, а потім головою скло побив!!!
Анонім Показати IP 7 Вересня 2020 21:12
Поліція поїхала, а куча крові та мусору залишила, мололці- приклад. Вони б терориста так борзо брали як простого бідного мужика
ячсм Показати IP 7 Вересня 2020 21:30
Ось саме такі справи для нашої поліції: строїти велосипедистів, пішоходів, бабок ганяти, щоб не торгували. А для серйозних справ їх нема, наприклад, ловити бандитів, валютчиків, змушувати дорожні служби ремонтувати неякісні дороги і т.д. Вже аж цікаво, чим закінчиться ця кумедія з велосипедистом!
Ну ну Показати IP 7 Вересня 2020 21:34
Де відео з нагрудних камер? Як то велосипедист став, побачив патрульних, під‘їхав, почав битись головою і т.д.???
Яма Показати IP 7 Вересня 2020 22:37
Цирк на дроті. Знов з невідомих причин...
Дядя Показати IP 7 Вересня 2020 22:40
(він вдарився головою об капот автівки патрульних.) і так чотири раза.
Дед до Дядя Показати IP 8 Вересня 2020 09:59
https://www.youtube.com/watch?v=YwmYrXbvO8E
Я Показати IP 7 Вересня 2020 22:42
Він не вдарився,його побили поліцейські.Ви уже дістали своєю брехнею.Що не дочую,то придумаю.
Жанель Показати IP 7 Вересня 2020 23:14
Двоє поліцейських підняли чоловіка який сидів в кайданках та з великою силою вдарили громадянина який був беззахисний головою в машину, я з балкону 3го поверху чула цей жахливий звук!
Жанель Показати IP 7 Вересня 2020 23:16
Боюсь за його здоров'я, йому і швидку не викликали,аби вижив мужик!
Ну ну Показати IP 7 Вересня 2020 23:54
Ср.ліція нас "береже"
СТАЛИН Показати IP 8 Вересня 2020 00:04
Буде як про того АРМЯНА в анегдоті.-Я шкурька апельсин нажьом чистиль,а он мима прахадиль,на шкурька паскальзнулься и на ножь упал.И так семь раз)))))))))
Лілія Показати IP 8 Вересня 2020 01:09
Я не знаю , за що він зірвав ті номери..... але « брали» його як рецидивіста чи ман‘яка якогось...жах... не доведи Господи надіятися на таких захисників.....
Ага до Лілія Показати IP 8 Вересня 2020 09:48
Там швидку допомогу треба було, велосипедист трішки в неадекваті ... ПРОКЛЯТІ СОЛІ?
Вован Показати IP 8 Вересня 2020 01:37
Для чого побили дядька??? Херої!!!
LSD Показати IP 8 Вересня 2020 08:14
Дивно що Аваков вертольотом не прилетів ....
Святослав Показати IP 8 Вересня 2020 10:19
а Джорж Флойд (не підтримую) сам задушився об ногу поліцейського , смішно . Сам вдарився головою об капот поліцеської машини
Заза Показати IP 9 Вересня 2020 12:32
Велосипедист то така мавпа яка їздить по дорозі і задовбує водіїв. Зовсім його не шкода. Не так довго у моє авто теж вїхав вело...! Рас і теж зазнав травм. Сам упав. Тож велосипедист їзтіть у парку а не по дорозі.
ПіпІван до Заза Показати IP 10 Вересня 2020 14:00
Почитай правила, розумник куєв це повноправний учасник дорожнього руху