У Луцьку відкриють понад 60 пунктів обігріву та точки доступу до інтернету Starlink
У Луцьку буде 63 пункти пункти обігріву і точки доступу до інтернету за допомогою Starlink.
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
З його слів, починаючи з літа, заготовляли дрова, тож ними забезпечать усі пункти обігріву.
У кожному пункті будуть печі-буржуйки з поверхнею для приготування їжі. Кожен пункт буде мати дизель-генератор, там буде питна вода та базовий набір продуктів харчування. За необхідності буде чергувати медичний працівник з базовим набором медикаментів.
Читати ще: Пережити зиму під атаками ворога. Мер Луцька розповів, як готують місто до відключень електрики, газу і води
Також у Луцьку буде декілька точок доступу до інтернету за допомогою Starlink на випадок відсутності мобільного та іншого зв’язку. Такі ж точки доступу будуть у кожному старостинському окрузі.
«Сьогодні виділили кошти на придбання дизель-генераторів потужністю до 600 кВт для того, щоб могли працювати котельні ДКП «Луцьктепло» за умови відсутності електроенергії.
За допомогою цих дизель-генераторів при наявності газу, за умови відсутності електроенергії, ми зможемо подавати тепло в оселі лучан, лікувальні та інші заклади міста», – йдеться у повідомленні.
Адреси пунктів обігріву та адреси точок доступу до інтернету за допомогою Starlink будуть оприлюднені згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.
З його слів, починаючи з літа, заготовляли дрова, тож ними забезпечать усі пункти обігріву.
У кожному пункті будуть печі-буржуйки з поверхнею для приготування їжі. Кожен пункт буде мати дизель-генератор, там буде питна вода та базовий набір продуктів харчування. За необхідності буде чергувати медичний працівник з базовим набором медикаментів.
Читати ще: Пережити зиму під атаками ворога. Мер Луцька розповів, як готують місто до відключень електрики, газу і води
Також у Луцьку буде декілька точок доступу до інтернету за допомогою Starlink на випадок відсутності мобільного та іншого зв’язку. Такі ж точки доступу будуть у кожному старостинському окрузі.
«Сьогодні виділили кошти на придбання дизель-генераторів потужністю до 600 кВт для того, щоб могли працювати котельні ДКП «Луцьктепло» за умови відсутності електроенергії.
За допомогою цих дизель-генераторів при наявності газу, за умови відсутності електроенергії, ми зможемо подавати тепло в оселі лучан, лікувальні та інші заклади міста», – йдеться у повідомленні.
Адреси пунктів обігріву та адреси точок доступу до інтернету за допомогою Starlink будуть оприлюднені згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Андрій
Показати IP
3 Листопада 2022 16:30
Точки обігріву секретні ???? чи вони такіж міфічні як дизель генератори які мали забезпечувати роботу насосів.... радились радились і не дорадились...
Лучанин
Показати IP
3 Листопада 2022 16:45
Чи є напрацювання по переведенню котелень на альтернативні види палива? Чи взагалі таке можливо? Якщо не можливо то, чому і чи можна щось змінити? Чи є плани по модернізації системи опалення? Чи аби холодну пору так-сяк перезимувати, а далі вже як буде?
Данфос до Лучанин
Показати IP
4 Листопада 2022 15:26
Хіба що в наступному році.
ОДІН.
Показати IP
3 Листопада 2022 16:58
ГЕНЕРАТОР 600 КВТ КОШТУЄ 5100000 ГРИВЕНЬ СПОЖИВАЄ 79 ЛІТРІВ ДИЗЕЛЯ В ГОДИНУ.
Олександр
Показати IP
3 Листопада 2022 17:05
ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ У ПІНГВІНІВ -70 С,А ЇМ ПОФІГ І НЕ ЯКИХ ГЕНЕРАТОРІВ.
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.