У чотирьох церквах Луцька діятимуть пункти обігріву
Луцька міська рада у співпраці з Волинським обласним об’єднанням Церков Євангельських християн-баптистів розгорнуть пункти обігріву у чотирьох церквах.
Про це йшлося під час зустрічі міського голови Ігоря Поліщука з депутатом міської ради Романом Кравчуком та представниками релігійної громади, повідомляє Луцька міська рада.
Лучани у разі тривалої відсутності електро- та теплопостачання зможуть прийти туди зігрітися, зарядити телефони. Церкви розташовані у різних мікрорайонах міста.
Роман Кравчук зазначив, що для функціонування пунктів обігріву при церквах є уже все необхідне, зокрема, придбано генератори, чай, каву, печиво, проведено інтернет.
Отож, лучани зможуть зігрітися у приміщенні церков “Голгофа” (просп. Соборності, 26а), “Дім Євангелія” (вул. Караїмська, 16), “Нове життя” (вул. Конякіна, 15а), “Фіміам” (вул. Станіславського, 15а).
Читати ще: У Луцьку відкриють понад 60 пунктів обігріву та точки доступу до інтернету Starlink
Міський голова Ігор Поліщук зауважив, що це ще чотири додаткових місця, куди мешканці громади зможуть прийти і зігрітися.
Нагадав також, що міська влада вже облаштувала 47 пунктів обігріву для лучан, які відчиняться у випадку повної відсутності електроенергії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час зустрічі міського голови Ігоря Поліщука з депутатом міської ради Романом Кравчуком та представниками релігійної громади, повідомляє Луцька міська рада.
Лучани у разі тривалої відсутності електро- та теплопостачання зможуть прийти туди зігрітися, зарядити телефони. Церкви розташовані у різних мікрорайонах міста.
Роман Кравчук зазначив, що для функціонування пунктів обігріву при церквах є уже все необхідне, зокрема, придбано генератори, чай, каву, печиво, проведено інтернет.
Отож, лучани зможуть зігрітися у приміщенні церков “Голгофа” (просп. Соборності, 26а), “Дім Євангелія” (вул. Караїмська, 16), “Нове життя” (вул. Конякіна, 15а), “Фіміам” (вул. Станіславського, 15а).
Читати ще: У Луцьку відкриють понад 60 пунктів обігріву та точки доступу до інтернету Starlink
Міський голова Ігор Поліщук зауважив, що це ще чотири додаткових місця, куди мешканці громади зможуть прийти і зігрітися.
Нагадав також, що міська влада вже облаштувала 47 пунктів обігріву для лучан, які відчиняться у випадку повної відсутності електроенергії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.