USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Вночі у Луцьку зупинили п’яних брутальних білявок на новій «Тойоті»

20 Квітня 2018 11:19
Вночі у Луцьку зупинили машину з двома п'янючими білявками. Водійка поводилась зухвало та заявила, що "має кришу".

Інцидент трапився у п'ятницю, 20 квітня, близько 3 години ночі, - повідомляє В24.

Двох п'яних білявок, віком до 30 років, на білій "Тойоті Ауріс" затримали на пропекті Грушевського, біля ресторану "Курінь". Водійка повертала, не увімкнувши сигнал повороту.

Як зазначає власкор, російськомовна водійка ледве трималась на ногах, коли вийшла з машини. Вона та пасажирка поводились брутально, хамили та нецензурно лаялись. Також водійка заявила, що "за нею стоїть криша".

За словами пасажирки, машина нова, її вчора (ймовірно 19 квітня, - ред.) зареєстрували. Вочевидь, жінки відзначали покупку.

Водійка навідріз відмовилась проходити тест на вміст рівня алкоголю у крові.

Зрештою, підписала адмінпротокол за керування у нетверезому стані (ст.130 КУпАП) та благала не забирати автівку. У підсумку за машиною приїхав її брат.
Нагадаємо, цієї ж ночі у Луцьку зупинили позашляховик, яким керував п'яний лікар. Він намагався "порішати" проблему, але зрештою визнав, що випив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
скептик Показати IP 20 Квітня 2018 11:23
позбавити права керування на 5 років. нехай курей в машині розводить
Цинік до скептик Показати IP 20 Квітня 2018 11:38
Нє, не можна її позбавляти, вона важко на "мафинку" працювала, а ти хочеш таку радість забрати. Як колись одна в векашечці ляпнула - "може і насм*ктала, але по любві!!"
HDAuto Показати IP 20 Квітня 2018 11:31
Машина ново куплена. А так вона всього лише 2012 року AURIS/HYBRID
ВАСЯ Показати IP 20 Квітня 2018 11:31
Блонда . НЕ навиджу таких жінок які п"ють . Які з них матері? Нація наша яка з такими жінками!
Я в шоці до ВАСЯ Показати IP 20 Квітня 2018 12:17
Матері ти серйозно то відбиті шмари. Краще хай не родять бо діти довго непроживуть а ті хто вижеве повергнуть в хаос все.
Євробидло Показати IP 20 Квітня 2018 11:42
Криша - це чоловік чинуша, який боїться шоб його дура його не підставляла ніде?
Вік Показати IP 20 Квітня 2018 11:43
Тож в нас позбавляють прав за пяне водіння!!!!!!!!!!!! Чому не забрали? Протокол На Полісменів! які порушуть!
Цинік до Вік Показати IP 20 Квітня 2018 12:27
Позбавляє суд, "учі матчасть". І граматику з орфографією теж, особливо про таку річ як знак оклику.
Свідок Показати IP 20 Квітня 2018 11:58
Так ця водійка о 1.30 ночі дуже голосно врубавши музику ще й розпивала спиртне в цій же машині, пищала і вигукувала із подругою. Спершу це відбувалось під власними вікнами, у дворі на Грушевського. Коли ж через певний час зрозуміли, що скоро це застілля не закінчиться, попросили її від'їхати, у відповідь хамила. Лише на погрозу викликати поліцію, допила увесь вміст налитого алкоголю в пластиковий посуд й від'їхала. Одним словом, БИДЛО!!!
Цинік Показати IP 20 Квітня 2018 12:03
Діалог. "У міня криша, у міня многа связєй!!!" - "Це яких, цікаво?" - "Бєспорядачьних палавих!!!"
Таня Строцюк Показати IP 20 Квітня 2018 12:22
Кацапська мовна п'яна скотина! Могла б і людей повбивати!
777 до Таня Строцюк Показати IP 20 Квітня 2018 15:06
А что.Украиномовни пьяные за рулем не так людей убивают?
скептик до 777 Показати IP 20 Квітня 2018 17:03
"Куме, а ви знаєте, як москалі кажуть на наше ПИВО ?" "Як ?" "ПІВО !!!!!!" "Повбивав би гадів !!!!"
111 Показати IP 20 Квітня 2018 12:56
Дане авто забрати, нехай все на інше
лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 15:06
а якої хурми лице приховують? що погано вийшла? чи може це не вона за кермом..?
Знаю Показати IP 20 Квітня 2018 16:15
За Водіння в алкогольному сп’янінні передбачено вилучення посвідчення водія! Тим не менше водійка сьогодні роз’їзджає по місту, як ні в чому не бувало! Ця справа повинна набрати розголосу! Коли одна, друга, п’ята особа понесе покарання, залишиться без прав водіння - то до 10-і дійде!!!!
Андрій Показати IP 22 Квітня 2018 14:15
Ні шановні,це якби дядько на лавці пив би пиво або бабця торгувала квітами на площі ,то ото правопорушники яких по всій букві закону,а так наклали повні штані виписали протокол і відпустили з Богом.