USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку водій Opel збив 22-річну дівчину, постраждала померла у лікарні

20 Листопада 2022 12:39
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 19 листопада ввечері у Луцьку на вулиці Глушець.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Водій автомобіля Opel здійснив наїзд на дівчину, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.

На місці аварії працювала слідчо-оперативна група та медики швидкої. Постраждалу госпіталізували до медичного закладу. На жаль, від отриманих травм дівчина померла у лікарні.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області. Правоохоронці зазначили, що дійсно 22-річна пішохідка померла в лікарні.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України.
Водій тверезий.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 20 Листопада 2022 15:19
Шкода і дівчину і водія.. пішоходи дивіться уважніше,фари авто видно за километер, водій не завжди має змогу зупинитися
Анонім до Анонім Показати IP 20 Листопада 2022 19:31
дівчина переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу - водій зобов'язаний був збавити швидкість, щоб мати змогу зупинитись.....
Анонім до Анонім Показати IP 20 Листопада 2022 21:08
Так розумію, ви ніколи не були водієм.. пішохода деколи елементарно не видно: темна пора, дощ, зустрічна, і тд і тп.. в той час як авто видно за пів кілометра
Володимир до Анонім Показати IP 21 Листопада 2022 14:52
За 50 метрів до переходу водій забов'язаний збавити швидкість, незалежно від того бачить він там когось чи ні. Такіх треба інвалідами робити, щоб усе життя пам'ятали і мучились!
Водій Показати IP 20 Листопада 2022 16:23
Дуже шкода дівчину. Але . Як водій, хочу сказати, що 50 відсотків представниць прекрасної статі при переході вулиці розмовляють по телефону. Може якщо поліція штрафувала за це, подібних випадків було б менше Ще одне спостереження - коли присоромлюєш перехожих, що ро що мовляють по мобільному на пішох.переходах- вони ще й обурються що хтось зауваження робить.
Водій Показати IP 20 Листопада 2022 21:10
Дуже багато зустрічав.. навіть не подивиться, бо на пішоході
Небайдужа Показати IP 20 Листопада 2022 22:56
Який дощ, яка темрява? Подивіться на фото , перехід добре освітлюється і все добре видно! В нас в Україні просто не дотримуються правил дорожнього руху і літають по місту.якби керманич їхав 50 км/год, то встигнув би загальмувати і людина була б жива.
Ууу до Небайдужа Показати IP 22 Листопада 2022 01:36
Не факт що коли сталась дтп було освітлення. Потрібно просто бути уважними і пішоходам купити світловідбивні наліпки які можуть врятувати життя
Небайдужа до Ууу Показати IP 22 Листопада 2022 09:38
Ага, фото автомобіля, після зіткнення зробили і світло включили, щоб фотка краща була? Думати треба перед тим, як писати такі повідомлення!!!!