USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

У Луцьку водій маршрутки забрав у учасника АТО посвідчення та порвав, - ЗМІ

4 Березня 2018 12:46
Про скандал, який стався у луцькій маршрутці №3 між водієм та учасником бойових дій, розповіла Наталка Малиш.

Зі слів жінки, пасажир маршрутки показав водію посвідчення учасника бойових дій, на що останній почав кричати, що більше не «АТОвців розвелось багато» і нікого безкоштовно возити він більше не буде. Потім вихопив у чоловіка посвідчення та порвав його, пише ВолиньPost.

«Маршрутка №3. Чоловік показує водію посвідчення учасника бойових дій. Водій заявляє, що в нього в салоні вже є 5 «таких» і нікого безкоштовно возити він більше не збирається. Чоловік просить зголоситися пасажирів, що їдуть за посвідченнями», - розповідає лучанка Наталка Малиш.

«Водій починає кричати щось типу «вас АТОвців багато розвелося!!!!» І т.д. Потім вихоплює з рук посвідчення і рве його. Рве посвідчення учасника АТО. По-моєму, це дикість», - додала вона.

Жінка розповіла, що пасажир вирішив не розвивати конфлікт і вийшов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Назар Показати IP 4 Березня 2018 13:57
Відвезти його в АТО і залишити та видати банан в руки... можливо зрозуміє
Зоряк Шкурян Показати IP 4 Березня 2018 13:57
Мабуть справді він такий атошник, як я архієрей, раз так задню включив. Справжній боєць за порвату ксіву показав би водієві
Анонім до Зоряк Шкурян Показати IP 4 Березня 2018 15:47
А що зразу потрібно морду бити, чи може на майдан вийти???Він пішов з гордістю і не ввязувався в конфліктні ситуації так вчиняють зараз мало, мабуть в АТО пережив щось конкретне і з д*білами не возиться. Або перестріне того маршрутчика, номер то він знає і водія думаю запамятав. Так що ще все попереду.
Льоха до Анонім Показати IP 4 Березня 2018 17:58
з гордістю він те посвідчення заховав би і мовчав, переможці блін.
1 до Льоха Показати IP 4 Березня 2018 19:16
Льоха, те що тебе обідили люди в формі, ще нічого не означає. Ти потерпи трози, а не на людей кидайся.
Лучанин до Зоряк Шкурян Показати IP 4 Березня 2018 16:01
Хотів написати з точністю до навпаки
Поясніть спеціалісти Показати IP 4 Березня 2018 14:09
Чому їх так ненавидять ?
Цинік до Поясніть спеціалісти Показати IP 4 Березня 2018 15:38
Не стикався з такими "воїнами" наприклад в черзі в держустанові чи банку? Трохи б відповідь на це питання прояснилася. Учасників конкретно цієї ситуації не знаю, нічого про них казати не буду (треба було б розібратись, і встановити хто винен - хто підробив документ, чи хто знищив справжнє посвідчення). А взагалі - починається та сама проблема, що і в прохачів допомоги на лікування. Багатьом хто справді в такій ситуації відмовляють через те, що просто купа шарлатанів які вирішили по легкому зрубати бабла (а перевірити хто перед тобою, порядна людина в біді чи кончений виродок - просто нема можливості або часу). Є явний факт - кількість людей з посвідченням учасника АТО явно більша за кількість людей які в цьому АТО побували хоч день. І що з цим робити - незрозуміло, але порядок наводити потрібно. Біда в тому, що в Україні з порядком якось не дуже.
Навпаки до Поясніть спеціалісти Показати IP 4 Березня 2018 20:34
Навпаки, воїни АТО гордість України. А ТЕ що жлобьє за рульом деяких маршруток, то інше, то б*дло.
Справедливий Показати IP 4 Березня 2018 14:10
Якщо вийшов і на тому полишив, то дійсно є імовірність, що то був "липовий" АТОшник. Шахраїв удосталь. Прикро, що через шахраїв формується ставлення до справжніх учасників АТО.
12345і до Справедливий Показати IP 4 Березня 2018 19:19
... а от якби перерізав комусь горло! тоді б був атошник ??? НУ ТИ І *ИБІЛ!
Коза до 12345і Показати IP 5 Березня 2018 10:02
Якби вам порвали документи, то ви б просто вийшли? Я б викликала поліцію. Різати нікого не треба. Хоча можливо людина була в шоці... Водій не правий.
Волинянин Показати IP 4 Березня 2018 14:23
Крассава
А до Волинянин Показати IP 4 Березня 2018 20:57
а завтра на маршрут не виїде ...
1 Показати IP 4 Березня 2018 14:25
gПослати цього водія водієм на фронт, на передову. Нехай під мінами та снайперами русні поїздить-не те що замовкне, язик у п**пу собі засуне....гі...но.
Льоха до 1 Показати IP 4 Березня 2018 18:01
хватить вже аватари навоювали.
Мусічка Показати IP 4 Березня 2018 14:35
Ще просто жах, що дозволяють собі водії маршруток. В ато його на пару місяців, а потім видати посвідчення, щоб колеги мали що рвати
Миколай Показати IP 4 Березня 2018 14:48
Як на мене, то це адміністративне правопорушення. А з людської точки зору, то потрібно,як мінімум, звільнити і водійські права відібрати.
Ого Показати IP 4 Березня 2018 15:24
В АТО водія!! На нульову.Нехай поспить у бліндажі на нарах з мишами, щурами і походить по окопах у воді по коліна- тоді думка про АТО зміниться.
Та до Ого Показати IP 4 Березня 2018 19:30
Той воділа в перший день об**циться, а в другий рване в лугандон
Степан Показати IP 4 Березня 2018 16:28
Дехто називає себе Атошником, але служив за 70 км від передової писарем при штабі, навіть з автомата ні разу не стрельнув і воював цілими днями онлайнь в фейсбуці... Таких багато
уважний до Степан Показати IP 5 Березня 2018 09:26
то й ти сходи писарем посиди, не хочеш?
Пропоную Показати IP 4 Березня 2018 17:08
Пільговий проїзд залишити тільки за атовцями-інвалідами, "афганцями"-інвалідами і членами родин загиблих.
Льоха до Пропоную Показати IP 4 Березня 2018 18:04
нах ті пільги. хай влада грошима віддасть і все. але ж пропьють і знову вимагатимуть. порядні воїни соромляться признатись що воювали не там і не з тими.
Лучанкац Показати IP 4 Березня 2018 17:42
Це не атовець -це шарлатан.А таких щарлатанів вже більше ніж атовців.Взнати їто він і вивести на чисту воду. А чого їх возити безкоштовно,хай справжнім держава дасть грішми і хай платять.А хто їх так жаліє то возіть бідних своїми машинами.А не атовці там гроші заробляють, такими бідними прикидаються.Нам за бугром також нелегко заробляти.
А ліцензію до Лучанкац Показати IP 4 Березня 2018 19:28
А ліцензію здати не хочеш, умнік ???
Олександр Показати IP 4 Березня 2018 17:49
Хай наша деб*льна влада компенсовує маршрутчикам проїзд , тоді і будуть всих пільговиків вони возити, маршрутка то приватна не державна!
Ііі до Олександр Показати IP 4 Березня 2018 19:26
Готівку обліковуйте, а то 70% воділа в карман кладе, а 30% здає власнику. За таке найо.... руки повідривати треба.
ну ні в якому разі Показати IP 4 Березня 2018 18:34
Пропоную максимально збільшити пільги навіть тим, хто лише чув про ато. а ПРАЦЮВАТИ НА ВЕСЬ ЦЕЙ БАРДАК БУДУТЬ ІНОПЛАНЕТЯНИ. нА ОДНОГО СПРАВЖНЬОГО УЧАСНИКА 10 ЛИПОВИХ. а МИ ЩЕ МАєМО СОВІСТЬ СМІЯТИСЯ З РОСІЙСЬКИХРЯЖЕНИХ ПАБЕДІТЕЛЕЙ. В НАС ПІД НОСОМ ВЖЕ ТОШНО.ВІД ГЕРОЇВ. ТРЕБА ФІСКАЛАМ ПІДКАЗАТИ ОБКЛАСТИ ПОДАТКОМ АТОШНИЙ ТУРИЗМ РЯЖЕНИХ
123 до ну ні в якому разі Показати IP 4 Березня 2018 19:20
А тобі в землянці під рязанью що до того ?
А взагалі то до ну ні в якому разі Показати IP 4 Березня 2018 19:23
ТИ просто дешевий провокатор, і скоріше за все невдаха по життю, тільки заздрити і вмієш.
Степан Показати IP 4 Березня 2018 20:23
Всім нап**вати на всьо. Гроші перемогли
до А взагалі то Показати IP 4 Березня 2018 20:30
ти помиляєшся я не дешевий, а дорогий провокатор. А ти закінчений дов..йоб. Ну немає прав одних за рахунок інших, якими би ті інші, патріотами чи державниками не були.
111 Показати IP 4 Березня 2018 20:32
Шановні громадяни не треба так на водія гнати, він теж має сімю хоче їсти, житти, якщо буде їздити цілий автобус АТО то він небуде мати за що сімю годувати, податки платити особливо 1.5 військовий збір та інші податки. Це потрібно вирішити на рівні держави хай хлопцям ті що захищали Україну дадуть 1000грн. дотації на проїзд і проблеми пропадуть. А той шофер заробить за день 300грн. і всі його підар...сять де справидливість з 5ранку до 23 вечора. Я неїзджу на маршутці шофером але знаю це важкий труд.
уважний до 111 Показати IP 5 Березня 2018 09:33
вони не їздять цілий день, в них перезмінка в обід. можна вибачитись і сказати шо не може вести більше пільговиків, а не рвати посвідчення!
Юрій Показати IP 4 Березня 2018 20:52
Люди, до чого тут водій, йому сім'ю кормити треба. А проїзд нашим воїнам ми вже оплатили нашими немаленькими податками. Тільки їх вкрали наші деребанщікі.
думаючий до Юрій Показати IP 5 Березня 2018 09:34
ви хоть розумієте що якби не ті хлопці, то той водій не мав би роботи, і не ясно чи сім'ю все ще мав би..
Коля до думаючий Показати IP 5 Березня 2018 11:35
не сміши людей...
ТТ Показати IP 6 Березня 2018 09:08
Кого і від кого захищають хлопці на Сході вже відомо. Ті, хто потрапив першими і пощастило вижити - давно купили квартири , автівки і забули про бідність(від пільг не відмовляються), почувши про це на Схід пішли інші за такою ж перемогою, вернулись, а далі іншим практично вже нічого там ділити. Посвідчення УБД отримали усі. Про будні в окопах, мишей та щурів пишіть до МО України, нема чого дорікати тим, хто те потрапив на війну. Ви краще напишіть як бухали на передку та мародерствували (не усі), як на КПП данину з місцевих стригли. Самі- ж розповідаєте, а потім дивуєтесь звідки така "повага" до "переможців" обманутих президентом(1000 грн./день на передку - чи забули !?)