USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водій протаранив острівець безпеки. Відео

31 Грудня 2021 16:56
Водій автомобіля «Фіат Добло» з номерним знаком АС5827ВІ зніс острівець безпеки та, зі слів очевидців, намагався покинути місце ДТП.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилась близько 16.20 на вулиці Героїв УПА в Луцьку. На кадрах, наданих очевидцями, видно пошкоджений автомобіль, який стоїть на місці пригоди.

На місці працює патрульна поліція, подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 31 Грудня 2021 17:10
це острівець небезпеки
АС Показати IP 31 Грудня 2021 18:04
Краше б він зніс того, хто острівки небезпеки запроектував!
Анонім Показати IP 31 Грудня 2021 18:09
Вся Польща в таких острівцях і все добре..Їздити треба по правилах...
ДЖЕК до Анонім Показати IP 1 Січня 2022 12:47
ТИ В ПОЛЬЩІ БУЛО????НІЧОГО СПІЛЬНОГО ЇХНІ ОСТРІВКИ З ЦІЄЮ ДУРНЕЮ НЕ МАЮТЬ?
Анонім до ДЖЕК Показати IP 1 Січня 2022 16:31
Телепень, йди вчись їздити і нічого мішати не буде... І писати навчись, сам собі питання задаєш.
qwe Показати IP 31 Грудня 2021 18:32
таку конструкцію створюють , в додаток, для ЗМЕНШЕННЯ швидкості. Його недоліком є те, що погано видно вночі + коли таке бачиш вперше, то не розумієш що це і .... поки їдеш думаючи, відбувається такий казус. Таких острівці багато як їхати на Ковель при вїзді в населений пункти. Краще замість пустих бігбордів та тих що незаконно встановлені розвішували зміни в ПДР, то хоч може так знали про таке та інше, що стосується життя та здоровя людей.
Анонім до qwe Показати IP 31 Грудня 2021 20:00
По дорозі на Ковель перед кожним із них є шумові полоси і встановлені знаки які попереджають про них. Вони знижують швидкість перед населеними пунктами до дозволеної. Вважаю що вони позитивно впливають на безпеку пішоходів. Хоча також вважаю що в нічну пору крім тих позначень які вказав вище варто також додатково освітлювати.
Всім до Анонім Показати IP 31 Грудня 2021 23:00
Дороги для автомобілів чи пішоходів ???
Євробидло Показати IP 31 Грудня 2021 20:23
Даний водій мудак, треба бути або п'яним або тормозом щоб їхати дозволену швидкість і не побачити острівець. Водій який тверезий і дивиться на дорогу ніколи так не в'їде. А якщо вам мішає дощ - то сидіть краще вдома.
Людина Показати IP 31 Грудня 2021 21:42
Ще не один на цей дорожній непотріб наїде!
Непотребстваіб до Людина Показати IP 1 Січня 2022 01:46
Одразу видно порушників ПДР ВОНИ СЕБЕ САМІ ПАЛЯТЬ
Сергій Показати IP 1 Січня 2022 01:30
Ці острівці мали б виконувати потрібну функцію,але при поганому освітленні,а особливо в дощову погоду і при зустрічному світлі фар їх по дорозі на Ковель не видно зовсім.До Києва менше з Луцька втомишся,як до Ковеля при вищевказаних обставинах.Весь час думаєш де він зненацька з'явиться,бо їзду дуже рідко по цій дорозі.
? до Сергій Показати IP 1 Січня 2022 10:40
І що7 16.20- глупа ніч?
Євробидло до Сергій Показати IP 1 Січня 2022 21:30
А далі ви поете 150 км/год в населеному пункті і не задумуєтеся чи не зявиться зненацька велосипед.... Дитина .... Корова???
Сорвачов Показати IP 1 Січня 2022 10:45
Відразу номер авто написали. Як доця Алфьорова вбила людину, то номера закрили, бо татко скаже ,,но-но-но,,. Для чого показувати як журналісти бояться, чи то блазнюють перед ,,сильними,, міра сєго.
Володимир87 Показати IP 1 Січня 2022 11:18
Нема чого виправдовувати водія. Бухе або в телефоні сиділо або летіло, не знаю, але той острівець видно прекрасно.
читач Показати IP 3 Січня 2022 12:56
чим побільше острівців і тоді сразу поменщає дибілів я за острівці сліпим нема чого їздити