У Луцьку водійка збила підлітка на переході: вона заплатить штраф та 200 тисяч моральної шкоди
Водійка, яка у Луцьку на вулиці Гордіюк збила підлітка, обійшлася штрафом у 51 тисячу гривень. Також вона має заплати постраждалому 200 тисяч гривень моральної шкоди.
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.
ДТП сталася 5 травня на вулиці Гордіюк. Лариса М. за кермом Skoda Fabia, рухаючись у напрямку проспекту Соборності зі швидкістю близько 50км/год, вчасно не загальмувала і на пішохідному переході збила підлітка.
Читати ще: Не кермував авто, а допомагав завести: волинянин у суді доводив, що не винний у п’яному водінні
Внаслідок аварії у юнака діагностували черепно-мозкову травму, переломи стегна, плеча та компресійний перелом хребта.У суді обвинувачена свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення визнала повністю. Натомість позов про відшкодування моральної шкоди постраждалому визнала лише частково, мовляв, сума завелика.
Читати ще: Не мав прав, скоїв ДТП та випив після втечі: на Волині судили водія за 4 адмінправопорушення
Суд визнав Ларису М. винною та призначив винуватиці ДТП 51 тисячу гривень штрафу, а також на три роки позбавив права керувати авто.
Крім того, стягнув з водійки 62 638 гривень на користь медзакладу, де лікувався юнак, та 200 тисяч гривень моральної шкоди на користь постраждалого.
Олена БЮДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.
ДТП сталася 5 травня на вулиці Гордіюк. Лариса М. за кермом Skoda Fabia, рухаючись у напрямку проспекту Соборності зі швидкістю близько 50км/год, вчасно не загальмувала і на пішохідному переході збила підлітка.
Читати ще: Не кермував авто, а допомагав завести: волинянин у суді доводив, що не винний у п’яному водінні
Внаслідок аварії у юнака діагностували черепно-мозкову травму, переломи стегна, плеча та компресійний перелом хребта.У суді обвинувачена свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення визнала повністю. Натомість позов про відшкодування моральної шкоди постраждалому визнала лише частково, мовляв, сума завелика.
Читати ще: Не мав прав, скоїв ДТП та випив після втечі: на Волині судили водія за 4 адмінправопорушення
Суд визнав Ларису М. винною та призначив винуватиці ДТП 51 тисячу гривень штрафу, а також на три роки позбавив права керувати авто.
Крім того, стягнув з водійки 62 638 гривень на користь медзакладу, де лікувався юнак, та 200 тисяч гривень моральної шкоди на користь постраждалого.
Олена БЮДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку запрацював центр реінтеграції ветеранів
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
На Волині провели в останню дорогу воїна Юрія Більшевича
Сьогодні 21:25
Сьогодні 21:25
У Ковельській громаді обмежили рух транспорту у нічний час
Сьогодні 21:06
Сьогодні 21:06
На Волині судили директора фірми, який на митниці приховав вартість соусів і арахісового масла
Сьогодні 20:27
Сьогодні 20:27
Глава Міноборони Британії подав у відставку
Сьогодні 20:08
Сьогодні 20:08
На Волині провели в останню дорогу Героя Олександра Обабка
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.