USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

У Луцьку пішохід побив водія та потрощив авто

17 Грудня 2019 09:14
У Луцьку пішохід, який поконфліктував з водієм, пошкодив автомобіль і побив керманича. Просять відгукнутися свідків інциденту.

Про це ВолиньPost повідомив Андрій Карпук.

Так, 14 грудня 2019 року близько 12:30, на пішохідному переході трапився конфлікт між пішоходом і водієм автомобіля Skoda Fabia, сірого кольору. Йдеться про перехід, що навпроти Північного Ринку, перед заїздом на стоянку ТЦ «Фуршет», на вулиці Гордіюк.

«Внаслідок конфлікту, агресивний пішохід пошкодив зазначений автомобіль та наніс побої водію. Свідків інциденту просимо відгукнутись та повідомити за телефоном 102 або 0508440078 (Володимир)», – повідомив Андрій Карпук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Грудня 2019 09:32
Дуже правильно зробив пішохід. Безглуздий водій став там де не треба. Пішохід зробив зауваження, водій авто відповів нецензурною лайкою, але не на слабкого пішехода потрапив той водій отримав сам і має тепер розбите авто. Другий раз ставатиме на пішохідному переході правильно. А так і треба вчити недбайливих водіїв.
Хак мозку до Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Грудня 2019 10:11
Є законний спосіб вирішення такого роду конфліктів. Самоуправство не припустиме! Хто б там не був правий чи не правий, - так чинити не гідно!
Да да до Хак мозку Показати IP 17 Грудня 2019 14:53
Саме так в нас і вирішують!!
Справедливий Показати IP 17 Грудня 2019 09:35
Можливо, конфлікт і стався через те, що на пішоходному переході?
Віктор Показати IP 17 Грудня 2019 09:39
Маю підозру, що той агресивний пішохід не просто накинувся на першу ліпшу машину і водія, яких побачив
Правда Показати IP 17 Грудня 2019 09:39
Який ще фуршет?На тому переході бити водіїв потрібно через одного,бо вони "плювати"хотіли на той перехід.Ось і попав під гарячу руку.Може задумаються інші.
1 до Правда Показати IP 17 Грудня 2019 09:46
і пішоходів теж через одного
Євробидло Показати IP 17 Грудня 2019 09:39
Цікаво взнати подробиці..... за просто так не б*ють ні авто ні людину....
Бандура Показати IP 17 Грудня 2019 09:57
Це все звичайно "добре". Але є факт побоїв і факт пошкодження майна тягне на ст. 296 ККУ "Хуліганство".
CАМАРИТЯНИН Показати IP 18 Грудня 2019 16:22
Громадянин Кольт - зрівняє всіх у правах.