USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку встановлять камери фіксації перевищення швидкості. Де саме

19 Травня 2021 12:31
На трьох вулицях у Луцьку встановлять три камери автоматичної фіксації перевищення швидкості.

Про це під час засідання виконкому 19 травня проінформував міський голова Ігор Поліщук.

З його слів, патрульна поліція хоче встановити три камери автоматичної фіксації перевищення швидкості й просить дозвіл на використання інфраструктури міста.

Камери, зокрема, планують встановити навпроти будинку № 17 на вулиці Конякіна у Луцьку, на вулиці Ковельській (між будинками № 142 та № 144) та на вулиці Карпенка-Карого (навпроти будинку № 6).

Міський голова зауважив, що у місцях, де функціонуватимуть пристрої автоматичної фіксації перевищення швидкості, обов’язково встановлять відповідні дорожні знаки.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Роман Показати IP 19 Травня 2021 12:48
Так на Ковельській і так кожен день пасуться поліцаї, практично на тому ж місці
Міщанка до Роман Показати IP 19 Травня 2021 14:39
ніі, вони навпроти 111 пасуться
3 Показати IP 19 Травня 2021 13:02
На Ківерцівській влупіть камери. Там ганяють як скажені.
1 до 3 Показати IP 19 Травня 2021 21:37
На Набережній теж. Там звичайна швидкість машин 70-80 км/год. Їдеш 60, то моргають фарами і йдуть на обгін.
Time attack до 1 Показати IP 20 Травня 2021 21:02
Я там 120 встигаю набрати до повороту, але не блимаю ніколи. В шашки грати потрібно без блимання.
Vik Показати IP 19 Травня 2021 14:00
Ще би у Струмівці поставили....
Лучанин до Vik Показати IP 29 Серпня 2021 19:25
В Струмівці поставили. Якщо з Луцька їхати в сторону Рівного то за метрів 400-500.
Олександр Показати IP 19 Травня 2021 14:04
Дорогі спочатку зробіть!!! а не камери, та електронні зупинкі!!!!
Екс до Олександр Показати IP 19 Травня 2021 15:02
"Дорогі","зупинкі". Перед тим як коментувати, спочатку навчись писати без помилок, неук!
Вася до Олександр Показати IP 19 Травня 2021 17:39
Мамкін гонщек на бнв, відпусти кермо, візьми буквар. Жучити таких треба, щодня ДТП...
Серж Показати IP 19 Травня 2021 15:36
А коли їх встановлять? Через рік, два?
Лучанин до Серж Показати IP 29 Серпня 2021 19:27
На Конякіна вже змонтували.
Вадим Показати IP 26 Липня 2021 19:45
І яка користь від камер? Кількість аваріних ситуацій не зменшиться, Це тільки викачування грошей з людей, тому що якщо навіть не перевищував швидкість то потрібно довести ще це. Від цього тільки мусорята виграють бо будуть казати як же стало краще жити і тоеба встановиті ті камери скрізь і по 10 штук в одному місці, щоб навіть на пішоходів штрафи приходили