USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку встановили перші ятки, де пенсіонери зможуть продавати сільгосппродукцію

4 Листопада 2022 17:48
На вулиці Львіській у Луцьку встановили перші ятки для торгівлі власноруч вирощеною сільськогосподарською продукцією.

Про це повідомив мер Ігор Поліщук.

Загалом таких яток встановлять близько 20 штук у п’яти локаціях міста.

«Ятки призначені для здійснення торгівлі першочергово соціально незахищеними жителями, пенсіонерами власноруч вирощеною продукцією з метою забрати вуличну торгівлю «з землі».

Локації обиралися виходячи з аналізу найбільшої концентрації незаконної вуличної торгівлі «з землі».

Як на мене, ятки вийшли доволі естетичними», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
дідо Показати IP 4 Листопада 2022 18:13
це початок новокго базару....спекулянти вже готуються торгувати...
ВІРУС Показати IP 4 Листопада 2022 18:49
А ЩО В НАС ТІЛЬКИ ПЕНСІОНЕРИ ЩОСЬ ВИРОЩУЮТЬ?.А СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНІ 90 ВІДСОТКІВ ЖИТЕЛІВ.
ОДІН. Показати IP 4 Листопада 2022 18:53
ТА ТУТ Є ТАКІ ХІТРОЖОПІ ПЕНСІОНЕРИ,У СЕЛЯН КУПЛЯЮТЬ А У ВЕЧЕРІ ЛУЧАНАМ ПРОДАЮТЬ З МАРЖОЮ.ВОНИ ПЕРЕЙНЯЛИ ТАКТИКУ У НАШОЇ ВЛАДИ.
Andrij Показати IP 4 Листопада 2022 19:28
3 ятки ??? Це ж смiшно, та й ще бiля житлового будинку….. щоб всi всiм заважали!!!!
Покупець Показати IP 4 Листопада 2022 20:20
Дуже добре! Молодцi
123 Показати IP 5 Листопада 2022 00:04
Алкашня місцевого розливу , по вечорах буде столи накривати . А пенсіонери після них кожен ранок прибирати будуть .
Анонім Показати IP 6 Листопада 2022 00:37
на варшавському ринку не завадило б такі поставити