У Луцьку видалятимуть аварійні дерева

Сьогодні 18:14
Із 17 червня у Луцьку розпочнуть роботи з видалення дерев, які перебувають у незадовільному стані та несуть загрозу для людей.

Про це інформує Луцькрада.

На підставі лімітів, затверджених управлінням екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації від 19.03.2026 № 1-1, № 1-2, № 1-3, № 1-4 та відповідно до рішення Луцької міської ради від 29.04.2026 № 92/64 «Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, орнітологічного заказника «Пташиний гай», ботанічних пам’яток природи «Дубовий гай» та «Меморіал», гідрологічної пам’ятки природи «Теремнівські ставки», комунальному підприємству «Парки та сквери м. Луцька» надано дозвіл на видалення зелених насаджень на зазначених територіях та об’єктах ПЗФ місцевого значення.

Читати ще: На низці вулиць у Луцьку змінюють нумерацію

Зелені насадження перебувають у незадовільному стані, пошкоджені бобрами та негодою, уражені омелою, фаутні, сухостійні, несуть загрозу падіння, потребують видалення задля забезпечення безпечних умов перебування людей на міських територіях, а також з метою підвищення стійкості та оздоровлення деревостанів зелених зон та в цілях збереження життєздатності інших деревних рослин, що зростають поруч.

З 17.06.2026 комунальним підприємством будуть розпочаті зазначені роботи. Термін виконання відповідно до наданих дозволів — до 31.12.2026.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
природолюб Показати IP Сьогодні 18:41
"Парки і сквери", будьте такі ласкаві, видаліть 7 сухих кленів по пр. Волі з правої сторони. Дуже сумно, коли суха деревина стоїть перед вікном у червні, а навколо все зелене і красиве.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus