У Луцьку хочуть виділити кошти на психологічну реабілітацію бійців
![](/files/news/2019/10-28/279289/75.jpg)
Депутати Луцької міської ради внесли зміни до бюджету. Так, обранці громади пропонують зняти 325 тисяч гривень із матеріальної допомоги учасникам бойових дій, натомість, перекинути ці кошти на психологічну реабілітацію учасників ООС. Зазначимо, що з такою ініціативою звернулись самі воїни.
Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 28 жовтня, повідомила директор департаменту соцполітики міської ради Вікторія Майборода.
«З ініціативи самих учасників АТО, а також організації «Члени загиблих учасників АТО Надія», пропонуємо 325 тисяч гривень, призначених на матеріальну допомогу бійцям зняти з статті видатків, і перекинути на статтю видатків відпочинок і проведення психологічної реабілітації воїнів. Такі зміни запропонували безпосередньо самі учасники бойових дій», – зазначила посадовиця.
Також вона зауважила, що луцькі учасники ООС пропонують збільшити бюджетні призначення на 400 тисяч гривень на адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг.
Окрім цього, луцькі обранці громади рекомендували міській раді під час чергової сесії збільшити суму видатків для компенсації комунальних послуг для учасників ООС у 2020 році до 1 мільйона 200 тисяч гривень (попередня сума – 700 тисяч гривень).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 28 жовтня, повідомила директор департаменту соцполітики міської ради Вікторія Майборода.
«З ініціативи самих учасників АТО, а також організації «Члени загиблих учасників АТО Надія», пропонуємо 325 тисяч гривень, призначених на матеріальну допомогу бійцям зняти з статті видатків, і перекинути на статтю видатків відпочинок і проведення психологічної реабілітації воїнів. Такі зміни запропонували безпосередньо самі учасники бойових дій», – зазначила посадовиця.
Також вона зауважила, що луцькі учасники ООС пропонують збільшити бюджетні призначення на 400 тисяч гривень на адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг.
Окрім цього, луцькі обранці громади рекомендували міській раді під час чергової сесії збільшити суму видатків для компенсації комунальних послуг для учасників ООС у 2020 році до 1 мільйона 200 тисяч гривень (попередня сума – 700 тисяч гривень).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.