USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку виділили пів гектара землі на будівництво стадіону

27 Жовтня 2021 18:32
КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» отримав дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва стадіону на вулиці Конякіна в обласному центрі.

Про це стало відомо під час пленарного засідання чергової сесії Луцької міської ради.

Як проінформував директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніамін Туз, на земельній ділянці на вулиці Конякіна у Луцьку побудують стадіон. Площа наділу – 52 соті.

«Фінансування на будівництво стадіону вже фактично знайшли. Як бачите, на цій діляні є зелені насадження, однак будівництво капітальних споруд на ній не планують», – заначив посадовець.
Луцькі депутати проєкт рішення підтримали, віддавши за нього 30 голосів.

Вікторія СЕМЕНЮК

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Олексій Показати IP 27 Жовтня 2021 19:06
Так в Луцьку ж є стадіон, навіщо ще один ?
Андрій Миколайович Показати IP 27 Жовтня 2021 20:10
Гарна ідея, нехай люди та їхні діти розвиваються спортивно. Але питання: це стадіон, спортмайданчик чи буде щось конкретне? Я особисто хотів би сучасний футбольний стадіон з інфраструктурою із футбольною академією в парку, а Авангард руйнуйте, як вам заманеться
ххх Показати IP 27 Жовтня 2021 22:28
а навіщо,на сороковому біля парку лшк забудували стадіон.
Діма Показати IP 28 Жовтня 2021 09:52
Доброго! А по якій вулиці конкректно? От наприклад по в.Конякіна 37,а всередині вже є майданчик, але покриття із АСФАЛЬТУ, що травмонебезпечно! Там ідеальне місце для спорт майданчику! Прошу відповідь на ел.адресу Okhotin.2017@gmail/com
василь Показати IP 28 Жовтня 2021 11:54
Що означає фінансування знайшли? Згідно договору який підписав ЛДБК - ВАайман з міськрадою- він зобов*язувався побудувати даний стадіон за власний кошт. Але зараз за певну суму відкату знайдуть гроші платників податків в міському бюджеті і побудують стадіон. Всі задоволені - але як завжди народ зробили лохами за їхні гроші.
василь Показати IP 28 Жовтня 2021 11:55
стадіон в парку на 40-му кварталі. Недалеко від дитячого майданчика
Житель Показати IP 29 Жовтня 2021 13:32
Геніально. Віддати територію колишнього стадіону під забудову, але знести парк, щоб побудувати стадіон.