USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали водія, який на смерть збив дівчину у Копачівці та переховувався

28 Січня 2020 12:05
Водія, який на смерть збив 23-річну дівчину у Копачівці та втік з місця аварії, затримали.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Як повідомили джерела, сьогодні працівники карного розшуку затримали водія, який здійснив смертельну ДТП у Копачівці. Знайшли чоловіка у Луцьку.

Нагадаємо, 24 січня у центрі села Копачівка водій збив дівчину на пішохідному переході та втік з місця аварії. 23-річна потерпіла померла у лікарні.

Як стало відомо згодом, її звали Ірина Мерчук.

Як повідомив у фейсбуці родич загиблої, начальник Управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, її збив на пішохідному переході водій, у якого за минулий рік було 4 штрафи за водіння. До слова, його авто знайшли у Княгининку, самого винуватця розшукували.

Пізніше ІА Волинські Новини стало відомо, що винуватцем аварії став Хвіщук Роман Олександрович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучанин Показати IP 28 Січня 2020 12:23
притягнути до кримінальної відповідальності ск*тину хто дану особу( що вчинив ДТП) переховував в Луцьку, оскільки про цю подію всім було відомо.
Ковтуняра Показати IP 28 Січня 2020 12:49
Тю, та я все одно його відпущу
Лучани до Ковтуняра Показати IP 28 Січня 2020 20:49
Доки це буде продовжуватися?
Нова Волинь Показати IP 28 Січня 2020 12:53
Вимагати в депутатів створення жорсткіших законів для відповідальності.До 10 років за смертельне дтп додавати 5 років за втечу з місця дтп + 3 роки за переховування і буде порядок,а як нехочуть приймати закони щоб покращити відповідальність то хай вручають вбивцям на дорозі медалі. Медаль Бздуна чи медаль Хитруна...
Внук до Нова Волинь Показати IP 28 Січня 2020 14:02
Не так важливо які закони, важливо те, що закони в нас не діють
33-ій Показати IP 28 Січня 2020 13:36
Скотиняка !!! похмелився напевно
лучанин Показати IP 28 Січня 2020 14:13
Зараз найме адвокатів і буде казати що він перелякався, не усвідомлював що зробив, дурака буде клеїти, а ховався тому що алкоголь перебуває в організмі 72 години. в прес хату падлу і все заспіває як було.
Євробидло до лучанин Показати IP 28 Січня 2020 16:29
Родич загиблої начальник управління патрульної поліції Рівного. Думаю що цей полішучок не відмажеться.
Іван Показати IP 28 Січня 2020 16:06
Сподіваюсь, що брат загиблої, як правоохоронець, зробить все для того, щоб цей виродок сидів справедливо і довго.
Олег Показати IP 28 Січня 2020 17:36
Прикольно, що хтось ставить мінус? Цікаво ,якби це була Ваша дружина, мати чи сестра, це був би мінус чи плюс??? Я розумію, що брат поліцай, але питання у самому вчинку, у тому, що просто ВТІК!!!
Міліціянт до Олег Показати IP 29 Січня 2020 08:15
Цей поліцай - Майданівець, бачив його там. Дивуюсь, як він ще не кинув роботу. Значить,- вірить.
Іван Показати IP 28 Січня 2020 18:43
Бидло ставить мінус. Бидлота!!!
Сергій Показати IP 28 Січня 2020 19:37
Всіх до тюряги і тих хто йому допомагав переховуватись
Ната Показати IP 28 Січня 2020 20:35
За свій вчинок повинен бути покараний ! Це однозначно ! Але чому втік ?! У кожного різна психіка ! Ніхто не знає як поведе себе в подібній ситуації , і дай Боже нам всім не знать !
Чечен Показати IP 28 Січня 2020 22:29
Автольотчики це така нечисть яка несе смерть і біду!!!
Баба Ганя Показати IP 28 Січня 2020 23:08
Брат поліцай і що, він також відноситься до тих що вбивають людей - бо у формі з присягою і ніц не робить. Якщо прийде і пристрелить цього покидька то зміню свою думку.
Лучанин Показати IP 29 Січня 2020 00:52
На жаль це виняток. Бо родич загмблої поліцейський. Мабуть попросили луцьких шлемазлів в погонах напрягтись. Самі мєнти і палички стафілокока в райцях не можуть ініціювати змін і підвищення безпеки руху.
Liubov Показати IP 29 Січня 2020 12:20
Співчуваю батькам! Мого брата також збила на смерть така мерзота. Його відразу знайшли, але йому за це нічого не було, так як він мав великі зв'язки і відкупився. На мою думку таких вироків потрібно не саджати, а вбивати на місці!!!!