USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку жінка-водій порушила ПДР і облаяла патрульних

23 Січня 2017 15:37
Інспектори затримали жінку-водія, яка порушувала ПДР, не виконувала вимог про зупинку і лаялась, інформують у прес-службі Патрульної поліції Луцька.

Учора, близько 11 години, патрульні зупинили автомобіль, водійка якого порушила ПДР. Однак жінка почала поводитись зухвало та навіть покинула місце події, продовжуючи грубо порушувати правила дорожнього руху, чим наражала на небезпеку учасників дорожнього руху.

Екіпаж затримав автомобіль на проспекті Грушевського.

Жінка ніяк не могла змиритись з тим, що її зупинили та вживала нецензурні вислови на адресу патрульних.

Тож водійка отримала одразу 3 адміністративні матеріали:

- ст.122 ч.2 (користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв'язку),

- ст. 122-2 (невиконання вимог про зупинку),

- ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Зайчик Показати IP 23 Січня 2017 15:53
Ауді купила,розуму ні
Вася Показати IP 23 Січня 2017 15:53
нашо закрили п*ку цієї д*ри на відео?
123 Показати IP 23 Січня 2017 15:55
Правильно зробила!!! Понабирали по оголошенню копчиків(((
Юрій Показати IP 23 Січня 2017 15:57
Скоро вже цих мусорків п...ти будуть. Вони реально дістали. Замість того щоб дійсно щось робити, пристають за незначне порушення. Коли їх викликаєш на розбій, вони сцять їхати. Одне ДТП описує 4-5 екіпажів (1 вміє говорити, 2 читати, 3 писати і т.д.) Не ту професію ви вибрали горе-поліцаї, йдіть краще корів пасти.
Василько Показати IP 23 Січня 2017 16:21
Можливо це дружина Тягунова!!! І він там теж "засвітився"!!!
алла Показати IP 23 Січня 2017 16:41
Страх і ужас."Дьоргана"якась. Ще трохи так понервуватись і можна в дурдомі опинитись.
Вася Показати IP 23 Січня 2017 16:48
тож жінка сказа пишіть-штрафуйте, поїде за вами у міськвідділ, НІ!, потрібно , як казав Вовченко, ЕКШЕНу!!!!!!!
Анонім Показати IP 23 Січня 2017 16:48
у німців з такою хамкою не панькались би. запакували у відділення, машину на штрафмайданчик і штрафів виписали з 1000 євро, щоб не була дуже розумною
Джек до Анонім Показати IP 23 Січня 2017 18:07
У німців тебе ні за що поставили б раком,сказали шо ти урод і відправили б в україну!там пі***си ше круче наших
Анонім до Джек Показати IP 23 Січня 2017 18:56
не пи"ди, ні за що німці нікого не зачіпають. більше того, знаю зі своєї практики, німецька поліція допомогає водіям у важких ситуаціях.
Джек до Анонім Показати IP 23 Січня 2017 20:25
Ти пі***р ти хоть в німеччині був?ти бачив як вони наші машини там перевертають непонятно по якій причині!ти бачив як вони людей не з німецьким шенгеном виганяють з країни?пропади вобще му***к
Анонім до Джек Показати IP 24 Січня 2017 00:47
всохни, ущербок. я по європі накатав більше, як ти за все своє паскудне життя.
Волинянин Показати IP 23 Січня 2017 17:17
Як вже замучіли ці хазяєва жизні!!!!!!!!!
ОЛЕГ Показати IP 23 Січня 2017 17:37
Баба за кермом-ЗЛОЧИНЕЦЬ !
Бубочка! Показати IP 23 Січня 2017 17:47
А с-ки аварій, що говорять по телефону. Та й ще ПДР незнає!
Kewmr Показати IP 23 Січня 2017 18:03
Авто непогане . шубка з звіра , але чому така невихована , чому сленг .. впаяли ..., чому зневага до людей, до правил ДР?Самовпевненість,ще й знайомих , родичів палить, хоче бути європейською жінкою. Рівень видадуть нігті і язик
Анонім до Kewmr Показати IP 23 Січня 2017 18:58
можна вивезти дівку з села, але село з дівки вивести неможливо
про нігті до Kewmr Показати IP 24 Січня 2017 09:07
про нігті це +1000! "хіщьніца!" статті гуляють по нету про те, як будь-де на планеті опізнати руску або тепер уже й українку. шуба і когтіси!:)
Анонім до про нігті Показати IP 24 Січня 2017 10:16
при чому шуба у будь-яку пору року
Как так? Показати IP 23 Січня 2017 22:54
Полицейские это ? Нет. это не уравновешенные малолетки. Знаю какие у них там соревнования,кто больше протоколов составит. Мы в Украине ,а не в США . Мало их учили .
Лука Показати IP 24 Січня 2017 09:05
Блін аж мурашки по тілу, коли уявляю, ЩО б з цією шм*рою зробили поліцейські у країнах Європи, куди ми так хочемо попасти! вона б просто уже лежала м*рдою в снігу і молилась отченаш! Співчуття її партнеру, якщо він є. І не диво, якщо він її зраджує. А якщо така істеричка ще й розмножується, то це просто триндець, бо воно може виростити тільки неврастеніків. Чому нашим поліцейським не нададуть таких прав, як, наприклад, американським?
Максим Показати IP 24 Січня 2017 11:07
А реально, за що її зупинили? Зупинка згідно поруження пдр, розмова по мобільному телефону і не прищепнутий ремінь?? Висмоктана причина, і це ще треба довести, перше, що використовувала телефон без гарнітури, а на рахунок ременя, він має бути прищепнутий під час руху а не стоянки. Та й хамства спочатку не було. Жінка не зобовязана була предявляти документи, якщо зупинка автомобіля безпричинна. Не розумію для чого журналісти публікують такі сенсації!