USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поблизу Луцька у ДТП загинула жінка-водій

17 Січня 2015 12:24
Згідно з попередньою інформацією, водій легковика виїхала на смугу зустрічного руху і зіткнулася із вантажівкою, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Автопригода трапилася сьогодні о 8:15 на автодорозі Устилуг-Луцьк-Рівне неподалік села Всеволодівка Луцького району. 55-річна жителька Нововолинська, керуючи автомобілем "Мітсубісі-Колт", згідно з попередньою інформацією, не впоралась із керуванням, виїхала на зустрічну смугу і зіткнулась із вантажним автомобілем "Мерседес-Спрінтер" під керуванням 51-річного жителя Луцька.

Внаслідок ДТП жінка-водій від отриманих травм загинула на місці події, пасажири автомобіля "Мітсубіші-Колт", жителі Володимир-Волинського району, 1975 р.н., 1957 р.н., 1982 р.н., із тілесними ушкодженнями госпіталізовані в Луцьку міську клінічну лікарню.

За фактом ДТП розпочали кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, під час якого будуть встановлені всі обставини автопригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 14:18
Жінка бувша працівниця СБУ.
До аноніма до Анонім Показати IP 17 Січня 2015 22:36
Чули дзвін, але не знають де він!
андрей до Анонім Показати IP 18 Січня 2015 17:42
так вона робила в СБУ це моя бабуся
Анонім до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 18:19
А тобі ,яка різниця ким вона була і де працювала ,чи так подобається людину і після смерті обси*ати?
до анонім Показати IP 17 Січня 2015 16:22
бувших-небуває,є-колишні...вчи мову.
Я до до анонім Показати IP 17 Січня 2015 17:00
бувають бувші. не п...ди
Правдоруб Показати IP 17 Січня 2015 16:51
Вона не колишня працівниця СБУ, не розпускай пліток бовдур Анонім
Аноним Показати IP 17 Січня 2015 17:21
Яка різниця хто вона була? людина загинула!
Родич Показати IP 17 Січня 2015 22:45
Загинула Хороша Людина!!! Ми усі скорбимо!!!
Анонімно Показати IP 17 Січня 2015 22:51
яка різниця ким вона була.Людина померла і потрібно поважати її ким би вона не була про мертвих не можна говорити поганого Нехай земля буде їй пухом.
Віктор Показати IP 18 Січня 2015 02:59
Співчуваю рідним загинувшої та постраждалим в цьому ДТП........ Власнини очима бачив наслідки цієї трагедії.......Дорожні служби реально ловлять гав....І від цього страждають реальні люди.....Дорога була дуже слизська навіть о 10-ій годині ранку........неподалік ДТП бачив автомобіль який злетів з траси...Посипали покриття дороги піском лише після аварії.....ЛЮДИ!!!!!!!!СІВШИ ЗА КЕРМО ЗНАЙТЕ,ЩО НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ,ЯК ЗА СЕБЕ,ТАК І ЗА ПАСАЖИРІВ........ НЕДОВІРЯЙТЕ ДОРОЖНІМ СЛУЖБАМ!!!!!!!!!!!!Незнаю за що і кому ми платим гроші????????(((((((((....мабуть за якість дорожнього покриття???((((((( Будьте обережні за кермом!!!!!!!! Ще раз співчуваю всім постраждалим в цьому ДТП.......
отожбо Показати IP 18 Січня 2015 11:31
дійсно, водій відповідає за безпеку руху. жіночка везла пасажирів, весело тріщали під час руху, зловила гаву і приїхала. А дорожні служби з фенами їздити не будуть, щоб гріти ранкові жороги в інії, які самі підсихають за 2-3 години.
Анонім Показати IP 18 Січня 2015 13:49
Коли ми зрозуміємо: користуємось дорогами всі, а розкрадають кошти з ремонту доріг одиниці...
Лучанин Показати IP 18 Січня 2015 15:01
А те що на дорогах яма, яму доганяє. І проводиться тільки ямковий ремонт аби-як.
саня Показати IP 12 Лютого 2015 13:22
то моя тьотя