USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знесуть незаконні паркани та клумби. Адреси

15 Серпня 2018 10:39
Затвердили перелік адрес, де невдовзі працівники муніципальної варти знесуть незаконно влаштовані паркани, бетонні клумби тощо.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 15 серпня.

Директорка департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська повідомила, що на території міста знаходиться значна кількість металевих і дерев’яних парканів, самовільно розміщених мешканцями на місцях загального користування для обгородження городів, окремих частин прибудинкових територій.

Як наголосив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, значна частина таких парканів перебуває у вкрай занедбаному стані, обмежує доступ до зелених зон і прибудинкових територій, тож до департаменту муніципальної варти постійно надходять відповідні звернення від містян.

Паркани демонтують за такими адресами: Плитниця, 2б, проспект Молоді, 3б, Станіславського, 50, Кравчука, 16, 19б, Кафедральна, 8а, Караїмська, 1, 2, Замкова, 35, Декабристів, 25а, Данила Галицького, 8, 8а, Галшки Гулевичівни, 6 та 8 Березня, 33.

Окрім того, до муніципальної варти звернулися лучани щодо обмежувачів руху, які перешкоджають проїзду автомобілів швидкої допомоги, пожежної, аварійної техніки, перебувають у занедбаному або аварійному стані та підлягають демонтажу.

Це автомобільні шини та бетонні клумби на Соборності, 20, а також стовпці біля будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 14.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
valdis peish Показати IP 15 Серпня 2018 10:41
Юлія Сиротинська молодець))
Зе бест Показати IP 15 Серпня 2018 10:50
Ламати- не будувати
!!! Показати IP 15 Серпня 2018 10:51
Треба зносити все під нуль. Бо з цими парканами і шлагбаумами скоро в Індію перетворимся.
Продовжуйте Показати IP 15 Серпня 2018 11:10
Ще забули про "свіженький" паркан на вул. Кравчука, 42А
Анонім Показати IP 15 Серпня 2018 11:30
А що там з лугом біля інституту культури вчора трактор мостив з"їзд з Ковельської на луг? Камази звозять сміття, а трактор розрівнює і розтягує сміття по лугу. Егегей муніципали де ви?Чи тільки з бабусями воюєте? Чи то міська влада робить вигляд, що проти незаконних самозахватів, вішає тоненькиї дротик на замаку, той замок знімають, машини заїзджають. А слабо заставити, тих, хто зняв асфальт і відбійник заставити повернути те все на місце, чи боїтеся, що не встигнете все захапати перед виборами?
АВТОРИТЕТ Показати IP 15 Серпня 2018 12:23
Знайшли чим займатись. Саме головне в Луцьку це паркани зносити напевно. Давайте вже нарешті мера в місто.
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2018 17:31
Дякую за Вашу роботу.
Луцьк Показати IP 15 Серпня 2018 22:18
Не можу зрозуміти чому не прибеоуть не лише огорожі,а й городи які під вікнами будинків.На їх місцях можна було б облаштувати парковку для машин чи дитячий майданчик!
Коза до Луцьк Показати IP 16 Серпня 2018 08:26
Я також за майданчики (не парковки, вони мусять стояти окремо), проти того шанхаю, що твориться у Луцьку. Але на основі чого це все зноситься? Де вимоги до зовнішнього вигляду міста? Юридично це не завжди місця громадського користування, часто це територія житлового будинку. Власником є ОСББ. Якщо ЖЕК - то мають право зносити, а так - ні. Або затвердіть законодавчо вимоги, або заспокойтесь.