У Маневичах – смертельна ДТП біля поста поліції: загинув військовий
Сьогодні вранці в Маневичах на перехресті доріг сполученням Маневичі – Луцьк та Київ – Ковель – Ягодин біля поста поліції сталася смертельна ДТП.
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, виклик надійшов о 08:00.
Відомо, що зіткнулися легковик Volkswagen та вантажівка Volvo.
Зі слів очевидців, водій легковика, який їхав з боку Луцька, не пропустив вантажівку, за кермом якої був 49-річний житель Ковельського району.
У результаті ДТП медики зафіксували біологічну смерть водія Volkswagen внаслідок травми, несумісної з життям. Загиблий – військовий.
Тіло загиблого деблокували рятувальники 13-ї ДПРЧ смт Маневичі, повідомили в ГУ ДСНС Волині.
Як інформують у ГУНП Волині, загиблий – 33-річний житель Рівненщини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, виклик надійшов о 08:00.
Відомо, що зіткнулися легковик Volkswagen та вантажівка Volvo.
Зі слів очевидців, водій легковика, який їхав з боку Луцька, не пропустив вантажівку, за кермом якої був 49-річний житель Ковельського району.
У результаті ДТП медики зафіксували біологічну смерть водія Volkswagen внаслідок травми, несумісної з життям. Загиблий – військовий.
Тіло загиблого деблокували рятувальники 13-ї ДПРЧ смт Маневичі, повідомили в ГУ ДСНС Волині.
Як інформують у ГУНП Волині, загиблий – 33-річний житель Рівненщини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
МИХАЙЛО
Показати IP
25 Серпня 2023 18:15
Сам за кермом з 1986року по сьогоднішний день,далекобійник,ну не можу зрозуміти як так могло статись,білий день,швидкість мала бути мінімальна що в одного що в іншого,водій фури їхав не на конях а на нормальній машині,тормоза бомба,як так не зміг уникнути аваріїї.Це не питання,просто жаль людей,хотя причини як для мене ясні.
Військовий
Показати IP
25 Серпня 2023 21:28
Готовий їхав вот і все, які ще можуть бути причини. Не пропустив фуру по головній і вот вот вот
Водій був під кайфом: у Луцьку ВАЗ врізався у паркан
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
«Там воюю, а тут травлять наших дітей»: жителі Брища звертаються до лікарів через отруєння хімікатами
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
В Україні стануть жорсткішими правила для водіїв
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Лаврову не сподобалося, як Україна передала листа Путіну
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Волинські синоптики прогнозують опади і зниження температури
Сьогодні 18:32
Сьогодні 18:32
Компʼютер на НМТ завис: випускниця у Вінниці заявила про зірваний тест і бездіяльність інструкторів
Сьогодні 18:13
Сьогодні 18:13
У Луцьку завершили ремонт на проспекті Волі: рух відновлено
Сьогодні 17:36
Сьогодні 17:36



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.