У мікрорайонах Луцька облаштують нові спортивні майданчики
У мікрорайонах міста планують спорудити нові та реконструювати вже наявні спортивні майданчики.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму 21 червня.
Як розповів заступник керівника управління фізичної культури та спорту Андрій Мороз, загальна кількість ділянок, де планують облаштувати або відновити наявні об’єкти спортивної інфраструктури міста, становить 25. Вони розташовані у різних мікрорайонах Луцька.
Андрій Мороз підкреслив, що всі місця було обрано відповідно до заявок лучан, також вони підкріплені депутатськими запитами та зверненнями. В окремих випадках мешканці виступили з ініціативою частково профінансувати розбудову або реконструкцію спортивних майданчиків.
Із цією метою із бюджету міста, своєю чергою, буде виділено 1,5 мільйона гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму 21 червня.
Як розповів заступник керівника управління фізичної культури та спорту Андрій Мороз, загальна кількість ділянок, де планують облаштувати або відновити наявні об’єкти спортивної інфраструктури міста, становить 25. Вони розташовані у різних мікрорайонах Луцька.
Андрій Мороз підкреслив, що всі місця було обрано відповідно до заявок лучан, також вони підкріплені депутатськими запитами та зверненнями. В окремих випадках мешканці виступили з ініціативою частково профінансувати розбудову або реконструкцію спортивних майданчиків.
Із цією метою із бюджету міста, своєю чергою, буде виділено 1,5 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Патріот
Показати IP
21 Червня 2017 10:53
Дай Бог щоб вони встановили 25 спортивних майданчиків цього року!То було б дуже добре.Але на разі це тільки написано на бумазі.Поживемо-побачимо як вони їх встановлять!Тоді можна буде і говорити.А поки що це тільки плани!
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.